Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: IV.kolo LPO - Břehy Kdy: 26. 05. 2019 10:00
Kontakt:   SDH Břehy Telefon: 
Začátek rezervace: 09. 05. 2019 21:00 Konec rezervace: 25. 05. 2019 21:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Svinčany  PALeoš Kříž
23Choltice  PALeoš Kříž
34Morašice CRJiří Petrovič
45Hrobice  PALeoš Kříž
56Čeperka N PALeoš Kříž
67Srch  PALeoš Kříž
78Smidary  HKLeoš Kříž
89Moravany  PALeoš Kříž
910Slepotice  PALeoš Kříž
1011Rohovládova Bělá  PALeoš Kříž
1112Rokytno  PALeoš Kříž
1213Stradouň  UOLeoš Kříž
1314Zderaz ACRDušan šimon
1418Perálec CRDušan šimon

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Slepotice  PALeoš Kříž
23Čeperka  PALeoš Kříž
34Stradouň  UOLeoš Kříž
45Komárov PAMichal Bárta
56Rohovládova Bělá  PALeoš Kříž
68Hrobice Explosia PALeoš Kříž
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.