Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Bořitov Kdy: 25. 09. 2021 12:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 13. 09. 2021 20:00 Konec rezervace: 24. 09. 2021 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bořitov BBKJiří Vymazal
22Janovice BRRoman Namor
33Sudice BKOndřej Špidlík
44Sychotín BBKDavid Sedlák
55Čelechovice na Hané PVJan Makovec
67Bořitov BKJiří Vymazal
78Ostrov u Macochy BKJiří Vymazal
89Sychotín ABKDavid Sedlák
910Račice BVYAntonín Hloušek
1011Žernovník BKPetra Dvořáková
1112Černovice BKPetra Dvořáková
1213Plumlov PVLuboš Kopřiva
1314Bílovice PVLukáš Říčař
1415Malá Lhota BKJaroslav Čuma
1516Brumov BKJaroslav Culek
1618Míchov BKMartin Koutný
1719Račice AVYAntonín Hloušek
1820Kotvrdovice BKJaroslav Kunc
1921Žďár BKMiroslav Vintr
2038Petrovice SKBKRoman Skoták
2139Senetářov BKJakub Šenk
2240Pamětice BKMichal Konečný

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bořitov ženyBKJiří Vymazal
22Černá Hora ŽenyBKLibuše Sychrová
33Račice DorostVYLudvík Drapl
44Žernovník ženyBKPetra Dvořáková
55Hartmanice ženySYnepřihlášen
66Sychotín VeterániBKDavid Sedlák
77Senetářov ženyBKLeona Vašíčková
88Černovice ŽenyBKLibuše Sychrová
99Dolní Libina ženySUVeronika Koulová
1010Žernovník veterániBKPetra Dvořáková
1111Hartmanice veterániSYKateřina Doskočilová
1212Lysice ženyBKŠárka Němcová
1313Žernovník dorostBKPetra Dvořáková
1414Bořitov dosrost BKDavid Páral
1515Kotvrdovice ŽenyBKSabina Kuncová
1616Ostrov u Macochy DorostBKIva Nejezchlebova
1717Kotvrdovice DorostBKradek Doležel
1819Pamětice VeteraniBKMichal Konečný
1920Bořitov dorost BBKDavid Páral
2025Bořitov veterániBKDavid Páral
2130Senetářov dorostBKJakub Šenk
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 09. RadimoviceLI
26. 09. !!!PŘELOŽENO!!! SuchoniceOL
26. 09. PloukoniceSM
02. 10. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
09. 10. Zdislavice návesKM
09. 10. PODHRADNI LHOTAKM
09. 10. Kostelany hřištěKM
16. 10. VéskyUH
13. 11. Sametový pohár- PohořeliceZL
13. 11. ČernovírUO
11. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.