Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž M+Ž Trusovice, 2B Kdy: 13. 08. 2022 20:30
Kontakt:   Jakub Grohman Telefon:  733269254
Začátek rezervace: 01. 08. 2022 19:00 Konec rezervace: 10. 08. 2022 19:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Trusovice OLTomáš Hradil
22Hlubočky Revival mužiOLJakub Grohman
33Kokory PRLibor Daňa
44Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
55Grygov MužiOLAdam Dvorský
66Tršice OLJakub Grohman
77Chválkovice OLPetr Zatloukal
88Seloutky ŽenyPVBarbora Sojčáková
99Hlubočky ŽenyOLPavla Jahnová
1010Grygov ŽenyOLAdam Dvorský
1111Litenčice KMFilip Měrka
1212Seloutky MužiPVIvo Doležel
1313Dolany OLPetr Holoubek
1414Přáslavice OLBarbora Ivanová
1515Šumvald OLNikola Tylová
1616Droždín OLLeona Zedníková
1717Blatec Ženy OLKateřina Skládalová
1818Tršice OLJakub Grohman
1919Dolany ŽenyOLPetr Holoubek
2020Přáslavice OLBarbora Ivanová
2121Nenakonice OLJiří Tomecek
2222Řídeč OLTomáš Hradil
2328Tršice OLJakub Grohman
2429Nenakonice OLJiří Tomecek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 08. BukováPJ
14. 08. KošťálovSM
14. 08. Poštorná, Na Valtické - ZŠBV
14. 08. Třeština, hřištěSU
14. 08. NěmčiceBK
14. 08. Lhotky sportZR
14. 08. RadonínTR
14. 08. Kozmice, areál SDH - TJ SokolOP
19. 08. Pěnčín (areál Huť)JN
20. 08. Sukorady, sportovní areálMB
20. 08. MiřeticeBN
20. 08. KostelecTC
20. 08. Ctiboř, hřištěTC
20. 08. Liberec - KarlinkyLI
20. 08. SmilovHB
20. 08. Zámecký park Velká BystřiceOL
20. 08. Ctiboř, hřiště MIMOTC
20. 08. Ivanovice na HanéVY
20. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
20. 08. RapšachJH
20. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
20. 08. areál hasičské zbrojniceBR
20. 08. Hrubá Vrbka - has. areálHO
20. 08. Vacov - dětiPT
20. 08. ProvodovicePR
20. 08. TyloviceVS
20. 08. hřiště VítoniceZN
20. 08. BELUŠAPU
20. 08. KelčicePV
20. 08. Česká Rybná za hasičárnouUO
20. 08. MěrotínOL
20. 08. LoučkaVS
21. 08. ZahorčiceST
21. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
21. 08. VítoniceKM
21. 08. RudiceBK
26. 08. Prštice, fotbalové hřištěBO
26. 08. Hasičský areál u BartošovceOP
27. 08. Bakov nad JizerouMB
27. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
27. 08. VysokovNA
27. 08. Dolany - dětiPT
27. 08. Brandýs nad OrlicíUO
27. 08. NětčiceKM
27. 08. Hřiště SDH ŠtítaryDO
27. 08. StařečTR
27. 08. HamrJH
27. 08. Lobodice - hasičský areálPR
27. 08. fotbalové hřištěBR
27. 08. DolanyPT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.