Lipová 2017 - O pohár starosty

Liga: VCPV
Místo: Lipová
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 29. 07. 2017 14:30
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 23. 07. 2017 20:00
Konec rezervace: 29. 07. 2017 10:30
Začátek tipování:  23. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 29. 07. 2017 00:00
Zadal: Stanislav Režný

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-lipova-8761.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lipová PVStanislav Režný
22Ludéřov OLStanislav Režný
33Cholina OLPatrik Maksant
44Domamyslice PVDavid Vykopal
55Olešnice OLStanislav Režný
66Niva PVJarek Novotný
77Petrovice BKStanislav Režný
88Bílovice PVStanislav Režný
99Dětkovice PVLadislav Kořínek
1010Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
1111Soběsuky PVKamila Krychtálková
1212Čelechovice na Hané PVZdeněk Smolka
1313Krasice MužiPVBarča Burešová
1414Benešov BKMartin Švéda
1515Kelčice PVAntonín Tesárek
1616Bořitov BKFilip Páral
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílovice APVStanislav Režný
22Olešnice OLStanislav Režný
33Soběsuky APVStanislav Režný
44Bílovice BPVStanislav Režný
55Cholina OLPatrik Maksant
66Soběsuky BPVStanislav Režný
77Krasice PVKarolína Burešová
88Dětkovice PVLadislav Kořínek
99Pěnčín PVLenka Kopečná
1010Ostrov u Macochy BKTereza Štaffová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Domamyslice PV17,1617,2117,212015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Niva PV17,4017,7017,702015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Myslejovice PV17,8117,7717,812015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bílovice PV17,6418,0118,012015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dětkovice APV17,9818,0718,072015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Okrouhlá BK18,3218,6618,662015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Jabloňany BK18,7018,1118,702015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Olešnice OL18,3218,8618,862015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Lipová PV17,8318,9418,942015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dětkovice PV18,9518,6218,952017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Soběsuky PV18,8619,0719,072015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hlubočky OL19,4518,2119,452015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Cholina OL19,7519,1519,752015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Petrovice BK19,8320,0320,032015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Loučany OL20,4220,0820,422015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Čelechovice na Hané PV21,1119,7921,112015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Buková PV20,9522,8922,892015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Domamyslice BPV23,2823,7723,772015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dětkovice BPV26,1725,9926,172015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Benešov BK26,7827,3027,302015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Ludéřov OLNPNPNP2015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radíkov PR16,2616,0616,262012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Vitiněves JC16,4016,0716,402013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Výčapy TR16,3316,4116,412012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chrášťany LT16,8116,4916,812014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nevcehle JI16,9116,7716,912012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Šošůvka BK17,0016,9317,002014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chrášťany LT17,0016,2917,002012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Sychotín BK17,0216,6717,022014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Petrůvky TR16,5717,1817,182013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vitiněves JC17,1916,7817,192014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Sychotín BK17,3716,8417,372013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Radíkov OL17,4416,4917,442014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nevcehle JI16,7617,4717,472014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Pěnčín PV17,6917,5217,692015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Ždírec nad Doubravou HB17,8116,7417,812012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lipová nányPV17,6117,8117,812013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Šošůvka BK17,8817,3017,882012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Němčice BK17,7017,8917,892014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Chrášťany LT18,0117,1618,012013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Vitiněves JC17,1318,1618,162012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Ždírec nad Doubravou HB16,9118,1718,172013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Sychotín BK18,2017,7618,202012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Radíkov PR18,2716,3018,272013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Soběsuky APV18,5418,0918,542015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Olší BO17,3918,8118,812014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Olešnice OL18,5118,8118,812017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bílovice APV18,0018,9918,992015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Soběsuky PV19,0118,6719,012013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Lipová PV19,0318,2419,032012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Bílovice BPV19,0718,9319,072015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Bílovice BPV19,0918,8119,092016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Otaslavice PV18,4019,1319,132012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Bílovice APV17,7219,1519,152016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Bílovice PV18,4819,3419,342014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Ostrov u Macochy BK18,3419,4719,472017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Soběsuky BPV19,5219,3319,522016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Pěnčín PV19,2819,5619,562017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Bílovice APV18,2819,7819,782017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Dětkovice PV19,6119,8119,812016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Dětkovice PrcinkyPV19,8518,8719,852013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Olší BO16,9619,9519,952012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Krasice PV20,1819,3620,182017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Malá Lhota BK20,2419,3620,242013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Cholina OL20,3318,1220,332017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Okrouhlá BK21,1521,1721,172015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Petrovice BK18,6022,0322,032015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Bílovice BPV22,3218,4122,322017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Ludéřov OL22,1423,6623,662015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Krasice PV21,4824,0824,082016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Dětkovice PV18,5925,9525,952017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Soběsuky APV26,1521,5326,152017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Pěnčín PV23,0326,5626,562016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Soběsuky APV30,3724,3530,372016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Soběsuky BPV31,8119,2931,812015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Soběsuky BPV24,7831,9131,912017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Bílovice PV46,9624,2046,962013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Olší BONPNPNP2013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Želeč PVNPNPNP2016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/06/12 Lipová, O pohár starosty
VCPV
2011/06/18 Lipová,
VCPV
2012/06/09 Lipová, O pohár Lipová
EXČR
2012/07/21 Lipová, O pohár SDH Lipová
-
2012/07/21 Lipová,
VCPV
2013/06/09 Lipová - hlavní hřiště, O pohár SDH Lipová
EXČR
2013/06/09 Lipová, O pohár Lipová
VCPV
2014/07/20 Lipová, hlavní hřiště, O pohár SDH Lipová
EXČR
2014/07/20 Lipová, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2015/07/18 Lipová, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2016/07/23 Lipová, O pohár
VCPV
2017/07/29 Lipová, O pohár starosty
VCPV
Kdy Kde Liga


Soutěže