Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Malé Přílepy Modré Kdy: 25. 07. 2021 10:00
Kontakt:   Jana Urbanová Telefon:  607 529 424
Začátek rezervace: 12. 07. 2021 20:00 Konec rezervace: 24. 07. 2021 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
15Zahořany PZPetr Kšána
26Zaječov ŽenyBELukáš Stehlík
37Vranovice PekloPBStanda Strnad
48Radíč PBLáďa
59Broumy mužiBEKarel
610Březnice MůžiPBMatěj Koňas
711Skalice ženyPBSDH Skalice
812Střezimíř KohoutiBNSDH Střezimíř Střezimíř
913Horní Měcholupy ŽenyABMartin Lehovec
1014Nahoruby MužiBNJaromír
1116Lužná ženyRATereza Říhová
1217Zalužany mužiPBJosef Mezek
1318Radětice PBRadětice Vaci
1419Březnice Ženy PBMatěj Koňas
1520Broumy ženyBEKarel
1621Borovnice BNJaromír
1722Zaječov MužiBELukáš Stehlík
1823Zalužany ženyPBJana Hanusová
1924Nalžovice PBČHJ Nalžovice
2025Střezimíř ŽenyBNSDH Střezimíř Střezimíř
2126Věšín mužiPBSDH Věšín
2227Kňovice Kňovice-Hořetice ženyPBMiluše Trnková
2328Horní Měcholupy MužiABMartin Lehovec
2429Záborná Lhota PBKamil Vondrák
2530Jesenice PBMichal
2631Malé Přílepy Modré, ženyBEVendy Mala
2732Sedlčany PBJarous Janský
2839Skalice Muži PBRadek Sobotka
2940Zahořany ženyPZPetr Kšána
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
31. 07. Lukavice, sportovní areálRK
31. 07. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
31. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
31. 07. LabuťTC
31. 07. PetroviceTR
31. 07. MokroušePJ
31. 07. Aréna JesenicePB
31. 07. Hustopeče n. B.PR
31. 07. OtínovesPV
31. 07. Hřiště SDH KomárovOP
31. 07. Hřiště KostelanyKM
31. 07. TutlekyRK
31. 07. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
31. 07. ONL DrahanoviceOL
31. 07. Prušánky, park u koupalištěHO
01. 08. ČechtínTR
01. 08. MochtínKT
01. 08. Aréna JesenicePB
01. 08. Milotice n. B.PR
01. 08. JaroniceCB
01. 08. místní fotbalové hřištěVS
01. 08. Bolatice, hřiště FK BolaticeOP
06. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
07. 08. Nové SedlištěTC
07. 08. BechovMB
07. 08. PohledHB
07. 08. za kulturním domemBR
07. 08. Ostrov u MacochyBK
07. 08. StrýčkoviceDO
07. 08. LoukovKM
07. 08. MeziříčkoZR
07. 08. ŠpičkyPR
07. 08. Areál u ZD, TrnovRK
07. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
07. 08. MSP OldřišovOP
07. 08. TJ hřiště KrhováVS
07. 08. Hřiště u KD BohuňoviceOL
07. 08. Újezd - HřištěDO
07. 08. TřebeloviceTR
08. 08. Poštorná, hřiště ZŠ ValtickáBV
08. 08. Radostín nad OslavouZR
08. 08. NěmčiceBK
08. 08. RadonínTR
08. 08. Neplachovice, sportovní areálOP
13. 08. Kozmice - Hřiště TJ SokolOP
13. 08. Mikulovice hřištěZN
14. 08. KostelecTC
14. 08. PodmoklanyHB
14. 08. ZahnašoviceKM
14. 08. RobčicePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.