Dětkovice 2017 - Dětkovice

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 16. 09. 2017 13:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Hlavinka

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hrabišín SU 16,91 16,52 16,91
2.  Ludéřov OL 17,12 17,12 16,74
3.  Domamyslice A PV 17,36 17,36 17,09
4.  Dětkovice VY 17,58 17,58 17,19
5.  Bílovice PV 17,59 17,64 17,59
6.  Pavlov-výběr SU 18,08 18,08 17,97
7.  Břevenec OL 18,19 17,21 18,19
8.  Soběsuky PV 18,31 18,31 17,99
9.  Čelechovice na Hané PV 18,55 18,55 18,04
10.  Střelice OL 18,60 18,60 18,01
11.  Loučany OL 18,65 18,65 16,97
12.  Myslejovice PV 18,73 18,73 17,94
12.  Topolany VY 18,73 18,73 18,47
14.  Dětkovice PV 18,81 18,05 18,81
15.  Dolany OL 19,19 18,49 19,19
16.  Měrotín OL 19,34 18,02 19,34
17.  Chválkovice OL 19,96 19,96 18,45
18.  Hlubočky OL 20,19 18,57 20,19
19.  Nová Dědina OL 20,24 19,47 20,24
20.  Domamyslice B PV 22,84 22,84 19,41
21.  Ráječek SU NP 17,37 NP
21.  Plinkout OL NP NP NP
21.  Náměšť na Hané OL NP NP NP
21.  Polkovice PR NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Břevenec OL 17,79 17,79 17,78
2.  Krasice PV 18,05 18,05 18,03
3.  Pěnčín PV 18,76 18,76 17,65
4.  Náměšť na Hané OL 19,09 19,10 19,09
4.  Hlubočky OL 19,09 19,09 18,39
6.  Soběsuky B PV 19,33 18,91 19,33
7.  Soběsuky A PV 19,67 18,60 19,67
8.  Olešnice OL 20,24 19,03 20,24
9.  Loučany OL 21,82 21,82 17,82
10.  Svésedlice OL 22,59 22,59 20,94
11.  Droždín OL 24,18 22,39 24,18
12.  Dětkovice PV 27,73 27,73 17,66
13.  Určice PV 40,08 40,08 38,95
14.  Bílovice A PV NP NP 24,48

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Žernovník BK17,0317,4517,452017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Olešnice OL16,9017,6217,622017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bílovice PV17,3717,6317,632017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Luboměř NJ17,6917,3017,692017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Domamyslice APV17,8617,8117,862017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Polkovice PR16,8618,3118,312017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Soběsuky PV18,7718,2118,772017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Domamyslice BPV19,0918,9719,092017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Ludéřov OL19,1218,0019,122017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lipová PV19,1818,5719,182017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Cholina OL19,7919,6119,792017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kelčice PV19,0925,4625,462017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Čelechovice na Hané PV28,8123,2728,812017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dětkovice PV16,7532,3832,382017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Čechovice PVNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Niva PVNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Krasice PVNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Pasohlávky BVNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Břevenec OL17,7917,7817,792017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Krasice PV18,0518,0318,052017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Bílovice A PV18,2218,2318,232017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Pěnčín PV18,2818,7418,742017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Pěnčín PV18,7617,6518,762017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Dětkovice PV18,2518,8518,852017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Soběsuky PV19,0218,9219,022014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Hlubočky OL19,0918,3919,092017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Náměšť na Hané OL19,1019,0919,092017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Olešnice OL18,8619,1719,172017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Soběsuky A PV18,5019,1719,172017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Soběsuky B PV18,9119,3319,332017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Soběsuky A PV18,6019,6719,672017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Soběsuky B PV18,0719,7119,712017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Soběsuky B PV19,4720,0820,082014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Olešnice OL19,0320,2420,242017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Olešnice OL19,6921,6921,692014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Loučany OL21,8217,8221,822017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Svésedlice OL22,5920,9422,592017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Droždín OL22,3924,1824,182017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Dětkovice PV27,7317,6627,732017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Bílovice B PV18,0334,8734,872017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Určice PV40,0838,9540,082017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Loučany OL52,0919,7852,092014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Cholina OLNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Bílovice A PVNP24,48NP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Bílovice PVNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Krasice PVNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Ludéřov OLNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/07/24 Dětkovice, O pohár starosty
VCPV
2014/06/07 Dětkovice, O pohár starosty
VCPV
2017/05/04 Dětkovice, O pohár starosty
-
2017/05/13 Dětkovice, O pohár starosty
VCPV
2017/09/16 Dětkovice, Dětkovice
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře