Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Novosedly Kdy: 16. 07. 2017 10:00
Kontakt:   Pavel Tauber Telefon:  +420 608 781 793
Začátek rezervace: 03. 07. 2017 20:00 Konec rezervace: 15. 07. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Novosedly STHonza Adamec
22Úherce PSPetr Štejr
33Bolkov PJVladimír Štýs
44Žebnice PSHonza Adamec
55Mokrouše PJHonza Adamec
66Horní Lukavice PJHonza Adamec
77Kalenice STHonza Adamec
88Útušice PJHonza Adamec
99Dehtín KTHonza Adamec
1010Poděvousy DOHonza Adamec
1111Únětice PJHonza Adamec
1212Nišovice STTomáš Rezek
1313Chrást PBHonza Adamec
1414Úněšov PSMiloslav Pytlik
1515Horní Kamenice DOVlastimil Žák
1616Bezdědovice STJosef Motyka
1717Doubravice u Volyně STVáclav Buben
1818Štěnovický Borek PJMichal Polívka
1919Přechovice STMíra Zdychynec
2020Nevřeň PSJícháč
2121Robčice PJRadek Růt
2222Krč PITomáš Vlášek
2323Nové Kestřany STPavel Kaněra
2424Milenovice PITomáš Vlášek
2525Hlubyně PBJiří Novotný
2626Drachkov STHonza Adamec
2727Hejná KTHonza Adamec
2828Zahorčice STMilan Přibyl
2929Štichovice PSRichard Hlous
3030Dražejov STOndřej Vít

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice PJHonza Adamec
22Mrtník PSHonza Adamec
33Úněšov PSDenisa Joudalová
44Hradec PJHonza Adamec
55Horní Lukavice PJVerča Hrubá
66Chotíkov PSMonča
77Štichovice PSRichard Hlous
88Vacov APTKatka Nováková
99Nihošovice STMilan Daňa
1010Útušice PJVojtěch Mareš
1111Poděvousy DOAnděla Mašková
1212Dražejov STMonika Hůdová
1313Dolany PTTereza Chvalová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
13. 01. Dolní HradištěPS
10. 02. NevřeňPS
26. 05. LudslaviceKM
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
07. 07. VidiceDO
07. 07. LoukovKM
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. NětčiceKM
19. 08. VítoniceKM
25. 08. SendražiceKO
01. 09. KarolínKM
01. 09. Štítary - hřiště SDHDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.