Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Bojkovice

Pozvánka | Obnovit
Kde: O POHÁR STAROSTY SDH BOJKOVICE Kdy: 05. 05. 2019 11:00
Kontakt:   Pavel Brhlík Telefon:  732 407 236
Začátek rezervace: 15. 04. 2019 07:00 Konec rezervace: 05. 05. 2019 11:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Vésky, BUherské Hradiště Petr Kropáč
2. Louky, Zlín peca
3. Mistřice, Uherské Hradiště Petr Kropáč
4. Zahnašovice, Kroměříž Petr Kropáč
5. Kněžpole, Uherské Hradiště David Volařík
6. Chvalnov, Kroměříž Daniel Šušlík
7. Jarošov, Uherské Hradiště Jiří Vyoral
8. Křekov, Zlín Jaroslav Pinďák
9. Ratiboř, Vsetín Libor Vítek
10. Mistřice, B mimo soutěžUherské Hradiště Petr Kropáč
11. Salaš, Uherské Hradiště Michal Janováč
12. Nevšová, AZlín Pavel Pavelka
13. Hradčovice, Uherské Hradiště Radek Hlaváč
14. Pohořelice, Zlín Tomáš Lapčík
15. Nevšová, BZlín Pavel Pavelka
16. Přílepy, Kroměříž Bronislav Kutra
17. Tupesy, Uherské Hradiště Petr Janováč
18. Francova Lhota, Vsetín Martin Bambuch
19. Vrbětice, Zlín Bronislav Lysák
20. Svatobořice, Hodonín David Vodička
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Bojkovice, Uherské Hradiště Petr Kropáč
2. Bílovice, Uherské Hradiště Lucie Markusová
3. Jarošov, Uherské Hradiště Kateřina Kutálková
4. Popov, Zlín Alois Kulíšek
5. Pohořelice, Zlín Jana Forbelská
6. Nětčice, Kroměříž Petra Plachá
7. Lipov, Hodonín Martina Šarová
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 04. Němčice n/H Fotbalové hřištěPV
27. 04. Pocinovice- koupalištěDO
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Medlov u Požární NádržeKM
28. 04. HřištěBR
28. 04. KunoviceUH
28. 04. Hasičský areál Na LetištiTR
01. 05. zkušební soutěžTC
01. 05. Trnava u ZlínaZL
04. 05. Horní KrutyKO
04. 05. KošťálovSM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
04. 05. KalištěJI
04. 05. LudéřovOL
04. 05. LukovZL
04. 05. LukovZL
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. BojkoviceUH
08. 05. Hradec u StodaPJ
08. 05. Břevenec HřištěOL
10. 05. Svatý Jiří, areál Pod BorovicíUO
10. 05. Slepotice, na koupalištiPA
11. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
11. 05. Kostelec, náhradní hřištěTC
11. 05. Svinčany, na hřištiPA
11. 05. Velké MeziříčíZR
11. 05. StřížovJI
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
12. 05. Mikulovice hřištěZN
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. LoučanyOL
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
19. 05. ŽernovníkBK
19. 05. KrasoniceJI
25. 05. hřiště DomamilTR
25. 05. Bor, náhradní hřištěTC
25. 05. PetroviceDO
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.