Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž Bystřička-2B-Sport klub U Lukášů Kdy: 07. 08. 2020 21:00
Kontakt:   Rudolecký Jakub Telefon:  737653991
Začátek rezervace: 19. 07. 2020 20:00 Konec rezervace: 07. 08. 2020 21:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Prostřední Bečva VSPavel Růčka
22Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
33Ratiboř MužiVSJakub Rudolecký
44Bystřička MužiVSJakub Rudolecký
55Lubno FMMirek
66Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
77Ratiboř ŽenyVSJakub Rudolecký
88Podhradní Lhota Muži 35+KMZdeněk Žejdlik
99Loučka ŽenyVSVeronika Sedlářová
1010Vidče ženyVSOldřich Knébl
1111Podolí VSAleš
1212Krhová muži 35+VSDalibor Sekyra
1313Valašské Příkazy MužiVSVojta Petřík
1414Vidče veterániVSOldřich Knébl
1515Dolní Bečva ŽenyVSKristy
1616Hutisko VSKristy
1717Leskovec MužiVSLukáš Smolík
1818Loukov ŽenyKMmarta
1919Dolní Bečva MužiVSKristy
2020Pozděchov Muži nad 35VSJakub Zajíček
2121Jarcová muži nad 35 letVSJaroslav Šula
2222Valašská Polanka VSJakub Rudolecký
2323Bratřejov ženyZLKristýna Tomšová
2424Velké Karlovice ženyVSJaroslav Šula
2525Hranice PRVítězslav Stratil
2626Francova Lhota VSPetr Dorňák
2727Hustopeče nad Bečvou ŽenyPRJakub Zajíček
2828Vsetín Rokytnice dorostVSJakub Zajíček
2929Mirošov ZLriza - SDH Mirošov
3030Lukov ZLVojtěch Stoklásek
3131Vsetín Rokytnice ŽenyVSJakub Zajíček
3232Hošťálková VSRoman Hlavatý
3333Velké Karlovice Muži nad 35VSJakub Zajíček
3434Veselá MužiZLMates Juřík
3535Hoštiná MužiPUPavol Galánek
3636Partutovice PRmartin humplik
3737Vlachovice ŽenyZLKarolína Hbáčková
3838Křekov ZLJaroslav Pinďák
3939Opatovice MužiPRDalibor Vašíček
4040Kněžpole UHPaja Abrhám
4141Mostište Ženy PUSimona Martinková
4242Loučka Muži nad 35 letVSVeronika Sedlářová
4343Karolinka Sklárny MužiVSMartin Krutílek
4444Újezd MužiZLJosef Ruman
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Horní PoříčíST
15. 08. KošťálovSM
15. 08. PřílepyKM
15. 08. Hradec u StodaPJ
15. 08. Hřiště VranovicePB
15. 08. TvarožnáBO
15. 08. Hovorany, hasičské hřištěHO
15. 08. Svatoslav ZRUŠENOTR
15. 08. Výletiště Zahrázovo, SazoviceZL
15. 08. Rožnov pod RadhoštěmVS
15. 08. Sportovní areál PěnčínPV
15. 08. DalešiceJN
15. 08. ONL Měrotín - ZRUŠENO!OL
15. 08. Měrotín, hasičský areálOL
16. 08. OlšovecPR
16. 08. Hřiště VranovicePB
16. 08. RudiceBK
16. 08. KamennáTR
22. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
22. 08. Stříbro, hasičské cvičištěTC
22. 08. Světlá nad SázavouHB
22. 08. Vrbno pod Pradědem, 3BBR
22. 08. 51.ročník Raťkovská GrapaVS
22. 08. Amfiteátr Velká BystřiceOL
22. 08. PetroviceTR
22. 08. Ivanovice na HanéVY
22. 08. DaměniceBN
22. 08. Horní Metelsko/hasičský areálDO
22. 08. Poděvousy fotbalové hřištěDO
22. 08. ProvodovicePR
22. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
22. 08. HradčoviceUH
22. 08. Kelčice hřištěPV
22. 08. Citonice, u RušlémuZN
22. 08. ONL Haňovice - ZRUŠENO!OL
22. 08. BukovnoMB
22. 08. Třebelovice !!!ZRUŠENO!!!TR
22. 08. LUDRA CUP DrahanoviceOL
23. 08. ČechtínTR
29. 08. Bolelouc u splavuOL
29. 08. HošťkaTC
29. 08. Bakov nad JizerouMB
29. 08. DolanyPT
29. 08. Hasičské hřiště KarlinkyLI
29. 08. SmilovHB
29. 08. Suchonice, Fotbalové hřištěOL
29. 08. ŽákavaPJ
29. 08. PšánkyHK
29. 08. Park NalžovicePB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.