Český Rudolec 2017 - XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku

Liga: -
Místo: Český Rudolec
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 02. 12. 2017 09:00
Kontakt:   Huml Ondřej
Telefon:  607184413

Začátek rezervace: 15. 10. 2017 18:00
Konec rezervace: 19. 11. 2017 18:00
Začátek tipování:  02. 12. 2017 20:00
Konec hlasování: 02. 12. 2017 00:00
Zadal: Ondřej Huml

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-%C4%8Cesk%C3%BD-Rudolec-385680918592/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Český Rudolec

si Vás dovoluje pozvat na

XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku

Termín konání: 2. prosince 2017

Místo konání: náves u kulturního domu

Příjezd do 9:00 hod.
Zahájení v 9:30 hod.
Muži/Ženy 2B

 


Soutěže se mohou zúčastnit pouze družstva, která se zarezervují na firesport.cz a odešlou startovné do neděle 19. 11. 2017 na níže uvedené č. ú.
!!!Startovné: 500,-Kč (200,-Kč se bude vracet na místě v hotovosti) za jeden registrovaný tým poslat nejpozději do neděle 19. 11. 2017 na účet 276723461/0300. Do poznámky pro příjemce uveďte: název týmu, muži/ženy a kontaktní tel. číslo na které vám formou sms potvrdíme přijetí platby. Př: (SDH Český Rudolec – muži tel 123456789) Týmy, které do 19. 11. 2017 nezaplatí startovné, budou automaticky ze startovní listiny vyškrtnuty. V případě neúčasti v soutěži celá částka propadá ve prospěch pořadatele.
Startovní listina je společná muži/ženy a omezena pro 110 soutěžních družstev. Po ukončení rezervace je startovní pořadí neměnné!

 

 

Sklopné terče, elektrická časomíra SDH Strmilov
Internetové přihlašování končí 19. 11. 2017
Pravidla dle PLPU
Možnost zapůjčení 2 soutěžících z cizího soutěžního družstva
Doba přípravy na základně 3 min.
Celá dráha na asfaltu – povrch dle počasí 
Startuje se ze dvou základen + zkrácený náběh (7m)
Pro prvních pět družstev poháry v mužské i ženské kategorii, nejlepší proudař/ka
Po celou dobu soutěže zajištěno občerstvení.
Teplý čaj po celou dobu soutěže zdarma.
Možnost převlečení družstev v teple a suchu 
Projekce ve vyhřátém kulturním domě 
Po ukončení soutěže bude následovat posezení v kulturním domě, kam jsou všichni srdečně zváni.

 

!!! Prvních 10 týmů mužů a 5 týmů žen z minulého ročníku má možnost volby startovního pořadí před zahájením oficiální rezervace!!!

Kontakt: Huml Ondřej 607 184 413


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-cesky-rudolec-9121.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Kamenice nad Lipou mužiPEOndřej Huml
22Božejovice TAJiří Mácha
33Ústrašice ženyTAOndřej Huml
44Markvarec mužiJHOndřej Huml
55Radonín ženyTROndřej Huml
66Horní Meziříčko AJHOndřej Huml
77Hrdějovice ženyCBOndřej Huml
88Český Rudolec mužiJHOndřej Huml
99Roseč JHJan Šachl
1010Černín mužiZNOndřej Huml
1111Panské Dubenky JIPetr Volavka
1212Benešova Hora PTOndřej Carvan
1313Rohovka PEJan Štětka
1414Heřmaneč JHOndřej Huml
1515Chotěmice mužiTAOndřej Huml
1616Drunče mužiJHOndřej Huml
1717Žirovnice PEjakub
1818Police mužiTROndřej Huml
1919Horní Meziříčko BJHOndřej Huml
2020Strmilov JHOndřej Huml
2121Krotějov mužiTAOndřej Huml
2222Horní Pole JHVladimír Heide
2323Lodhéřov JHPetr Hronza
2424Ústrašice TAFrantišek Ježek
2525Dešná JHRadim Macků
2626Kostníky ženyTRAleš Coufal
2727Hodov TRSDH Hodov
2828Holašovice mužiCBDaniel Šmejkal
2929Nová Včelnice ženyJHOndřej Huml
3030Želetava mužiTROndřej Huml
3131Rybova Lhota TAFrantišek Ježek
3232Milíčov JIFilip Pech
3333Zajíčkov ženyPEMichaela Hejdová
3434Kostníky TRDankaKa
3535Polště JHJirka Písař
3636Cizkrajov JHbohuslav brůžek
3737Plešovice CKAntonín Haniš
3838Kozmice TAJan Kopecký
3939Krasonice JILukáš Pivonka
4040Litovany mužiTROndřej Huml
4141Chotýčany CBOndřej Huml
4242Lanšperk UOpetr
4343Chotěmice ženyTAPatrik Baláž
4444Mladoňovice mužiTROndřej Huml
4545Kojatice TRAleš Šotkovský
4646Čechtín TRMarek Vaněk
4747Tučapy TAOndřej Huml
4848Višňová MužiJHOndřej Huml
4949Dolní Žďár ženyJHMichaela Nováková
5050Horní Němčice mužiJHMichaela Nováková
5151Rácovice TRMartin Puchnar
5252Lásenice ženyJHMichaela Nováková
5353Česká Bělá HBJan Semerád
5454Jakubov u Moravských Budějovic Ženy TRVendula Vejmelkova
5555Stříbřec B mužiJHLáďa Frantík
5656Horní Němčice ženyJHMichaela Nováková
5757Zdešov ženyJHNikola Vašková
5858Lesná ZNLuboš Svoboda
5959Chválkov ŽenyPEBarbora Michalová
6060Bechov MBOndřej Huml
6161Štítary mužiDOMiroslav Žáček
6262Slapy ATADavid Suchý
6363Želeč ATARadek
6464Zhoř u Tábora TAMartin
6565Zliv ACBJan Dvořák
6666Střížov AJIPetr Kabátek
6767Libkova Voda PEVena Drahný
6868Mysletice SuperSportJIFrantišek Vejmělek
6969Štítary ženyDOPetr Lešek
7070Lesná BZNOndřej Huml
7171Telč JIZdeněk Kubát
7272Střížov BJIPetr Kabátek
7373Strachoňovice ženyJIJiří Líčka
7474Mysletice B týmJIFrantišek Vejmělek
7575Věž HBZdeněk Klement
7676Nová Ves JIEliška Nikodýmová
7777Střížov  ženyJIPetr Kabátek
7878Strachoňovice JIJiří Líčka
7979Lom TAHonza Dafčík
8080Slapy CTAOndřej Huml
8181Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
8282Prosetín mužiZROndřej Huml


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mladoňovice TR--14,222016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mladoňovice TR--14,472015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Krotějov TA--14,512016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Želetava TR--14,632016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Olešná HB--15,012015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Litovany TR--15,072015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Želetava TR--15,142015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Litovany TR--15,222016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Vranovice PB--15,312016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Heřmaneč JH--15,492015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Český Rudolec JH--15,652016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chotěmice TA--15,672015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zliv ACB--15,722015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Petrovice BTR--15,732015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Drunče JH--15,802016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Branice - MilenovicePI--15,812015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Markvarec JH--15,892016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Černín ZN--15,952016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Police TR--16,192016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Štítary DO--16,322016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lanšperk UO--16,352015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Drahňovice BN--16,482015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nová Ves JI--16,542015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lhotice TR--16,662015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Dešná BJH--16,722015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chlum BCK--16,772015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zdešov JH--16,832016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Tučapy TA--16,842015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Heřmaneč JH--16,942016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Plešovice CK--17,122015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kojatice TR--17,142016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Rohovka PE--17,202016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Police TR--17,242015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Strmilov JH--17,312016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Chválkov PE--17,332015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Nová Ves JI--17,462016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Zhoř u Tábora TA--17,692016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Horní Meziříčko JH--17,792015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Kostníky TR--17,822016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Žirovnice PE--17,842016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Rybova Lhota TA--18,062016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Valtínov JH--18,092015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Tučapy TA--18,212016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Panské Dubenky JI--18,352015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Stajka JH--18,412015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Cizkrajov JH--18,522016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Rohovka PE--18,552015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Ústrašice TA--18,602016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Roseč JH--18,822015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Kaliště PE--18,922015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Roseč JH--19,002016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Plešovice CK--19,032016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Chválkov BPE--19,102016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Rosice CR--19,132015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Panské Dubenky JI--19,212016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Zliv BCB--19,272016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Kojatice TR--19,482015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Stříbřec JH--19,632015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Stříbřec JH--19,712016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Libkova Voda PE--19,752016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Telč JI--19,842016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Chlum u Třeboně JH--19,942015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Stajka JH--20,152016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Cizkrajov JH--20,182015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Slavošovice CB--20,262015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Třebelovice TR--20,292015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Chotýčany CB--20,592015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Slapy BTA--21,052015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Slapy ATA--21,082015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Boršov JI--21,562016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Polště JH--21,822015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Studená JH--21,942016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Novosedly nad Nežárkou JH--22,012016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Kunžak JH--22,122015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Kaliště JI--22,512016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Ústrašice TA--22,632015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Chotýčany CB--23,402016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Kostníky TR--23,442015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Hodov TR--23,602016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Žirovnice APE--24,012015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Lodhéřov JH--25,542016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Dolní Žďár JH--26,302016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Drunče JH--26,842015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Strmilov JH--30,202015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Horní Pole JH--30,882016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Dolní Žďár JH--32,692015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Horní Pole JH--35,322015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Hřivínův Újezd ZL--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Slapy ATA--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Lanšperk UO--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Kamenice nad Lipou PE--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Mysletice JI--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Kamenice nad Lipou PE--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Chlum u Třeboně JH--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Polště JH--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Český Rudolec JH--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Markvarec JH--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Mysletice JI--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Lhotice TR--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Dvorce TA--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR--17,452015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nová Včelnice JH--18,062016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ústrašice TA--18,202016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radonín TR--18,762016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Budišov TR--18,922015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Budišov TR--19,372016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hrdějovice CB--19,882016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chotěmice TA--20,392015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kamenice nad Lipou APE20,7419,3020,742016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Mydlovary CB--20,742016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Jakubov u Moravských Budějovic TR--20,842016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mydlovary CB--20,982015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Boršov JI--21,042016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Strachoňovice JI--21,152015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Zajíčkov PE21,2420,7321,242016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lanšperk UO--21,502015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Strachoňovice AJI--21,662016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zdešov JH--22,302015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Strachoňovice JI20,1122,3522,352016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kamenice nad Lipou BPE21,7922,9622,962016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Chlum u Třeboně JH--23,592015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Nová Včelnice JH18,0824,0424,042016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Strachoňovice BJI--24,192016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Zdešov JH--24,372016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  * Dvorce-17,8224,8724,872016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nová Včelnice JH19,2524,8924,892017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Kostníky TR--25,242015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nová Včelnice JH--28,072015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Chválkov PE27,6528,1628,162017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Strachoňovice JI32,1832,0432,182017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Dolní Žďár JH--73,502016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Štítary DO--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Dvorce JH--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Ústrašice TA--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Kostníky TR--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Lanšperk UO--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Chlum u Třeboně JH--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/23 Český Rudolec, JH,
JČHL
2004/12/04 Český Rudolec, JH, Mikulášská soutěž
FSCR
2013/05/04 Č. Rudolec, hasičský areál, X. ročník soutěže O pohár starosty obce Č. Rudolec
-
2013/12/07 Český Rudolec, IX. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2014/04/26 Český Rudolec - čistička, O pohár starosty obce Český Rudolec
-
2014/12/06 X. ročník Mikulášské soutěže, Náves před kulturním domem
-
2015/12/05 Český Rudolec, XI. ročník Mikulášské soutěže 2015
-
2016/07/16 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
PLPU
2016/12/03 Český Rudolec, XII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2017/06/03 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2017/12/02 Český Rudolec, XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/01/13 Dolní Hradiště, ICE CUP 2018
-
2018/02/10 Nevřeň, ICE CUP 2018
-
2018/04/14 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory
-
2018/05/05 FK Velké Hoštice, Hoštická májová soutěž na 2B
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Chodská veterán liga v požárním útoku
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2018/07/21 Krchleby, Devátá Krchlebská káď
-
Kdy Kde Liga