Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Broumy Kdy: 14. 07. 2024 10:00
Kontakt:   Karel Císař Telefon:  737 489 993
Začátek rezervace: 01. 07. 2024 20:00 Konec rezervace: 13. 07. 2024 20:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Skalice PBRadek Sobotka
22Nahoruby BNJaromír
33Zalužany Exibice PBJiří Macoun
44Hvozdec ŽenyBELucie Ungrová
56Starý Rožmitál PBLukáš Polák
67Vranovice Peklo, mužiPBStanda Strnad
78Zaječov ženyBEVeronika Zárubová
89Střezimíř ŽenyBNVeronika Šebková
910Hořetice ŽenyBNMiluše Trnková
1011Broumy ženyBEKarel
1112Křížkový Újezdec MužiPHAdam Rubeš
1213Počepice PBJonáš Habart
1314Radětice HasisportPBKarel
1415Zalužany Muži PBJiří Macoun
1516Skalice PBRadek Sobotka
1617Radíč PBLáďa
1718Hvozdec MužiBELucie Ungrová
1819Líchovy PBMartin Petřina
1920Zaječov Muži BELukáš Stehlík
2021Svaté Pole PBJosef Volf
2122Křížkový Újezdec PHAdam Rubeš
2223Broumy mužiBEKarel
2324Střezimíř BNVeronika Šebková
2425Zalužany Ženy PBJiří Macoun
2526Vranovice Peklo, ŽenyPBTereza Pohanková
2627Suchodol ženyPBKarolina Doležalová
2728Svaté Pole PBJosef Volf
2829Zahořany Ženy APZPetr Kšána
2930Skalice PBRadek Sobotka
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 07. Halže - fotbalové hřištěTC
27. 07. LanžovTU
27. 07. Uhelná Příbram -SDH PetroviceHB
27. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
27. 07. KAROLINKA- údolí RaťkovVS
27. 07. JanoviceBR
27. 07. Kasárny- DomažliceDO
27. 07. RobčicePJ
27. 07. Aréna BřeznicePB
27. 07. RoštěníKM
27. 07. Kobylí - hasičské cvičištěBV
27. 07. Koupaliště LanžovTU
27. 07. KněžpoleUH
27. 07. KrhováVS
27. 07. OtinovesPV
27. 07. TutlekyRK
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. Vracov - fotb. hřištěHO
27. 07. SlavoniceJH
27. 07. Areál SDH MedlovOL
27. 07. DrnoviceZL
28. 07. BukováPJ
28. 07. Aréna BřeznicePB
28. 07. Rychlov u SkályKM
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. ČernoviceBK
02. 08. Bystřička - hřiště U LukášůVS
03. 08. Hasičské hřiště obce JívkaTU
03. 08. Nové Sedliště- areál SDHTC
03. 08. BechovMB
03. 08. BludovSU
03. 08. StrýčkoviceDO
03. 08. PohořeliceZL
03. 08. MokroušePJ
03. 08. ŽeroticeZN
03. 08. BudečJH
03. 08. Milotice nad BečvouPR
03. 08. MeziříčkoZR
03. 08. Vávrovice hřiště FK NOVAOP
03. 08. OldřišovOP
03. 08. MistřiceUH
03. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
03. 08. Prušánky- park u koupalištěHO
03. 08. Stýskaly- hřištěPS
03. 08. Vysoké PoleZL
04. 08. StýskalyPS
04. 08. SobotínSU
04. 08. KřenovicePR
04. 08. Radostín nad OslavouZR
04. 08. Ostrov u MacochyBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.