Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Rudolfa Šebestíka Kdy: 23. 06. 2019 14:00
Kontakt:   Jiří Lasák Telefon:  725589994
Začátek rezervace: 07. 06. 2019 09:00 Konec rezervace: 23. 06. 2019 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bohuslavice OPJiří Lasák
22Bělá OPJiří Lasák
33Závada MužiOPDaniel Kuděla
44Chlebičov mužiOPJiří Lasák
55Chuchelná ženyOPŠtěpán Chrobaczek
66Bělá ženyOPJiří Lasák
77Závada Ženy OPDaniel Kuděla
88Svoboda OPJakub Polomský
99Píšť ŽenyOPKristýna Šrámková
1010Chuchelná mužiOPŠtěpán Chrobaczek
1111Závada Muži (B)OPDaniel Kuděla
1212Vřesina MužiOPJan Křižák
1313Neplachovice OPJiří Lasák
1414Píšť MužiOPKristýna Šrámková
1515Markvartovice AOPJiří Lasák
1616Vlaštovičky OPJiří Lasák
1717Vrbice KAJiří Lasák
1819Markvartovice BOPJiří Lasák
1922Markvartovice ženyOPJiří Lasák
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
17. 07. Vidče u hasičárnyVS
18. 07. Široký BrodJE
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. OlbramoviceBN
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. MikuloviceZN
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
19. 07. KřenovyDO
19. 07. Myslibořice ZRUŠENO!!!!!TR
24. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
24. 07. Sportovní areál v ZátoruBR
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Letohrad - OrliceUO
25. 07. ŠtítaryDO
25. 07. Sportovní areál BroumyBE
25. 07. Strmilov, hřištěJH
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
25. 07. Hasičský areál ŠumvaldOL
25. 07. Otinoves - sportovní areálPV
25. 07. Fotbalové hřiště KněžpoleUH
25. 07. Benešova HoraPT
25. 07. TutlekyRK
25. 07. Štítary - Areál SDHDO
25. 07. ONL Drahanovice - ZRUŠENO!OL
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
26. 07. Sportovní areál BroumyBE
01. 08. BechovMB
01. 08. BechovMB
01. 08. Stará Ves, louka za kinemBR
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. Aréna JesenicePB
01. 08. Milotice/n/B - hasičský areálPR
01. 08. FrahelžJH
01. 08. Prušánky has. areálHO
01. 08. Nové Sedliště, hasičské cvič.TC
01. 08. Prušánky, hasičské hřištěHO
01. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
01. 08. Zámecký park v OldřišověOP
01. 08. TJ hřiště KrhováVS
01. 08. Mochtín - HřištěKT
02. 08. MochtínKT
02. 08. Aréna JesenicePB
02. 08. ZahnašoviceKM
02. 08. Radostín nad OslavouZR
02. 08. LitovanyTR
07. 08. Výškovice, místní hřištěNJ
08. 08. KostelecTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.