Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 3. kolo VČHL Kdy: 02. 06. 2019 10:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 19. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 01. 06. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
24Moravany PAPatrik Serbousek
35Černčice NAVeronika Borůvková
46Dubenec TUVeronika Borůvková
57Renmotor Jinolice RenmotorJCVeronika Borůvková
68Roudnice HKVeronika Borůvková
79Bystřec AUOVeronika Borůvková
810Trnov RKVeronika Borůvková
911Pšánky HKVeronika Borůvková
1012Myštěves HKVeronika Borůvková
1113Letohrad - Jeleni Kunčice BUOVeronika Borůvková
1214Zderaz ACRVeronika Borůvková
1315Letohrad - Jeleni Kunčice DUOVeronika Borůvková
1416Hrabišín SURoman Jírů
1517Letohrad - Jeleni JeleniUOVeronika Borůvková
1618Bašnice JCVeronika Borůvková
1719Záchlumí UOVeronika Borůvková
1820Lanšperk UOpetr
1921Horní Čermná AUOPavel Suldovský
2022Dlouhoňovice UOMartin Hynek
2123Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
2224Černovír UOMatouš Zachař
2325Bošín UOFerda
2426Česká Rybná UOPetr Jirásek
2527Zderaz CCRJan Tměj

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Jeleni Orlice UOVeronika Borůvková
22Myštěves  HKVeronika Borůvková
33Dlouhá Ves  RKVeronika Borůvková
44Nepomuky  UOVeronika Borůvková
55Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
66Trnov  RKVeronika Borůvková
77Renmotor Jinolice RenmotorJCHana Jarolímková
88Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
99Letohrad - Kunčice CUOMichaela Kocúrová
1010Dlouhoňovice UOMartin Hynek
1111Katusice MBDenisa Boháčková
1212Hrobice ExplosiaPAKateřina Menšlová
1313Mistrovice UORomana Dolečková
1414Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
17. 07. Vidče u hasičárnyVS
18. 07. Široký BrodJE
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. OlbramoviceBN
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. MikuloviceZN
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
19. 07. KřenovyDO
19. 07. Myslibořice ZRUŠENO!!!!!TR
24. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
24. 07. Sportovní areál v ZátoruBR
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Letohrad - OrliceUO
25. 07. ŠtítaryDO
25. 07. Sportovní areál BroumyBE
25. 07. Strmilov, hřištěJH
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
25. 07. Hasičský areál ŠumvaldOL
25. 07. Otinoves - sportovní areálPV
25. 07. Fotbalové hřiště KněžpoleUH
25. 07. Benešova HoraPT
25. 07. TutlekyRK
25. 07. Štítary - Areál SDHDO
25. 07. ONL Drahanovice - ZRUŠENO!OL
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
26. 07. Sportovní areál BroumyBE
01. 08. BechovMB
01. 08. BechovMB
01. 08. Stará Ves, louka za kinemBR
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. Aréna JesenicePB
01. 08. FrahelžJH
01. 08. Prušánky has. areálHO
01. 08. Nové Sedliště, hasičské cvič.TC
01. 08. Prušánky, hasičské hřištěHO
01. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
01. 08. Zámecký park v OldřišověOP
01. 08. TJ hřiště KrhováVS
01. 08. Mochtín - HřištěKT
02. 08. MochtínKT
02. 08. Aréna JesenicePB
02. 08. ZahnašoviceKM
02. 08. Radostín nad OslavouZR
02. 08. LitovanyTR
07. 08. Výškovice, místní hřištěNJ
08. 08. KostelecTC
08. 08. BřehyMB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.