Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Broumy Kdy: 13. 07. 2024 12:00
Kontakt:   Karel Císař Telefon:  737 489 993
Začátek rezervace: 01. 07. 2024 20:00 Konec rezervace: 12. 07. 2024 20:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Skalice PBRadek Sobotka
22Hvozdec ŽenyBELucie Ungrová
33Nahoruby BNJaromír
44Zaječov Muži BELukáš Stehlík
55Vranovice Peklo, mužiPBStanda Strnad
66Zalužany ExibicePBJiří Macoun
77Broumy mužiBEKarel
88Radíč PBLáďa
99Střezimíř ŽenyBNVeronika Šebková
1010Svaté Pole PBJosef Volf
1111Starý Rožmitál PBLukáš Polák
1212Křížkový Újezdec MužiPHAdam Rubeš
1313Zaječov ženyBEVeronika Zárubová
1415Zalužany Muži PBJiří Macoun
1516Hořetice ŽenyBNMiluše Trnková
1617Mokřice MužiPBTomáš Novák
1718Hvozdec MužiBELucie Ungrová
1819Broumy ženyBEKarel
1920Křížkový Újezdec PHAdam Rubeš
2021Líchovy PBMartin Petřina
2122Zahořany Ženy APZPetr Kšána
2223Bratřínov PZPetr Kšána
2324Suchodol ženyPBKarolina Doležalová
2425Zalužany Ženy PBJiří Macoun
2526Střezimíř BNVeronika Šebková
2627Počepice PBJonáš Habart
2728Vranovice Peklo, ŽenyPBTereza Pohanková
2831Skalice PBKarel
2932Radětice HasisportPBKarel
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 07. Halže - fotbalové hřištěTC
27. 07. LanžovTU
27. 07. Uhelná Příbram -SDH PetroviceHB
27. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
27. 07. KAROLINKA- údolí RaťkovVS
27. 07. JanoviceBR
27. 07. Kasárny- DomažliceDO
27. 07. RobčicePJ
27. 07. Aréna BřeznicePB
27. 07. RoštěníKM
27. 07. Kobylí - hasičské cvičištěBV
27. 07. Koupaliště LanžovTU
27. 07. KněžpoleUH
27. 07. KrhováVS
27. 07. OtinovesPV
27. 07. TutlekyRK
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. Vracov - fotb. hřištěHO
27. 07. SlavoniceJH
27. 07. Areál SDH MedlovOL
27. 07. DrnoviceZL
28. 07. BukováPJ
28. 07. Aréna BřeznicePB
28. 07. Rychlov u SkályKM
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. ČernoviceBK
02. 08. Bystřička - hřiště U LukášůVS
03. 08. Hasičské hřiště obce JívkaTU
03. 08. Nové Sedliště- areál SDHTC
03. 08. BechovMB
03. 08. BludovSU
03. 08. StrýčkoviceDO
03. 08. PohořeliceZL
03. 08. MokroušePJ
03. 08. ŽeroticeZN
03. 08. BudečJH
03. 08. Milotice nad BečvouPR
03. 08. MeziříčkoZR
03. 08. Vávrovice hřiště FK NOVAOP
03. 08. OldřišovOP
03. 08. MistřiceUH
03. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
03. 08. Prušánky- park u koupalištěHO
03. 08. Stýskaly- hřištěPS
03. 08. Vysoké PoleZL
04. 08. StýskalyPS
04. 08. SobotínSU
04. 08. KřenovicePR
04. 08. Radostín nad OslavouZR
04. 08. Ostrov u MacochyBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.