Prosetín 2017 - V. ročník O vánočního kapra na 2B úzké, sklopky

Liga: -
Místo: Prosetín
Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
Kdy: 09. 12. 2017 10:30
Kontakt:   Mates Vít
Telefon:  725586595

Začátek rezervace: 05. 11. 2017 10:00
Konec rezervace: 07. 12. 2017 23:59
Začátek tipování:  09. 12. 2017 20:00
Konec hlasování: 09. 12. 2017 00:00
Zadal: Tomáš Vít

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://chjprosetin.mypage.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

 Česká Hasičská Jednota Prosetín ve spolupráci s SK Sokol Prosetín

 Pořádá v sobotu 9.12.2017 na fotbalovém hřišti

V. ročník zimní soutěže v požárním útoku

O VÁNOČNÍHO KAPRA

Časový harmonogram:                 

9:30 Prezentace

10:15 Nástup soutěžních družstev

10:30 Požární útoky

Vyhlášení 30 min po posledním skončeném útoku

 

Kategorie:  Muži, ženy

2B hadice min. B65, C42, min délka 19m

Základna zámková, terče sklopné, smíšené pořadí

Možno zapůjčit max. dva členy z jiného družstva

 

Nářadí:  Každé družstvo vlastní, včetně stroje.

Stroj bude před provedením disciplíny nastartován.

 

Startovné: 150 Kč/družstvo

 

Přihlášky: Rezervace pořadí na Firesport.eu, popřípadě

v události na facebooku (od 5.11.2017)

Pokud nebude do 10:00 zaplaceno startovné, rezervace se ruší!!!

 

Více informací na tel. 725 586 595 nebo na chjprosetin.mypage.cz

 

Teplé občerstvení jako je grog, čaj, svařák, rum zajištěno.

K jídlu bude připravena gulášová a zabíjáčková polévka, dále bramboráčky, uzený z domácí udírny. 


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-prosetin-9115.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Prosetín Muži ACRTomáš Vít
22Prosetín ŽenyCRTomáš Vít
33Hlinsko Ženy ACRTomáš Vít
44Vinary CRFilip Neděla
55Česká Bělá Muži AHBJan Semerád
66Seč CRFilip Kružík
77Svídnice Muži ACRTomáš Vít
88Prosetín Muži BCRTomáš Vít
99Horní Holetín MužiCRMartin Bíško
1010Česká Bělá Muži BHBJan Semerád
1111Rosice CRMartin Šach
1212Vinary ženy CRFilip Neděla
1314Holice PAVeronika Janusová
1415Česká Bělá ŽenyHBJan Semerád
1516Stéblová DPAPatrik Kučera
1617Blatno CRPetr Severýn
1718Otradov CRMiroslav Kusý
1819Mokrýšov Muži ACRTomáš Vít
1920Rychnov ŽenyCRMiroslav Kusý
2021Skuteč MužiCRTomáš Vít
2122Komárov MužiPAMichal Bárta
2223Morašice mužiCRMartin Šach
2324Pohled HBJakub Vašíček
2425Konopáč CRMatěj Vaňous
2526Třebihošť TUMartin
2627Skuteč DorkyCRTomáš Vít
2728Komárov ŽenyPAMichal Bárta
2829Pohled ZenyHBJakub Vašíček
2930Heřmaneč JHOndřej Pecha
3031Zderaz ACRJan Tměj
3132Vrdy KHJiří Kalousek
3233Mrákotín MužiCRTomáš Vít
3334Zderaz CCRJan Tměj
3435Srch PALeoš Panchártek
3536Markvarec JHmartin pecha


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Svinčany PA15,5315,8315,832013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Srch PA--15,862014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Velký Třebešov NA--15,872014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Výsonín CR--16,482014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Rosice CR--16,922014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kostelec u Heřmanova Městce CR16,9816,6516,982013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hlinsko CR--17,092014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Rohovládova Bělá PA--17,402014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pomezí SY--17,462014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Malinné CR--17,542014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Rosice CR17,8717,2517,872013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lukavice CR--17,922014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Sedmpány BN18,0318,1018,102013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Svinčany PA--18,112014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Mrákotín CR--18,202014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Kameničky CR18,7018,5318,702013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bezděčí u Trnávky SY--18,982014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hlinsko CR18,5019,2419,242013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Blatno CR19,3418,7519,342013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dašice PA19,1719,9419,942013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Skuteč CR20,3920,8420,842013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vinary CR21,1920,8821,192013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Kostelec u Heřmanova Městce CR--21,552014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Choltice PA--22,912014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Prosetín CR24,4425,7325,732013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Komárov PA--26,562014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Hrochův Týnec CR25,2227,1327,132013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dašice PA--27,902014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Seč CR--30,922014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Vinary CR--40,102014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Srch PA41,7029,0341,702013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Hrobice PA--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Hrobice PANPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Svídnice CR--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Čeperka PA--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Prosetín CR--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Kosmonosy MBNP14,85NP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Smidary HK--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Choltice PANP15,83NP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Holice PA--20,102014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hrobice PA20,3521,0221,022013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hlinsko CR--23,832014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Moravany CR33,4732,3933,472013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hrobice PA--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Pokřikov CR--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Prosetín CRNPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Prosetín CR--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hlinsko CRNP24,36NP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Choltice PANPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/12/14 Prosetín, O vánočního kapra 2B
-
2014/05/17 Prosetín, Otevřená Župní soutěž
-
2014/07/25 Prosetín, Noční soutěž na 2B
-
2014/12/13 Prosetín, O vánočního kapra na 2B úzké, sklopky
-
2015/07/24 Prosetín, Noční soutěž na 2B + nejrychlejší náběr
-
2015/12/12 Prosetín, 3. ročník soutěže O vánočního kapra
-
2016/07/22 Prosetín, Noční soutěž na 2B + nejrychlejší náběr
-
2016/12/10 Sportovní areál Prosetín, IV. ročník O vánočního kapra na 2B úzké, s FireTV
-
2017/07/28 Sportovní areál Prosetín, Noční soutěž na 2B nástřik + nejrychlejší náběr
-
2017/12/09 Prosetín, V. ročník O vánočního kapra na 2B úzké, sklopky
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/01/13 Dolní Hradiště, ICE CUP 2018
-
2018/02/10 Nevřeň, ICE CUP 2018
-
2018/04/14 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory
-
2018/05/05 FK Velké Hoštice, Hoštická májová soutěž na 2B
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Chodská veterán liga v požárním útoku
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2018/07/21 Krchleby, Devátá Krchlebská káď
-
Kdy Kde Liga