Chlum u Třeboně 2017 - Memoriál Luboše Šenkýře

Liga: Velká cena Třeboňska
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/groups/199320896413/?fref=ts
Kdy: 23. 09. 2017 13:00
Kontakt:   Petr Belanský
Telefon: 
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Zadal: Jan Zahradník

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Český Rudolec JH 18,21 18,21 17,52
2.  Slavošovice CB 18,53 18,53 17,98
3.  Markvarec JH 18,86 17,58 18,86
4.  Lásenice JH 20,70 20,70 18,24
5.  Stříbřec JH 21,35 21,35 20,65
6.  Chlum u Třeboně JH 21,48 19,48 21,48
7.  Mníšek JH 21,83 20,29 21,83
8.  Novosedly nad Nežárkou JH 22,43 20,87 22,43
9.  Halámky JH 25,93 25,93 20,94
10.  Majdalena JH 27,50 27,50 27,32
11.  Cizkrajov JH NP NP NP
11.  Hamr JH NP NP NP
13. Výsledek se nepočítá do ligy  Chlum u Třeboně B JH MS MS MS
13. Výsledek se nepočítá do ligy  Halámky B JH MS MS MS

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Staňkov JH 21,26 21,26 20,90
2.  Lomnice nad Lužnicí JH 21,38 19,71 21,38
3.  Rapšach JH 22,09 21,83 22,09
4.  Hamr JH 23,17 22,76 23,17
5.  Stříbřec JH 23,19 22,27 23,19
6.  Suchdol nad Lužnicí JH 23,62 23,56 23,62
7.  Lásenice JH 24,09 24,09 19,24
8.  Chlum u Třeboně JH NP NP NP
9. Výsledek se nepočítá do ligy  Cizkrajov JH MS 23,25 23,00

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Žďár JH--14,712013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Heřmaneč JH--14,992014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ústrašice BTA--15,192013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Heřmaneč JH--15,532013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Stříbřec JH--16,162014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ústrašice BTA--16,172014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Markvarec JH--16,342014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Český Rudolec JH--16,342014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kolence JH--16,422014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kamenice nad Lipou PE--16,552014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chlum u Třeboně JH--16,692014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Zdešov JH--17,062013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lomnice nad Lužnicí JH--17,102014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Zdešov JH--17,212014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Lásenice JH--17,252013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Stříbřec JH--17,352013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Horní Meziříčko JH--17,392014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Plešovice CK--17,682013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Markvarec JH--17,802013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Lásenice JH--17,892014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lomnice nad Lužnicí JH--17,942013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Mníšek JH--17,962013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Řepeč TA--18,092013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Drunče JH--18,232014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Halámky JH--19,002014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Novosedly nad Nežárkou JH--19,852014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Chlum u Třeboně BJH--19,912014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Novosedly nad Nežárkou JH--20,002013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Slapy TA--20,492014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Domanín JH--20,492014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dvorce TA--18,242015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Zdešov JH--18,272014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Zdešov JH--19,782014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Zdešov JH--20,142015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Lásenice JH20,3420,3420,342016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Staňkov JH--20,902015/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Zdešov JH--20,972013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Stříbřec JH20,8021,0421,042017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Lásenice JH--21,142015/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Rapšach JH21,1921,1921,192016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Staňkov JH21,2620,9021,262017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Lomnice nad Lužnicí JH19,7121,3821,382017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Lásenice JH--21,422014/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Chlum u Třeboně JH--21,432015/09/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Hrdějovice CB--21,542015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Lásenice JH21,5720,7521,572017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Zdešov JH21,6521,6521,652012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Lomnice nad Lužnicí JH--21,662014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Lásenice JH20,5721,6921,692016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Novosedly nad Nežárkou JH20,9621,8921,892016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Staňkov JH21,9021,9021,902016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Rapšach JH21,8322,0922,092017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Lomnice nad Lužnicí JH--22,212015/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Lásenice JH--22,272014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Český Rudolec JH22,4322,4322,432012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Lomnice nad Lužnicí JH22,5121,7022,512017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Lomnice nad Lužnicí JH--22,572013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Chlum u Třeboně JH--22,712013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Chlum u Třeboně JH22,8520,1922,852017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Novosedly nad Nežárkou JH22,4022,8822,882017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/04 Chlumu u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse Chlum u Třeboně
VCT
2011/09/24 Chlum u Třebon, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2012/06/02 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2012/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2013/06/01 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2013/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2014/05/31 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2014/09/27 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2015/06/06 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2015/09/26 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2016/05/21 Chlum u Třeboně, Okresní kolo v požárním sportu
-
2016/06/04 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2016/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga


Komentáře