Menu
Search
Hasičské ligy ...
MČR - Mistrovství republiky v požárním sportu
EXČR - Extraliga ČR
BLHPS - Beskydská liga hasičských pohárových soutěží
BHL - Břeclavská hasičská liga
BIOMAC HE - Hanácká extraliga
BL - Brdská liga
BNL - Benešovská hasičská liga
BP - Boleslavsky pohar
FNC - Fire night cup
GP - Gorolský pohár
GPHO - Grand Prix Hodonín
HBHL - Havlíčkobrodská liga
HBMH - Havlíčobrodské turné mladých hasičů
HLPP - Hasičská liga – Praděd
CHL - Chodská liga
CHNHL - Chodská noční hasičská liga
JČHL - Jihočeská hasičská liga
JHHL - Jindřichohradecká hasičská liga
JL - Jizerská liga
JLNS - Jihovalašská liga nočních soutěží
JOL - Jihlavská open liga v pú
KL - Krušnohorská liga
LPO - Liga Pardubického okresu
MHJPR - Velká cena MHJ Přerov
MPMHJ - Moravský pohár - liga MHJ a PRL v požárním útoku
MSP - Moravskoslezský pohár
OLSY - Okresní liga Svitavska
ONL - Olomoucká noční liga
OPH - O pohár Hořiny
PBHL - Podboubínská hasičská liga
PEHL - Pelhřimovská hasičská liga
PHL - Podhostýnská hasičská lig
PHLKT - Pošumavská hasičská liga
PKL - Podkozákovská hasičská liga
PL - Podlipanská liga
PLHL - Polabská hasičská liga
PLPU - Pelhřimovská liga
POHL - Podorlická hasičská liga
PRL - Přerovská liga požárních útoků
ŠH - Šumavská liga
ŠHL - Šumavská hasičská liga
TCL - Tachovské Ligy
THL - Táborská hasičská liga
TRL - Třebíčská okresní liga
VCBL - Velká cena Blanenska v PÚ
VCOS - VELKÁ CENA OKRESU ŠUMPERK
VCOV - Velká cena okresu Vyškov
VCPR - Velká cena OSH Přerov
VCPV - Velká cena prostějovska
VCT - Velká cena Třeboňska
VCU - Velká cena Ústeckoorlicka
VCUH - Velká cena OSH ČMS Uh.Hradiště
VČHL - Východočeská hasičská liga
VHL - Valašská hasičská liga
ZČHL - Západočeská hasičská liga
ZLPS - Zlínská liga požárního sportu
ZNL - Znojemská liga
ŽL - Žďárská liga
Týdny
0
0
Dny
0
0
Hodin
0
0
Minut
0
0
Sekund
0
0
Kalendář akcí
Bude
Byla
Nové
Hledat
T/R
Kdy
Kde bude
Okr.
Liga
24. 05.
Svoboda
OP
-
25. 05.
Rábí
KT
-
25. 05.
Dalešice hřiště u JZD
TR
-
25. 05.
Veselá
MB
BP
25. 05.
Světlá Hora
BR
-
25. 05.
Litovany
TR
-
25. 05.
Bechov
MB
JL
25. 05.
Plačice
HK
POHL
25. 05.
Jezeřany-Maršovice, has.hřiště
ZN
BHL
25. 05.
Jezeřany-Maršovice, has.hřiště
ZN
ZNL
25. 05.
Nevřeň
PS
ZČHL
25. 05.
Trnávka, u základní Školy
NJ
-
25. 05.
Louka u Jemnice
TR
-
25. 05.
Heřmaneč
JH
PLPU
25. 05.
Ludslavice
KM
PHL
25. 05.
Chlum
CK
JČHL
25. 05.
Neplachovice, sportovní areál
OP
-
25. 05.
Tlumačov - Tréninková plocha
DO
CHNHL
26. 05.
Hasičský areál Markvartice
TR
-
26. 05.
Rábí
KT
FSCR
26. 05.
Bechov
MB
BP
26. 05.
Libuň
JC
JL
26. 05.
Bystřec
UO
VČHL
26. 05.
Radíkov
PR
VCPR
26. 05.
Velké Karlovice
VS
VHL
26. 05.
Bystřec
UO
VCU
26. 05.
Jezeřany-Maršovice, has.hřiště
ZN
-
26. 05.
Třísov
CK
JČHL
26. 05.
Senetářov
BK
VCBL
26. 05.
Krasonice
JI
PLPU
26. 05.
Hřiště Racková
ZL
ZLPS
26. 05.
Planá, stadion
TC
TCL
26. 05.
Svoboda
OP
-
01. 06.
Žichovice
KT
-
01. 06.
Bor, náhradní hřiště; 2dráhy
TC
TCL
01. 06.
Kojetice
TR
TRL
01. 06.
Dolní Studénky
SU
VCOS
01. 06.
Nepomuky
UO
VČHL
01. 06.
Sovenice/Chocnějovice
MB
PKL
01. 06.
Dobřínsko, hřiště
ZN
ZNL
01. 06.
Nepomuky
UO
VCU
01. 06.
Žichovice
KT
-
01. 06.
Jabloňov
ZR
ŽL
01. 06.
Pasohlávky, fotbalové hřiště
BO
BHL
01. 06.
Květinov
HB
HBHL
02. 06.
Lipník
TR
TRL
02. 06.
Okresní kolo
UH
-
02. 06.
Okresní kolo
UH
VCUH
02. 06.
Vítonice
KM
VHL
02. 06.
Brníčko
SU
VCOS
02. 06.
Libice nad Doubravou
HB
HBMH
02. 06.
Horní Třešňovec
UO
VCU
02. 06.
Jabloňany
BK
VCBL
02. 06.
Netín
ZR
ŽL
02. 06.
Výčapy
TR
TRL
07. 06.
Kněžice - areal SDH za kinem
TR
-
07. 06.
Leskovec
VS
-
07. 06.
Zátor - fotbalové hřiště
BR
-
07. 06.
Provodovice
PR
-
08. 06.
Bozkov
SM
-
T/R
Kdy
Kde bude
Okr.
Liga
Kdy
Kde byla
Okr.
Liga
19. 05.
Žernovník
BK
VCBL
19. 05.
Žernovník
BK
-
19. 05.
Žernovník
BK
-
19. 05.
Radimovice
LI
JL
19. 05.
Bechov
MB
BP
18. 05.
Vrchoslavice
PV
VCPV
18. 05.
Vrchoslavice
PV
-
18. 05.
Žďár
JH
THL
18. 05.
Ledenice
CB
JČHL
18. 05.
Ves Touškov
PJ
OPH
18. 05.
Vršovka
NA
POHL
18. 05.
Kosmonosy - Bechov
MB
JL
18. 05.
Brod n. Tichou, hřiště -2dráhy
TC
TCL
18. 05.
Semily - Podmoklice
SM
-
12. 05.
Myslibořice
TR
TRL
12. 05.
Plzeň Košutka-Globus
PM
-
12. 05.
Šebkovice
TR
-
11. 05.
Fotbalové hřiště Racková
ZL
-
11. 05.
Svatobořice - hasičský areál
HO
GPHO
11. 05.
Sušice
KT
-
11. 05.
Seloutky
PV
MPMHJ
11. 05.
Jindřichův Hradec, areál HZS
JH
-
11. 05.
Břevenec
OL
BIOMAC HE
11. 05.
Doubrava
MB
PKL
11. 05.
Valšov-fotbalové hřiště
BR
-
11. 05.
Kokašice, f.hřiště -2 dráhy
TC
TCL
11. 05.
Dlouhá Lhota
MB
BP
11. 05.
Častohostice
TR
TRL
11. 05.
Hasičská zbrojnice
PV
-
11. 05.
Sušice
KT
-
11. 05.
Koštálov
SM
-
10. 05.
Větřkovice
OP
-
08. 05.
Hradec
PJ
-
08. 05.
Houdkovice - sportovní areál
RK
POHL
08. 05.
Kundratice
SM
-
05. 05.
Skalice
PB
-
05. 05.
Ploukonice, areál u Jizery
SM
-
05. 05.
Vladislav
TR
TRL
04. 05.
Ludéřov
OL
-
04. 05.
Smidary
HK
PKL
04. 05.
Vlkoš - fotb. hřiště
HO
GPHO
04. 05.
Kamenice
JI
-
04. 05.
Chropyně fotb. Hřiště
KM
MPMHJ
04. 05.
Merklín !!!! ZRUŠENO !!!!
PJ
-
04. 05.
Bezděčí u Trvánky
SY
BIOMAC HE
04. 05.
Nebílovy - hasičská dráha
PJ
-
04. 05.
Morkovice
KM
PHL
04. 05.
Stýskaly, hřiště
PS
-
04. 05.
Říčany u Brna
BO
-
04. 05.
Smidary
HK
VČHL
04. 05.
Nová Ves u Bakova
MB
BP
04. 05.
Jablonec nad Jizerou
SM
-
04. 05.
Stráž, dětské hřiště
TC
TCL
01. 05.
Trnava
ZL
-
30. 04.
Test Admin ONL 2024
OL
ONL
28. 04.
Kunovice
UH
VCUH
28. 04.
Široká Niva-fotbalové hřiště
BR
-
27. 04.
neplatná soutěž
KM
-
27. 04.
Medlov-areal TJ-u vodní nádrže
KM
MPMHJ
27. 04.
Salaš
UH
VCUH
27. 04.
Křenovice
PR
-
20. 04.
Zaječov
BE
-
20. 04.
Kasárny, Domažlice
DO
CHL
06. 04.
Volenice
PB
-
01. 04.
Test soutěže
OL
ONL
30. 03.
Zdešov, na návsi
JH
-
16. 03.
Velká nad Veličkou
HO
FSCR
24. 02.
ZŠ Komenského 17, Domažlice
DO
CHL
10. 02.
Nevřeň
PS
-
27. 01.
Úněšov
PS
-
Kdy
Kde byla
Okr.
Liga
Vyberte kalendář
O
kres:
Zvolte okres
bez určení okresu, -
Bánovce nad Bebravou, BN
Banská Bystrica, BB
Banská Štiavnica, BS
Bardejov, BJ
Benešov, BN
Beroun, BE
Blansko, BK
Bratislava I, BA
Bratislava II, BA
Bratislava III, BA
Bratislava IV, BA
Bratislava V, BA
Brezno, BR
Brno-město, BM
Brno-venkov, BO
Bruntál, BR
Břeclav, BV
Bytča, BY
Čadca, CA
Česká Lípa, CL
České Budějovice, CB
Český Krumlov, CK
Děčín, DC
Detva, DT
Dolný Kubín, DK
Domažlice, DO
Dunajská Streda, DS
Frýdek-Místek, FM
Galanta, GA
Gelnica, GL
Havlíčkův Brod, HB
Hlavní město Praha, AB
Hlohovec, HC
Hodonín, HO
Hradec Králové, HK
Humenné, HE
Cheb, CH
Chomutov, CV
Chrudim, CR
Ilava, IL
Jablonec nad Nisou, JN
Jeseník, JE
Jičín, JC
Jihlava, JI
Jindřichův Hradec, JH
Karlovy Vary, KV
Karviná, KA
Kežmarok, KK
Kladno, KL
Klatovy, KT
Kolín, KO
Komárno, KN
Košice - okolie, KE
Košice I, KE
Košice II, KE
Košice III, KE
Košice IV, KE
Kroměříž, KM
Krupina, KA
Kutná Hora, KH
Kysucké Nové Mesto, KM
Levice, LV
Levoča, LE
Liberec, LI
Liptovský Mikuláš, LM
Litoměřice, LT
Louny, LN
Lučenec, LU
Malacky, MA
Martin, MT
Medzilaborce, ML
Mělník, ME
Michalovce, MI
Mladá Boleslav, MB
Most, MO
Myjava, MY
Náchod, NA
Námestovo, NO
Nitra, NR
Nové Mesto nad Váhom, NM
Nové Zámky, NZ
Nový Jičín, NJ
Nymburk, NB
Olomouc, OL
Opava, OP
Ostrava-město, OV
Pardubice, PA
Partizánske, PE
Pelhřimov, PE
Pezinok, PK
Piešťany, PN
Písek, PI
Plzeň-jih, PJ
Plzeň-město, PM
Plzeň-sever, PS
Poltár, PT
Poprad, PP
Považská Bystrica, PB
Praha-východ, PH
Praha-západ, PZ
Prachatice, PT
Prešov, PO
Prievidza, PD
Prostějov, PV
Přerov, PR
Příbram, PB
Púchov, PU
Rakovník, RA
Revúca, RA
Rimavská Sobota, RS
Rokycany, RO
Rožňava, RV
Ružomberok, RK
Rychnov nad Kněžnou, RK
Sabinov, SB
Semily, SM
Senec, SC
Senica, SE
Skalica, SI
Snina, SV
Sobrance, SO
Sokolov, SO
Spišská Nová Ves, SN
Stará Ľubovňa, SL
Strakonice, ST
Stropkov, SP
Svidník, SK
Svitavy, SY
Šaľa, SA
Šumperk, SU
Tábor, TA
Tachov, TC
Teplice, TP
Topoľčany, TO
Trebišov, TV
Trenčín, TN
Trnava, TT
Trutnov, TU
Třebíč, TR
Turčianske Teplice, TR
Tvrdošín, TS
Uherské Hradiště, UH
Ústí nad Labem, UL
Ústí nad Orlicí, UO
Veľký Krtíš, VK
Vranov nad Topľou, VT
Vsetín, VS
Vyškov, VY
Zlaté Moravce, ZM
Zlín, ZL
Znojmo, ZN
Zvolen, ZV
Žarnovica, ZC
Žďár nad Sázavou, ZR
Žiar nad Hronom, ZH
Žilina, ZA
K
raj:
Zvolte kraj
Banskobystrický
Bratislavský
Hlavní město Praha
Jihočeský
Jihomoravský
jiné místo
Karlovarský
Košický
Královéhradecký
Liberecký
Moravskoslezský
Nitriansky
Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Prešovský
Středočeský
Trenčiansky
Trnavský
Ústecký
Vysočina
Zlínský
Žilinský
Vložit novou soutěž
Soutěže zde
Kalendář
Nové
Ligy
Forum
Nové články zde
Sejmuté dokumenty
http://forum.firesport.eu/
http://forum.firesport.eu/
Nová akce (soutěž a td.)
Pozvánky (soutěže)
Rezervace na soutěže
Výsledky (soutěže)
Sekce tipaři
Naše týmy
Síň slávy
Nejlepší výsledky
Videa týmů
Odkazy na stránky
Reklama portálu