Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 7. kolo NHHL Bohuslavice Kdy: 19. 07. 2024 20:00
Kontakt:   Jiří Lasák Telefon:  725589994
Začátek rezervace: 06. 07. 2024 18:00 Konec rezervace: 19. 07. 2024 20:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bohuslavice OPJiří Lasák
22Markvartovice OPKristýna Tessarzová
33Rohov OPJan Lasák
44Strahovice OPJan Krajiček
55Bohuslavice OPJiří Lasák
66Závada DelegátOPJiří Lasák
77Rohov OPSDH Rohov
88Břidličná BRJaromir Pavlik
99Služovice ŽenyOPDušan Baránek
1011Závada delegátOPJiří Lasák
1112Štěpánkovice delegátOPJiří Lasák
1213Bělá OPOndřej Žvaka
1314Markvartovice OPKristýna Tessarzová
1415Svoboda OPJiří Lasák
1516Štěpánkovice delegátOPJiří Lasák
1617Bohuslavice rezervaceOPJiří Lasák
1718Kozmice OPMychal
1819Markvartovice OPKristýna Tessarzová
1920Hněvošice OPJiří Lasák
2021Bohuslavice projekt BOPJiří Lasák
2122Kozmice OPMychal
2223Píšť OPNikola Miketová
2324Bolatice ženyOPJiří Lasák
2425Hněvošice OPJiří Lasák
2526Kobeřice ženyOPJiří Lasák
2627Píšť OPNikola Miketová
2728Valšov BRAdam Jaros
2829Vřesina OPEster Heidutzková
2930Vrbice ženyKAMichal Sud
3031Bělá OPOndřej Žvaka
3132Bartovice Dolní Lhota OVMichal Janáček
3233Bělá OPOndřej Žvaka
3334Bělá OPOndřej Žvaka
3435Bělá OPOndřej Žvaka
3536Starý Bohumín ženyKALenka Vincková
3637Bělá OPOndřej Žvaka
3738Služovice OPDušan Baránek
3839Větřkovice OPJan Černoch
3940Valšov BRJaromir Pavlik
4041Bolatice OPLenka
4142Plesná Plesná ženyOVMichal Janáček
4243Kokory PRLibor Daňa
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 07. Halže - fotbalové hřištěTC
27. 07. LanžovTU
27. 07. Uhelná Příbram -SDH PetroviceHB
27. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
27. 07. KAROLINKA- údolí RaťkovVS
27. 07. JanoviceBR
27. 07. Kasárny- DomažliceDO
27. 07. RobčicePJ
27. 07. Aréna BřeznicePB
27. 07. RoštěníKM
27. 07. Kobylí - hasičské cvičištěBV
27. 07. Koupaliště LanžovTU
27. 07. KněžpoleUH
27. 07. KrhováVS
27. 07. OtinovesPV
27. 07. TutlekyRK
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. Vracov - fotb. hřištěHO
27. 07. SlavoniceJH
27. 07. Areál SDH MedlovOL
27. 07. DrnoviceZL
28. 07. BukováPJ
28. 07. Aréna BřeznicePB
28. 07. Rychlov u SkályKM
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. ČernoviceBK
02. 08. Bystřička - hřiště U LukášůVS
03. 08. Hasičské hřiště obce JívkaTU
03. 08. Nové Sedliště- areál SDHTC
03. 08. BechovMB
03. 08. BludovSU
03. 08. StrýčkoviceDO
03. 08. PohořeliceZL
03. 08. MokroušePJ
03. 08. ŽeroticeZN
03. 08. BudečJH
03. 08. Milotice nad BečvouPR
03. 08. MeziříčkoZR
03. 08. Vávrovice hřiště FK NOVAOP
03. 08. OldřišovOP
03. 08. MistřiceUH
03. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
03. 08. Prušánky- park u koupalištěHO
03. 08. Stýskaly- hřištěPS
03. 08. Vysoké PoleZL
04. 08. StýskalyPS
04. 08. SobotínSU
04. 08. KřenovicePR
04. 08. Radostín nad OslavouZR
04. 08. Ostrov u MacochyBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.