Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 7.kolo MSP, O putovní pohár SDH Bolatice Kdy: 07. 08. 2022 14:00
Kontakt:   Stanislav Pašek Telefon:  603185058,778725885
Začátek rezervace: 29. 07. 2022 09:00 Konec rezervace: 06. 08. 2022 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlebičov OPVít Ciminga
22Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
33Kozmice BOPLenka
44Prchalov BNJMikuláš Vyhňák
55Služovice OPDušan Baránek
66Svoboda OPJakub Polomský
77Borová OPLenka
88Prchalov ANJMikuláš Vyhňák
99Služovice OPDušan Baránek
1010Hněvošice OPPetr Vitásek
1111Kozmice AOPJiří Šimíček
1212Svoboda BOPJakub Polomský
1313Neplachovice OPPavel Tyll
1414Jamnice OPDominik
1515Bolatice OPLenka
1616Sádek OPDušan Gregořica
1717Kobeřice OPOndra Halfar
1818Plumlov PVLuboš Kopřiva
1919Svoboda OPJakub Polomský
2020Hrabůvka PRHonza

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Borová OPLenka
22Kozmice ženy BOPJiří Šimíček
33Malé Hoštice OPSDH Malé Hoštice
44Neplachovice OPHonza Malý
55Děrné NJNikola Kostková
66Svinov Ženy BOVAdéla Torčíková
77Bolatice OPLenka
88Píšť OPKristýna Šrámková
99Plumlov PVMonika Škrabanová
1010Rohov OPLenka
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 08. BukováPJ
14. 08. KošťálovSM
14. 08. Poštorná, Na Valtické - ZŠBV
14. 08. Třeština, hřištěSU
14. 08. NěmčiceBK
14. 08. Lhotky sportZR
14. 08. RadonínTR
14. 08. Kozmice, areál SDH - TJ SokolOP
19. 08. Pěnčín (areál Huť)JN
20. 08. Sukorady, sportovní areálMB
20. 08. MiřeticeBN
20. 08. KostelecTC
20. 08. Ctiboř, hřištěTC
20. 08. Liberec - KarlinkyLI
20. 08. SmilovHB
20. 08. Zámecký park Velká BystřiceOL
20. 08. Ctiboř, hřiště MIMOTC
20. 08. Ivanovice na HanéVY
20. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
20. 08. RapšachJH
20. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
20. 08. areál hasičské zbrojniceBR
20. 08. Hrubá Vrbka - has. areálHO
20. 08. Vacov - dětiPT
20. 08. ProvodovicePR
20. 08. TyloviceVS
20. 08. hřiště VítoniceZN
20. 08. BELUŠAPU
20. 08. KelčicePV
20. 08. Česká Rybná za hasičárnouUO
20. 08. MěrotínOL
20. 08. LoučkaVS
21. 08. ZahorčiceST
21. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
21. 08. VítoniceKM
21. 08. RudiceBK
26. 08. Prštice, fotbalové hřištěBO
26. 08. Hasičský areál u BartošovceOP
27. 08. Bakov nad JizerouMB
27. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
27. 08. VysokovNA
27. 08. Dolany - dětiPT
27. 08. Brandýs nad OrlicíUO
27. 08. NětčiceKM
27. 08. Hřiště SDH ŠtítaryDO
27. 08. StařečTR
27. 08. HamrJH
27. 08. Lobodice - hasičský areálPR
27. 08. fotbalové hřištěBR
27. 08. DolanyPT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.