Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Sky run fighter, putovní pohár velitele SDH Kdy: 21. 10. 2017 10:00
Kontakt:   Jan Prokeš Telefon:  733643221
Začátek rezervace: 01. 08. 2017 10:00 Konec rezervace: 14. 10. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bukovina u Čisté SMJan Prokeš
22Roztoky u Jilemnice SMJan Prokeš
33Valteřice SMJan Prokeš
44Bukovina u Čisté obhájciSMJan Prokeš
55Vrchovina JCRenata Šímová
66Bukovina u Čisté odpadlíciSMJan Prokeš
77Levínská Olešnice SMJan Prokeš
88Voleč PAJan Prokeš
99Víchová nad Jizerou SMEliška Němcová
1010Levínská Olešnice Muži BSMPavel Sucharda
1111Studenec SMJan Prokeš
1212Žďár SMJan Prokeš
1313Stéblová APAPatrik Kučera
1414Kostníky TRJan Prokeš
1519Stéblová DPAPatrik Kučera
1620Rácovice TRJan Prokeš

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bukovina u Čisté SMJan Prokeš
22Studenec SMJan Prokeš
33Vrchovina JCRenata Šímová
44Bukovina u Čisté Ženy ,,B,,SMJan Prokeš
55Víchová nad Jizerou SMEliška Němcová
66Valteřice SMJan Prokeš
77Voleč PAJan Prokeš
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
03. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
04. 08. FrahelžJH
04. 08. MeziříčkoZR
04. 08. DražejovST
04. 08. Milotice nad BečvouPR
04. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
04. 08. HrachovecVS
04. 08. OldřišovOP
04. 08. Náměšť na HanéOL
04. 08. Zdislavice-Sokolská zahradaKM
04. 08. VítoniceKM
04. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Střítež nad LudinouPR
05. 08. Vrbno pod Pradědem, MnichovBR
05. 08. LitovanyTR
05. 08. ChýnovTA
05. 08. Pavlov hasičský areálSU
05. 08. Radostín nad OslavouZR
05. 08. Podhradní LhotaKM
05. 08. SedlejovJI
11. 08. BechovMB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.