Letohrad - Orlice 2017 - Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Letohrad - Orlice
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 23. 07. 2017 09:30
Kontakt:   Jaroslav Motl
Telefon:  731 726 683

Začátek rezervace: 09. 07. 2017 20:00
Konec rezervace: 22. 07. 2017 20:00
Začátek tipování:  09. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 23. 07. 2017 00:00
Zadal: Martin Ondra

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-letohrad---orlice-8170.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rohovládova Bělá PAHonza Volejník
22Čeperka NPALeoš Kříž
33Krasonice JILukáš Pivonka
44Letohrad - Kunčice "B"UOLáďa Sýkora
55Oponešice TRMartin Ondra
66Stradouň UOSDH Stradouň
77Prchalov  NJHonza Adamec
89Velké Hoštice  OPHonza Adamec
910Chrášťany  LTHonza Adamec
1011Pasohlávky  BVHonza Adamec
1112Bohdalín  PEHonza Adamec
1213Čikov TROndřej Lukeš
1314Chářovice BNMartin Ondra
1415Plumlov  PVHonza Adamec
1516Letohrad JeleniUOMartin Ondra
1617Olešná  HBHonza Adamec
1718Stará Říše  JIHonza Adamec
1819Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
1920Myštěves HKVeronika Borůvková
2021Trnava  TRHonza Adamec
2122Chotěmice  TAHonza Adamec
2223Bašnice  JCHonza Adamec
2324Lavičky  ZRHonza Adamec
2425Malá Skála JNRadek Havelka
2526Trnov RKLukáš Žid
2627Obrubce  MBHonza Adamec
2728Lhotky Sport  ZRHonza Adamec
2829Zlatá Olešnice  JNHonza Adamec
2930Mladoňovice  TRHonza Adamec
3031Únětice  PJHonza Adamec
3132Hrobice  PAHonza Adamec
3233Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
3334Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
3435Radostín nad Oslavou  ZRHonza Adamec
3536Moravany  PAHonza Adamec
3637Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
3738Míchov BKMartin Koutný
3839Letohrad - Kunčice DUOIvan Felkl
3940Chrastavec SYJakub Šudoma
4041Velký Třebešov NAHonza Pajer
4142Svídnice CRDavid Netolický
4243Novosedly STBohuslav Chval
4344Dubenec TUMartínek z Dubence
4445Bystřec AUOHonzin Matějka
4546Pšánky HKJakub Doskočil
4647Choustníkovo Hradiště TUHonza Seneta
4748Nemrlov SUJan Navrátil
4850Babice VSMartin Ondra
4951Zderaz ACRJan Tměj
5052Lanšperk UOpetr
5153Touchovice LNLucie Hajmová
5254Jeníkovice HKMatěj Potůček
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Červená UOadus
22Chrášťany  LTHonza Adamec
33Stará Říše  JIHonza Adamec
44Libuň  JCHonza Adamec
55Dvorce  TAHonza Adamec
66Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
77Sloup PZBaďa
88Skrochovice  OPHonza Adamec
99Rokytno PAMartin Ondra
1010Benešov u Semil  SMHonza Adamec
1111Nepomuky UOKateřina Krudencová
1212Myštěves HKVeronika Borůvková
1313Letohrad - Orlice UORomana Motlová
1414Dlouhá Ves RKPepa Malý
1515Dolní Přím HKSDH Dolní Přím
1616Touchovice LNLucie Hajmová
1718Letohrad - Kunčice BUORadka Pavelková
1819Hrobice PAjan pleskot
1920Holice PAVeronika Janusová
2030Radíkov PRMartin Ondra


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO--16,422014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO--17,052014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bříšťany JC--17,142014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice BUO--17,192014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bystřec AUO--17,302014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bystřec BUO--17,432014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mostek UO--17,702014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Brandýs nad Orlicí UO--17,822014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Horní Třešňovec AUO--17,972014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Tuř JC--18,512014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bošín UO--18,752014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolní Čermná UO--18,782014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Horní Čermná AUO--18,882014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Čeperka NPA--19,532014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Roudnice HK--19,662014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Letohrad - Červená BUO--19,722014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lanšperk UO--19,742014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nepomuky UO--20,662014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Přívrat UO--21,102014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Záchlumí UO--21,942014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dašice PA--23,252014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lukavice AUO--25,582014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Ústí nad Orlicí AUO--27,792014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lukavice BUO--42,112014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vitiněves JC15,8617,8615,862014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chrášťany LT--16,102015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chrášťany LT--16,102015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chrášťany LT15,9416,3316,332016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chrášťany LT15,9416,3316,332016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Letohrad - Orlice UO--16,372015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Letohrad - Orlice UO--16,372015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Myštěves HK16,3816,2316,382016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Myštěves HK16,3816,2316,382016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Louňovice pod Blaníkem BN16,4716,0716,472016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Letohrad - Kunčice UO--16,532015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Letohrad - Kunčice AUO--16,532015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Jablonec nad Jizerou SM--16,602015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nevcehle JI16,4316,8116,812016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Myštěves HK16,9116,5316,912017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vitiněves JC--16,922015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vitiněves JC--16,922015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Letohrad - Orlice UO16,9716,4816,972017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Letohrad - Orlice UO17,0117,9017,012014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Letohrad - Orlice UO--17,012014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Myštěves HK--17,082015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Rokytno PA16,2817,0817,082017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Myštěves HK--17,082015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Libuň JC17,0417,1017,102016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Libuň JC17,0417,1017,102016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Libuň JC--17,202015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Libuň JC--17,202015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Radíkov PR17,2616,6917,262017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Česká Rybná UO17,2719,3617,272014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Česká Rybná UO--17,272014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Letohrad - Orlice UO16,5417,3117,312016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Letohrad - Orlice UO16,5417,3117,312016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Myštěves HK17,4117,6117,412014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Rokytno PA17,4217,0117,422016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Rokytno PA17,4217,0117,422016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Letohrad - Kunčice UO17,7217,6417,642014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Letohrad - Kunčice UO--17,642014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Dolní Přím HK17,6720,2317,672014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Dolní Přím HK17,6817,1317,682016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Libňatov TU--17,682015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Nepomuky UO--17,702015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Nepomuky UO--17,702015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Nepomuky UO17,0717,9117,912016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Vitiněves JC17,9115,6517,912016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Vitiněves JC17,9115,6517,912016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Nepomuky UO17,0717,9117,912016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Letohrad - Červená UO--17,952015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Letohrad - Červená UO--17,952015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Česká Rybná UO--18,012015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Česká Rybná UO--18,012015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Letohrad - Červená UO27,2018,0418,042014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Letohrad - Červená UO--18,042014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Libuň JC20,7618,1818,182014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Dolní Přím HK--18,312015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Hrobice PA18,3317,2318,332017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Chrášťany LT18,4815,8218,482017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Dolní Třešňovec UO27,1818,7618,762014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Dolní Třešňovec UO--18,762014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Roudnice HK18,5418,7718,772016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Letohrad - Kunčice BUO--18,802015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Letohrad - Kunčice BUO--18,802015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Nepomuky UO--18,822014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Holice PA18,6418,8218,822017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Nepomuky UO18,8218,9218,822014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Letohrad - Červená UO17,8018,8218,822017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Lanšperk UO--18,942015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Lanšperk UO--18,942015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Radíkov PR18,9018,9918,992016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Radíkov PR18,9018,9918,992016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Nepomuky UO19,0216,8319,022017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Roudnice HK--19,172015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Dlouhá Ves RK18,4019,2119,212016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Dolní Třešňovec UO--19,232015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Dolní Třešňovec UO--19,232015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Letohrad - Kunčice BUO18,5319,4419,442017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Touchovice LN19,2219,4619,462017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Libuň JC16,6119,7419,742017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Bystřec UO--19,892015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Bystřec UO--19,892015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Horní Třešňovec AUO--19,962015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Horní Třešňovec AUO--19,962015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Roudnice HK--20,252014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Lanšperk UO20,5120,2520,252014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Lanšperk UO--20,252014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Roudnice HK20,2528,2720,252014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Bystřec UO--20,432014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Bystřec UO20,4330,3020,432014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Libňatov TU20,4618,3120,462016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Libňatov TU20,4618,3120,462016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Nekoř UO--20,912014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Nekoř UO20,9142,3020,912014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Libňatov TU35,1322,2122,212014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Benešov u Semil SM21,6222,3322,332017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Jeníkovice HK35,3923,9123,912014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Dlouhá Ves RK--25,412015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Dlouhá Ves RK--25,412015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Letohrad - Kunčice BUO27,5417,4727,542016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Horní Třešňovec UO--31,292014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Horní Třešňovec AUO31,2951,5131,292014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Nekoř UO--48,762015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2014/07/06 Letohrad- Orlice, 10. kolo VČHL
VČHL
2014/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/07/06 Letohrad- Orlice, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/10/10 Letohrad - Orlice, Dozvuky 2015
-
2016/08/07 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
EXČR
2016/08/07 Letohrad- Orlice, 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
VČHL
2016/10/08 Letohrad- Orlice, areál Ostrov, Orlické Dozvuky
-
2017/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/23 Letohrad- Orlice, Orlický pohár
VČHL
2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/28 Letohrad - Orlice, 10. kolo VČHL + EXPU
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/06/09 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/10 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/23 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/24 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/07 Velké Hoštice, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/08 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/21 Brodeslavy, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/22 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/29 Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/08/12 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/01 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/02 Myštěves, O pohár Myštěves - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga