Slavošovice 2017 - Noční PS 8 2B široké

Liga: -
Místo: Slavošovice
Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
Kdy: 22. 07. 2017 20:00
Kontakt:   Zdenek Koukal
Telefon:  774 828 293

Začátek rezervace: 13. 07. 2017 18:00
Konec rezervace: 22. 07. 2017 18:00
Začátek tipování:  13. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 21. 07. 2017 00:00
Zadal: Ondřej Steinhäusl

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/slavosovice

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Možnost zapůjčení PS 8 a jednoho člověka.

Ženy poběží jako první.


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-slavosovice-9004.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Slavošovice CBOndřej Steinhäusl
22Šalmanovice CBOndřej Steinhäusl
33Třebeč CBOndřej Steinhäusl
44Strážkovice CBRichard Řehout
55Dubičné CBRichard Řehout
66Libín CBKuba Kohoutek
77Nové Hrady CBKuba Kohoutek
88Olešník CBvlada
99Nedabyle ACBOndřej Steinhäusl
1010Vrcov CBvit koukal
1111Ledenice CBOndřej Steinhäusl
1212Dolní Stropnice CBOndřej Steinhäusl
1313Chotýčany CBOndřej Steinhäusl
1414* Mileťín-Kuba Kohoutek
1515Žár CBKuba Kohoutek
1616Ledenice ZOOCBPetr Nebáznivý
1717Zliv ACBJan Dvořák
1818Hluboká u Borovan CBTomáš Heinzl
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Stropnice CBOndřej Steinhäusl
22Třebeč Ženy, ACBOndřej Steinhäusl
33Nové Hrady CBKuba Kohoutek
44Strážkovice CBRichard Řehout
55Třebeč Ženy, BCBOndřej Steinhäusl
66Hrdějovice CBSilvie Gërvalla
77Ledenice CBOndřej Steinhäusl
88* Mileťín-Kuba Kohoutek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA15,1115,1615,162017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Markvarec JH15,3215,6615,662017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Slavošovice CB15,4315,6615,662017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Markvarec JH15,2815,8915,892016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Cizkrajov JH15,5316,0516,052016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Slavošovice CB15,1216,2116,212016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mníšek JH16,8016,8816,882017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mníšek JH16,1317,5717,572016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Cizkrajov JH17,6417,4517,642017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Stříbřec JH17,6817,2517,682017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Zvíkov CB17,7317,4117,732017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Halámky JH18,6518,5818,652017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Stříbřec BJH18,2919,1119,112016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chlum u Třeboně JH19,2019,7019,702016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Lásenice JH19,7320,2620,262016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Třebeč CB18,9120,5420,542017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Stříbřec JH21,2221,4321,432016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hamr JH20,2021,6721,672016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Ledenice CB22,1622,8622,862016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Halámky JH22,4023,0923,092016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lásenice JH29,4729,5929,592017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Ledenice CB34,5334,5334,532017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Chlum u Třeboně JHNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Třebeč CBNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Chotěmice TANPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Polště JHNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Lásenice JH19,2220,6220,622017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Lásenice JH20,9421,1021,102016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Staňkov JH20,8521,2521,252016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Staňkov JH20,6321,5921,592017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Rapšach JH21,4021,9821,982017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lomnice nad Lužnicí JH20,5622,2622,262016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Borovany CB20,6022,9622,962017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Třebeč CB23,3623,5123,512016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Stříbřec JH24,2522,3124,252017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Třebeč CB23,5224,3124,312017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Rapšach JH23,4624,8824,882016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lomnice nad Lužnicí JH20,0727,1427,142017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Suchdol nad Lužnicí JH24,2928,7528,752016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chlum u Třeboně JH20,3232,2932,292016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Novosedly nad Nežárkou JH32,3432,7732,772016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chlum u Třeboně JHNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/09/19 Slavošovice, PS 8 PS 12 2B široké
-
2016/06/11 Slavošovice, Soutěž v požárním ůtoku - PS 8 a PS 12 2B. Široké
-
2016/07/23 Slavošovice, Noční ps 8 2B široké
-
2016/09/17 Slavošovice, O pohár SDH Slavošovice
VCT
2017/07/22 Slavošovice, Noční PS 8 2B široké
-
2017/09/16 Slavošovice, O pohár SDH Slavošovice
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/09/24 Třebelovice, O POHÁR STAROSTKY OBCE
-
2017/09/30 Náměstí Hrdinů 388, Moravany, 14. Moravanský Memoriál
-
2017/09/30 Městský stadion Horšovský Týn, 17. ročník Vzpomínkového memoriálu
-
2017/09/30 Radotice, hřiště, Kozlovna CUP O putovní pohár SDH Radotice
-
2017/09/30 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka Podhradní Lhota
-
2017/10/01 Oplot – hřiště TJ Sokol, Memoriál J. Paška a J. Hrdonky (PS-8, 2B široké)
-
2017/10/07 FK Velké Hoštice, Hoštický pohár
-
2017/10/07 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
2017/10/07 Chlumčany, 17. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2017/10/07 Nová Ves, hřiště nad Novou Vsí, O pohár starosty SDH muži,O pohár fa. Dotiko ženy
-
2017/10/14 Jeseník - fotbalové hřiště, POZOR!!! ZMĚNA TERMÍNU NA 14.10.2017!!!
-
2017/10/21 Bukovina u Čisté, pod Kaňkem, Sky run fighter, putovní pohár velitele SDH
-
2017/10/28 Areál firmy Flídr s.r.o, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2017 Široký Důl
-
2017/11/11 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2017/12/09 Prosetín, V. ročník O vánočního kapra na 2B úzké, sklopky
-
Kdy Kde Liga