Litenčice 2017 - Noční soutěž - O pohár starosty obce

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele:  http://www.sdhlitencice.cz/
Kdy: 16. 09. 2017 20:30
Kontakt:   Miroslav Ovečka
Telefon:  739487647
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Zadal: mirrao

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Luboměř NJ 15,35 14,65 15,35
2.  TAG Zahnašovice KM 15,71 15,71 15,42
3.  Hrabůvka PR 16,28 16,13 16,28
4.  Křenovice PR 16,39 16,26 16,39
5.  Dětkovice VY 17,59 16,41 17,59
6.  Litenčice B KM 17,92 16,93 17,92
7.  Vrbka KM 18,72 18,54 18,72
8.  Morkovice KM 19,45 19,45 17,49
9.  Kostelany KM 20,00 20,00 19,16
10.  Medlov KM 21,22 20,63 21,22
11.  Pustiměř dorost VY 21,25 20,86 21,25
12.  Pustiměř VY 21,54 21,54 21,23
13.  Zborovice KM 22,09 22,09 20,88
14.  Litenčice KM 24,13 23,05 24,13
15.  Hoštice KM 28,63 28,45 28,63
16.  Zdounky KM 28,83 28,83 19,90
17.  Chvalnov KM 31,68 31,68 19,12
18.  Hoštice Drink Team KM 32,94 18,75 32,94
19.  Lutopecny KM 52,87 52,87 48,65
20.  Pornice KM NP NP NP
20.  Myslejovice PV NP NP NP
20.  Topolany VY NP NP NP
20.  Karolín KM NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dětkovice VY 17,71 17,71 17,37
2.  Počenice KM 19,42 19,42 19,07
3.  TAG Zahnašovice KM 19,49 18,89 19,49
4.  Hoštice KM 25,28 24,88 25,28
5.  Litenčice KM 31,58 31,58 21,88
6.  Morkovice KM NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Luboměř NJ14,6515,3515,352017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  TAG Zahnašovice KM15,7115,4215,712017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Karolín KM15,9216,1916,192016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hrabůvka PR16,1316,2816,282017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Křenovice PR16,2616,3916,392017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dětkovice VY16,5616,4016,562016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nová Dědina KM16,6316,1716,632016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Křenovice PR16,6716,3116,672016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Myslejovice BPV16,7315,7416,732016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Chropyně KM16,8117,0517,052016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Roštění KM17,4016,8017,402016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dětkovice VY16,4117,5917,592017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Litenčice BKM16,9317,9217,922017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Myslejovice TOPPV15,4818,1518,152016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hoštice KM18,2618,1218,262016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vrbka KM18,5418,7218,722017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Chvalnov KM19,0919,2819,282016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Záhlinice KM18,1319,2819,282016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Morkovice KM19,4517,4919,452017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zdislavice KM19,2819,5519,552016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Kostelany KM20,0019,1620,002017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Pornice KM20,3820,4120,412016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Morkovice KM20,1520,9220,922016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Medlov KM20,6321,2221,222017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Pustiměř dorostVY20,8621,2521,252017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Pustiměř VY21,5421,2321,542017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Počenice KM20,7321,7021,702016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Zborovice KM22,0920,8822,092017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Podolí PR23,3323,1823,332016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Litenčice KM23,0524,1324,132017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Radíkov PR16,0616,1016,102016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Pravčice A KM16,4516,3116,452017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. TAG Zahnašovice KM17,0017,0817,082016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Hodějice VY17,0817,1917,192017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Dětkovice VY16,9817,2017,202016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Rychlov KM16,7717,2917,292016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Bílany KM17,1017,3517,352016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Rymice KM16,8417,4017,402016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Špičky PR17,6217,2217,622016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Hlinsko PR17,6417,5817,642016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Dětkovice VY17,7117,3717,712017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Dětkovice VY17,7916,9417,792017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Rymice KM17,9917,1817,992017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Radíkov PR17,1218,0718,072017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Hlinsko PR17,1218,1818,182017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Nětčice KM17,4018,6918,692016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. TAG Zahnašovice KM18,7118,3318,712016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Tučapy KM18,7817,5718,782016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Morkovice KM18,6818,8218,822016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. TAG Zahnašovice KM19,3217,3019,322017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Počenice KM19,4219,0719,422017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. TAG Zahnašovice KM18,8919,4919,492017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Pravčice B KM19,5818,2319,582017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Počenice KM19,7219,0519,722016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Loukov KM19,7220,1020,102016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Počenice KM19,6920,4220,422015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Machová ZL20,0020,5520,552016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Nětčice A KM20,8020,4720,802014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Počenice KM20,9720,8520,972016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Nětčice KM20,5621,1921,192017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Pravčice KM12,2513,0013,002014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Nová Dědina KM15,2614,0215,262014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Zdislavice KM19,2418,6319,242014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Počenice KM23,3823,9823,982014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Nětčice KM18,5425,0825,082014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Pačlavice KM30,4331,2231,222014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Zborovice KM33,8233,4133,822014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Litenčice KM39,9630,5639,962014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Počenice KM--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Kroměříž KM--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Nětčice KM18,5018,9618,962014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Litenčice KM23,0122,4223,012014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Zdislavice KM23,2624,7124,712014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Litenčice KM25,2620,2825,262014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Počenice KM26,5128,8128,812014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Zdounky KM36,5536,9736,972014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Kroměříž KM39,9532,5539,952014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Pačlavice KM41,6143,0443,042014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
-
2014/06/14 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
-
2015/06/13 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
-
2015/09/19 Litenčice, Noční soutěž
-
2016/06/18 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
2016/06/19 Litenčice, soutěž Mladých hasičů v Požárním útoku
-
2016/09/17 Litenčice, Noční soutěž
-
2017/06/17 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
2017/09/16 Litenčice, Noční soutěž - O pohár starosty obce
-
2018/06/16 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
Kdy Kde Liga


Komentáře