Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 7. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy Kdy: 14. 09. 2019 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 28. 08. 2019 11:00 Konec rezervace: 14. 09. 2019 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Břežany PZJan Trachta
22Horní Měcholupy ABKateřina Aulická
33Ratenice KOJan Čáslava
44Ovčáry KOGabriela Hovorková
55Radovesnice I KOMarek Jandák
66Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
77Klučov AKOZdeněk Měřička
88Klučov BKOZdeněk Měřička
99Bulánka KOPetr Starý
1010Třebovle KOMarkéta Dvořáková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Měcholupy ABKateřina Aulická
22Kšely KOLída Voslářová
33Dolní Měcholupy ABLída Voslářová
44Ovčáry KOGabriela Hovorková
55Řeporyje ABLída Voslářová
66Zásmuky KOLída Voslářová
77Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
88Klučov KOZdeněk Měřička
99Třebovle KOMarkéta Dvořáková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rostoklaty KOLída Voslářová
22Dobré Pole starší žáciKOMartina Nováková
33Ratenice KOJan Čáslava
44Ovčáry KOGabriela Hovorková
56Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
67Nové Jirny PHLída Voslářová
78Klučov KOZdeněk Měřička
89Křížkový Újezdec PHLída Voslářová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rostoklaty KOLída Voslářová
22Zibohlavy mladší žáci Zibohlavy AKOPetr Beneš
33Zibohlavy mladší žáci, Zibohlavy BKOPetr Beneš
44Dobré Pole mladší žáciKOMartina Nováková
55Kšely KOLída Voslářová
66Ratenice KOJan Čáslava
77Ovčáry AKOGabriela Hovorková
88Ovčáry BKOGabriela Hovorková
99Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
1010Nové Jirny PHLída Voslářová
1111Klučov AKOZdeněk Měřička
1212Klučov BKOZdeněk Měřička
1313Klučov CKOZdeněk Měřička
1414Třebovle AKOMarkéta Dvořáková
1515Třebovle BKOMarkéta Dvořáková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rostoklaty KOLída Voslářová
22Doubek PHVeronika Loblova
33Doubek 2.PHVeronika Loblova
44Ovčáry AKOGabriela Hovorková
55Ovčáry BKOGabriela Hovorková
66Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
77Třebovle KOMarkéta Dvořáková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Měcholupy ABKateřina Aulická
22Kšely KOLída Voslářová
33Zásmuky KOLída Voslářová
44Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
55Lány RAMiroslav Brtna
66Nové Jirny PHLída Voslářová
77Klučov KOZdeněk Měřička

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kšely M, SŽKOLída Voslářová
23Ovčáry mladší žáci C nepřijedou KOGabriela Hovorková
34Zásmuky KOLída Voslářová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 10. VéskyUH
20. 10. Knínice u hasičárnyJI
26. 10. Areál firmy Flídr Široký DůlSY
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. PohořeliceZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
21. 06. KřenovicePR
27. 06. Nová DědinaKM
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
22. 08. PravčiceKM
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.