Stříbřec 2017 - O pohár SDH Stříbřec

Liga: VCT
Místo: Stříbřec
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 22. 07. 2017 13:00
Kontakt:   Martin Dobeš
Telefon: 

Začátek rezervace: 09. 07. 2017 18:00
Konec rezervace: 21. 07. 2017 18:00
Začátek tipování:  22. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 22. 07. 2017 00:00
Zadal: Jan Zahradník

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

3B, sklopky


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-stribrec-8298.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
23Stříbřec BJHJan Zahradník
34Slavošovice CBKuba Kohoutek
45Halámky JHJan Prokes
56Stříbřec AJHJan Zahradník
67Markvarec JHmartin pecha
78Mníšek JHJan Zahradník
89Stříbřec JHLáďa Frantík
910Hamr JHMichal Szokol
1011Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
1112Stajka JHLuboš Petr
1213Lásenice JHHanka Straňáková
1314Polště JHKarel Hummler
1415Cizkrajov JHbohuslav brůžek
1516Frahelž JHJan Slipka
1617Příbraz JHMartin Neumann
1730Mysletice JIStanislav Dolský
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Rapšach JHstáňa
24Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
35Lásenice JHHanka Straňáková
46Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
57Cizkrajov JHMartina Brůžková
68Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková
79Staňkov JHHasiči Staňkov
810Stříbřec JHJan Zahradník


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Lásenice JH--19,882017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Lásenice JH--21,332016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zdešov JH--21,382013/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Lomnice nad Lužnicí JH--21,432016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chlum u Třeboně JH20,8922,1422,142015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Staňkov JH--22,642014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chlum u Třeboně JH--23,242014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Stráž nad Nežárkou JH23,2523,2523,252011/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Lomnice nad Lužnicí JH--23,982013/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Staňkov JH--24,082017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Lomnice nad Lužnicí JH--24,402017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Zdešov JH24,4724,4724,472012/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lásenice JH--24,572014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Suchdol nad Lužnicí JH--24,652013/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Stříbřec JH--24,672016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Frahelž JH25,2525,2525,252012/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Staňkov JH25,4422,8325,442015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Stříbřec JH25,5425,5425,542012/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Cizkrajov JH--25,752017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hamr JH--25,932017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Staňkov JH26,0226,0226,022011/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Staňkov JH--26,042016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Lásenice JH19,6326,0826,082015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Novosedly nad Nežárkou JH--26,112016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Majdalena JH26,1426,1426,142012/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Rapšach JH22,7727,0527,052015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Hamr JH--27,542014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Klec JH27,5927,5927,592011/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Chlum u Třeboně JH28,2228,2228,222012/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Hamr JH--28,562013/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Chlum u Třeboně JH--28,832017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Rapšach JH--29,052017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Chlum u Třeboně JH--29,202016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Stráž nad Nežárkou JH29,5929,5929,592012/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Chlum u Třeboně JH--30,892013/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Příbraz JH32,7132,6232,712015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Lomnice nad Lužnicí JH--33,392014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Dolní Žďár JH34,3134,3134,312012/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Stříbřec JH34,8734,8734,872011/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Lomnice nad Lužnicí JH39,6539,7839,782015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Hamr BJH40,6940,6940,692011/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Lásenice JH--41,932013/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Český Rudolec JH42,2842,2842,282012/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Novosedly nad Nežárkou JH--44,582017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Lásenice JH45,6945,6945,692012/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Stříbřec JH--48,302017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Zdešov JHNPNPNP2011/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/07/23 Stříbřec, Stříbřec
VCT
2012/07/28 Stříbřec, Stříbřec
VCT
2013/07/27 Stříbřec,
VCT
2014/07/26 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2015/07/25 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2016/07/23 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2017/07/22 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/08/05 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2017/08/12 Příbraz, O pohár obce Příbraz
VCT
2017/08/19 Rapšach, VCT Rapšach
VCT
2017/08/26 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2017/09/16 Slavošovice, O pohár SDH Slavošovice
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga