Nekoř 2017 - Nekořský pohár

Liga: Velká cena Ústeckoorlicka
Stránky pořadatele: 
Kdy: 16. 09. 2017 10:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Zadal: Martin Valda

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Horní Třešňovec A UO 24,11 24,11 22,57
2.  Dolní Dobrouč UO 24,19 23,22 24,19
3.  Bystřec B UO 24,64 24,64 24,25
4.  Lukavice UO 24,92 24,13 24,92
5.  Dolní Čermná UO 25,58 25,58 25,20
6.  Lanšperk UO 25,58 25,58 24,24
7.  Letohrad - Orlice B UO 27,15 27,15 26,24
8.  Bošín UO 27,66 27,66 23,81
9.  Horní Čermná UO 27,75 27,75 27,49
10.  Nekoř UO 28,75 28,61 28,75
11.  Nepomuky UO 29,87 29,10 29,87
12.  Letohrad - Kunčice D UO 31,22 31,22 27,08
13.  Záchlumí UO 33,81 33,81 23,87
14.  Dlouhoňovice UO 34,65 33,80 34,65

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nepomuky UO 23,10 22,88 23,10
2.  Letohrad - Červená UO 24,79 24,79 23,53
3.  Česká Rybná UO 25,05 25,05 24,95
4.  Letohrad - Kunčice B UO 26,69 25,63 26,69
5.  Nekoř UO 31,46 30,69 31,46
6.  Horní Třešňovec A UO 39,27 39,27 27,98
7.  Jamné nad Orlicí UO 74,79 45,57 74,79
8.  Horní Čermná UO NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Brandýs nad Orlicí UO--24,132015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Dolní Čermná UO--24,242015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bystřec BUO--24,372015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Lukavice AUO--24,892015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Dolní Dobrouč UO--25,782015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Bošín UO--26,972015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Letohrad - Orlice BUO--27,292015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Horní Čermná AUO--27,412015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nekoř UO--27,482015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Černovír AUO--27,842015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Černovír BUO--28,322015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Horní Třešňovec AUO--28,722015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Letohrad - Červená UO--29,112015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Nepomuky UO--29,392015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bystřec AUO--30,982015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Lanšperk UO--31,062015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Mostek UO--33,692015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Záchlumí UO--34,452015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Lukavice BUO--36,192015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/09/20 Nekoř, UO, Nekořský pohár
VCU
2009/09/19 Nekoř, UO, Nekořský pohár
VCU
2013/09/21 Nekoř, O pohár
VCU
2014/09/13 Nekoř, Nekořský pohár
VCU
2015/09/19 Nekoř, Nekořský pohár
VCU
2016/09/17 Nekoř, Nekořský pohár
VCU
2017/09/16 Nekoř, Nekořský pohár
VCU
Kdy Kde Liga


Komentáře