Jeseník - fotbalové hřiště 2017 - POZOR!!! ZMĚNA TERMÍNU NA 14.10.2017!!!

Liga: -
Místo: Jeseník
Okres: Jeseník
Kraj: Olomoucký
Kdy: 14. 10. 2017 11:00
Kontakt:   Pavel Lučan, Michal Straka
Telefon:  606498080, 608876563

Začátek rezervace: 17. 09. 2017 20:00
Konec rezervace: 14. 10. 2017 11:00
Začátek tipování:  17. 09. 2017 20:00
Konec hlasování: 14. 10. 2017 00:00
Zadal: Michal Straka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.youtube.com/watch?v=3T-6SaAPCWw

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Změně termínu soutěže na 14.10.2017!!!

Rezervace startovního pořadí od 17.9.2017 

 

 

Videopozvánka:  https://www.youtube.com/watch?v=3T-6SaAPCWw

 

 

Sbor dobrovolných hasičů

JESENÍK

         Vás srdečně zve na soutěž hasičských družstev mužů a žen 

O putovní pohár starosty SDH Jeseník

 

 

Program:                     od 10:00                      prezentace (do startu posledního

                                                                                                družstva dané kategorie)

                                         10:45                      slavnostní nástup  

                                         11:00                      zahájení soutěže           

Startovné:                   100,- Kč za každé družstvo         

Kategorie:                   muži 3B

                                    ženy 2B

Místo konání:            fotbalové hřiště, ul. Dukelská 

Povrch tratě:            hřiště s umělou  trávou (prosíme o nekouření na povrchu trati )

Výstroj:              jednotná – pracovní stejnokroj nebo sportovní oblečení, obuv pracovní nebo sportovní (prosíme sportovce o použití obuvi bez hřebů!!), přilba, opasek

Nářadí:              PS 12 bez viditelných úprav, 2 ks savic 2,5 m, sací koš, 3 ks hadice B65, 4 ks hadic C42, rozdělovač, 2 ks proudnic C

 

Pravidla:          dle pravidel MSP (dostupné na www.mspohar.cz )

              

 

Organizace soutěže:

-        sklopné terče

-        elektronická časomíra s displejem

-        soutěžní družstva žen budou startovat po družstvech mužů

-        možno půjčení dvou závodníků

-        žena může závodit v obou kategoriích

Rezervace:       na firesport.eu: od 10.9.2017

Ceny za umístění:                      muži                                  ženy

               1. Místo                             pohár + 1500.-                               pohár + 1500.-

               2. Místo                             pohár + 1200.-                               pohár + 1200.-

               3. Místo                             pohár + 1000.-                               pohár + 1000.-

               4. - 10. Místo                     ocenění                                          ocenění

                                           

Na Vaší účast se těší pořadatelé

Kontakt: tel.: 606 498 080  p. Lučan

                                       608 876 563  p. Straka (rezervace)


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-jesenik-9104.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bělá OPPatrik Holuša
22Dolany OLPetr Holoubek
33Andělská Hora ValšovBRMichal Hajda
44Jeseník JEMichal Straka
55Bílý Potok muži AJEJiří Urban
66Maršíkov SUjan Vaculík
77Vlčnov Starý JičínNJLenka Kotulová
88Velké Kunětice JERoman Varga
99Luboměř NJAdam Melichar
1010Bohuslavice SUMarek Pikart
1111Bílý Potok muži BJEJiří Urban
1212Milotice nad Opavou Můži BRPavel Bartoník
1313Vraclávek BRMichal Hajda
1414Třeština SULadislav Plechatý
1515Suchá Rudná BREdita Barčíková
1616Janovice BRpetrb boxan
1717Karlovice BREdita Barčíková
1818Jamnice OPDominik
1920Dolní Studénky SUJaromír Laštuvička
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bělá OPPatrik Holuša
22Bílý Potok ženyJEJiří Urban
33Velké Kunětice JERoman Varga
44Široká Niva BRAntonín
56Malé Hoštice OPDominik
67Maršíkov SUjan Vaculík
78Karlovice BREdita Barčíková
89Janovice BRpetrb boxan
910Horní Benešov ženyBRLukáš Zahumenský


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Neplachovice OP17,6317,4717,632016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Sádek OP16,9118,1618,162014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Vrbno pod Pradědem BR18,6718,2318,672016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Sádek OP17,7118,6918,692016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Leskovec nad Moravicí BR18,8019,0319,032014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hrabišín SU18,0819,2719,272014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Široký Brod AJE18,3119,4019,402014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Stará Červená Voda JE19,4519,8019,802016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Široký Brod BJE18,7719,8219,822016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Břidličná BR18,7719,8219,822016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Stará Červená Voda JE19,8819,8819,882014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Leskovec nad Moravicí BR18,4019,9419,942016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chlebičov OP19,0220,0320,032014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bílý Potok JE20,1118,4620,112016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Ráječek SU17,1120,1520,152016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Velké Kunětice BJE20,0520,2820,282016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Lipová-lázně JE19,9520,4320,432016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Milotice nad Opavou BR20,4620,1820,462016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Široká Niva BR20,8119,2220,812014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Skrochovice OP19,2620,8720,872014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Široký Brod BJE20,0521,2721,272014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Velké Kunětice AJE21,3621,9221,922016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Široký Brod AJE21,0822,5822,582016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Jeseník JE20,9422,9022,902014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Suchá Rudná BR23,0020,9023,002014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Ostružná JE23,2622,9223,262016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Vraclávek BR22,8923,5623,562016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Šumvald OL20,7023,6523,652016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Velké Kunětice JE23,8124,0824,082014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Vidnava JE24,4523,6724,452014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Suchá Rudná BR24,5421,5424,542016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Bolatice OP24,8024,2624,802014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Karlovice BR24,4625,1425,142016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Vlčice JE19,9325,8325,832014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Jeseník JE25,9223,8025,922016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Široká Niva BR36,2419,4036,242016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Česká Ves JE36,9422,8336,942014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Zátor BR36,1938,5838,582016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Zlaté Hory JE42,5441,7642,542016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Janovice BRNPNPNP2014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Maršíkov SUNPNPNP2014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Janovice BRNPNPNP2016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/10/12 Jeseník, Pohárová soutěž zařazená do HL-Praděd
-
2014/10/11 Jeseník - fotbalové hřiště, pohárová soutěž
-
2016/10/08 Jeseník - fotbalové hřiště, Pohárová soutěž o putovní pohár starosty sboru
-
2017/10/14 Jeseník - fotbalové hřiště, POZOR!!! ZMĚNA TERMÍNU NA 14.10.2017!!!
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/10/21 Bukovina u Čisté, pod Kaňkem, Sky run fighter, putovní pohár velitele SDH
-
2017/10/28 Areál firmy Flídr s.r.o, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2017 Široký Důl
-
2017/11/11 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2017/12/02 Český Rudolec, XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2017/12/09 Kuřim, parkoviště u TOS Kuřim, O Vánočního kapra SDH Kuřim
-
2017/12/09 Prosetín, V. ročník O vánočního kapra na 2B úzké, sklopky
-
Kdy Kde Liga