Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Borovický pohár Kdy: 15. 09. 2018 10:00
Kontakt:   Radek Kuntoš Telefon:  +420 722 965 386
Začátek rezervace: 10. 09. 2018 20:00 Konec rezervace: 14. 09. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Veselá MBOlda Česák
24Dneboh MBOndřej Jirčák
35Košťálov SMLenka Poloprutská
46Velké Hamry JNMAD Matthew
57Kosmonosy MBJan Klimo
68Pšánky HKJakub Doskočil
79Mříčná SMsdhmricna
810Jirkov JNMíra Berka
911Malá Skála JNRadek Havelka
1012Tatobity SMmarek bárta
1113Krásná Ves MBJan Macoun
1214Dobšín MBFilip Hájek
1315Sychrov MBBarbora Křapková
1416Břehy MBPetr Zavrtálek
1518Podůlší BeckoJCLoumis
1627Jílové u Držkova JNLukáš
1728Olešnice SMLukáš Marek
1829Obrubce MBPepa Adam
1930Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jeřmanice LIIveta
22Sychrov AMBBarbora Křapková
33Kosmonosy MBJan Macoun
44Katusice MBDenisa Boháčková
55Košťálov SMLenka Poloprutská
66Sychrov BMBBarbora Křapková
77Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
88Bílý Potok LIIveta
99Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1010Libuň JCHana Jarolímková
1111Mříčná SMsdhmricna
1220Borovice MBRadek Kuntoš
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JeřmaniceLI
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
06. 07. RaspenavaLI
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
13. 07. VšekaryDO
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. PřílepyKM
03. 08. ZahorčiceKT
03. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. KostelecTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.