Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 3. kolo VČHL Kdy: 02. 06. 2019 10:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 19. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 01. 06. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
24Moravany PAPatrik Serbousek
35Černčice NAVeronika Borůvková
46Dubenec TUVeronika Borůvková
57Jinolice RenmotorJCVeronika Borůvková
68Roudnice HKVeronika Borůvková
79Bystřec AUOVeronika Borůvková
810Trnov RKVeronika Borůvková
911Pšánky HKVeronika Borůvková
1012Myštěves HKVeronika Borůvková
1113Letohrad Kunčice BUOVeronika Borůvková
1214Zderaz ACRVeronika Borůvková
1315Letohrad Kunčice DUOVeronika Borůvková
1416Hrabišín SURoman Jírů
1517Letohrad JeleniUOVeronika Borůvková
1618Bašnice JCVeronika Borůvková
1719Záchlumí UOVeronika Borůvková
1820Lanšperk UOpetr
1921Horní Čermná AUOPavel Suldovský
2022Dlouhoňovice UOMartin Hynek
2123Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
2224Černovír UOMatouš Zachař
2325Bošín UOFerda
2426Česká Rybná UOPetr Jirásek
2527Zderaz CCRJan Tměj

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad Orlice UOVeronika Borůvková
22Myštěves  HKVeronika Borůvková
33Dlouhá Ves  RKVeronika Borůvková
44Nepomuky  UOVeronika Borůvková
55Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
66Trnov  RKVeronika Borůvková
77Jinolice RenmotorJCHana Jarolímková
88Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
99Letohrad - Kunčice CUOMichaela Kocúrová
1010Dlouhoňovice UOMartin Hynek
1111Katusice MBDenisa Boháčková
1212Hrobice ExplosiaPAKateřina Menšlová
1313Mistrovice UORomana Dolečková
1414Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 06. DětkovicePV
16. 06. Fotbalové hřiště, LukaviceRK
16. 06. PozděchovVS
21. 06. Hasičský areál SDH ChválkoviceOL
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
21. 06. Nové BrániceBO
21. 06. Vyletiště LešnáVS
21. 06. Vrchoslavice-hřiště náhr.termPV
22. 06. TřebovleKO
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. Stará Ves (2B)BR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Tvrdonice, hasičské hřištěBV
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. ChvalkoviceOL
22. 06. Na návsi obce (asfalt).TR
22. 06. OpatovicePR
22. 06. ČernovírUO
22. 06. Strosedlský Hrádek, V PotocíchPB
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Litohoř koupalištěTR
22. 06. Hasičský areál JešovOL
22. 06. Kamenice nad LipouPE
22. 06. Martínkov,hřiště na VýhoněTR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Vepříkov - nočníHB
22. 06. OpatovicePR
23. 06. KrasoniceJI
23. 06. TroubkyPR
23. 06. KněžiceTR
23. 06. Čeložnice - has.areálHO
23. 06. NěmeticeVS
23. 06. hřiště SK BohuslaviceOP
28. 06. Nové BrániceBO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. VacovPT
29. 06. Dolní VilémoviceTR
29. 06. VidiceDO
29. 06. Mikulovice, hřištěZN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. Velké Kunětice (2B)JE
29. 06. KyniceHB
29. 06. Železnice, areál v PodůlšíJC
29. 06. DubenecTU
29. 06. PřáslaviceOL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NetínZR
29. 06. MysleticeJI
29. 06. NevřeňPS
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.