Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O POHÁR STAROSTY SDH BOJKOVICE Kdy: 05. 05. 2019 11:00
Kontakt:   Pavel Brhlík Telefon:  732 407 236
Začátek rezervace: 15. 04. 2019 07:00 Konec rezervace: 05. 05. 2019 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vésky BUHPetr Kropáč
22Svatobořice HODavid Vodička
33Mistřice UHPetr Kropáč
44Zahnašovice KMPetr Kropáč
55Kněžpole UHDavid Volařík
66Chvalnov KMDaniel Šušlík
77Jarošov UHJiří Vyoral
88Křekov ZLJaroslav Pinďák
99Ratiboř VSLibor Vítek
1010Velký Ořechov CZLPatrik Hruška
1111Salaš UHMichal Janováč
1212Nevšová AZLPavel Pavelka
1313Hradčovice UHRadek Hlaváč
1414Pohořelice ZLTomáš Lapčík
1515Nevšová BZLPavel Pavelka
1617Tupesy UHPetr Janováč
1718Velký Ořechov BZLTomáš Gregor
1819Vrbětice ZLBronislav Lysák
1921Louky ZLpeca

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bojkovice UHPetr Kropáč
22Bílovice UHLucie Markusová
33Jarošov UHKateřina Kutálková
44Popov ZLAlois Kulíšek
55Pohořelice ZLJana Forbelská
66Nětčice KMPetra Plachá
77Lipov HOMartina Šarová
88Míkovice UHLojza Tvrdoň
99Nedašova Lhota ZLAnna Fojtíková
1010Vlachovice ŽenyZLKarolína Hbáčková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 11. Pohořelice fotbalové hřištěZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.