Rýmařov Sokolovská ulice 2017 - MEMORIÁL JANA SUKA, 2B

Liga: -
Místo: Rýmařov
Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 29. 07. 2017 10:00
Kontakt:   Jaroslav Bálek
Telefon:  777202888

Začátek rezervace: 01. 07. 2017 20:00
Konec rezervace: 28. 07. 2017 10:00
Začátek tipování:  29. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 29. 07. 2017 00:00
Zadal: Jaroslav Bálek

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://hasici.rymarov.cz

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-rymarov-8950.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Kunětice muži AJERoman Varga
22Vrbno pod Pradědem Muži BRJan Urban
33Jeseník JEPavel Lučan
44Široká Niva BRLucie Čapková
55Bílý Potok muži AJEJiří Urban
66Vrbno pod Pradědem ŽenyBRJan Urban
77Milotice nad Opavou Muži ABRPavel Bartoník
88Leskovec nad Moravicí ženyBRErika Jelínková
99Široká Niva BRLucie Čapková
1010Janovice mužiBRpetrb boxan
1111Bílý Potok muži BJEJiří Urban
1212Břidličná BRpetrb boxan
1313Milotice nad Opavou Muži BBRPavel Bartoník
1414Janovice ženyBRpetrb boxan
1515Leskovec nad Moravicí mužiBRErika Jelínková
1616Bílý Potok ženyJEJiří Urban
1717Janovice veterániBRpetrb boxan
1818Lipová-lázně JEMichal Gajdoš
1919Světlá mužiBRMartin Král
2020Zátor mužiBRJaromír Wysoglad
2121Suchá Rudná mužiBREdita Barčíková
2222Liptaň mužiBRJan Čech
2323Karlovice ženyBREdita Barčíková
2424Stará Ves BRKarel Gollinarsch
2525Zátor ženyBRJaromír Wysoglad
2626Karlovice mužiBREdita Barčíková
2727Široký Brod muži BJERoman Muzikant
2828Moravský Beroun BRMichal Klimek
2929Vraclávek BRAndy Adamcová
3031Široký Brod muži AJERoman Muzikant


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/09/10 náměstí Míru, Rýmařov, TFA Rýmařovský ŽELEZNÝ HASIČ
-
2017/07/29 Rýmařov Sokolovská ulice, MEMORIÁL JANA SUKA, 2B
-
2017/08/26 náměstí Míru, Rýmařov. 795 01, TFA Rýmařovský Železný Hasič
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/09/30 Náměstí Hrdinů 388, Moravany, 14. Moravanský Memoriál
-
2017/09/30 Městský stadion Horšovský Týn, 17. ročník Vzpomínkového memoriálu
-
2017/09/30 Radotice, hřiště, Kozlovna CUP O putovní pohár SDH Radotice
-
2017/09/30 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka Podhradní Lhota
-
2017/10/01 Oplot – hřiště TJ Sokol, Memoriál J. Paška a J. Hrdonky (PS-8, 2B široké)
-
2017/10/07 FK Velké Hoštice, Hoštický pohár
-
2017/10/07 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
2017/10/07 Chlumčany, 17. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2017/10/07 Nová Ves, hřiště nad Novou Vsí, O pohár starosty SDH muži,O pohár fa. Dotiko ženy
-
2017/10/14 Jeseník - fotbalové hřiště, POZOR!!! ZMĚNA TERMÍNU NA 14.10.2017!!!
-
2017/10/21 Bukovina u Čisté, pod Kaňkem, Sky run fighter, putovní pohár velitele SDH
-
2017/10/28 Areál firmy Flídr s.r.o, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2017 Široký Důl
-
2017/11/11 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2017/12/09 Prosetín, V. ročník O vánočního kapra na 2B úzké, sklopky
-
Kdy Kde Liga