Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Nevřeň

Pozvánka | Obnovit
Kde: ICE CUP 2018 Kdy: 10. 02. 2018 11:00
Kontakt:   Pavel Sova ml. Telefon:  775 655 463
Začátek rezervace: 01. 01. 2018 12:00 Konec rezervace: 10. 02. 2018 11:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Nevřeň, Plzeň-sever Houk
2. Chotíkov, Plzeň-sever SDH Chotikov
3. Vidice, ŽenyDomažlice Tereza Voráčová
4. Úněšov, Plzeň-sever Miloslav Pytlik
5. Horní Metelsko, mužiDomažlice Tomáš Zverka
6. Štítary, ženyDomažlice Denis Balounová
7. Zahorčice, SportKlatovy Josef Kolář
8. Vidice, MužiDomažlice Tereza Voráčová
9. Mirošov, Rokycany smatlak vaclav
10. Úněšov, ženyPlzeň-sever Denisa Joudalová
11. Štítary, mužiDomažlice Denis Balounová
12. Bolevec, ženyPlzeň-město Zdeněk Vykoupil
13. Radětice, Příbram Radětice Vaci
14. Rožmitál pod Třemšínem, ženyPříbram Libuše Poláková
15. Zahorčice, Strakonice Marek Janoušek
16. Bolevec, mužiPlzeň-město Zdeněk Vykoupil
17. Příšov, Plzeň-sever Jitka Racková
18. Neznašovy, Klatovy Martin Salamánek
19. Letiny, Plzeň-jih Dušan Faitenhanzl
20. Štítary, muži BDomažlice Miroslav Žáček
21. Nebílovy, Plzeň-jih Zbyněk Šebek
22. Mochtín, Klatovy Michal Kloupar
23. Stýskaly, Plzeň-sever Václav Švíka
24. Přehýšov, Okrsek NýřanskoPlzeň-sever Jiří Hána
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
10. 02. NevřeňPS
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
19. 05. Ves TouškovPJ
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. KřenovyDO
02. 06. Chlum u TřeboněJH
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
23. 06. Knínice, hřištěJI
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
05. 07. LisovPJ
07. 07. VidiceDO
07. 07. NevřeňPS
07. 07. LoukovKM
08. 07. BučíPS
14. 07. NovosedlyST
14. 07. VšekaryDO
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
28. 07. ChrástPB
29. 07. ChrástPB
04. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. KostelecTC
11. 08. NětčiceKM
11. 08. MokroušePJ
12. 08. Štěnovický BorekPJ
19. 08. VítoniceKM
25. 08. StříbroTC
25. 08. SendražiceKO
01. 09. ŽákavaPJ
01. 09. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.