Čelechovice na Hané - NOČNÍ 2017 - 3. ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka

Liga: -
Místo: Čelechovice na Hané
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 22. 07. 2017 22:00
Kontakt:   Jan Makovec
Telefon:  608411346

Začátek rezervace: 03. 07. 2017 20:00
Konec rezervace: 22. 07. 2017 22:00
Začátek tipování:  22. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 22. 07. 2017 00:00
Zadal: Jan Makovec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Startovné:150,- Kč muži, 150,- Kč ženy

-elektronická časomíra, sklopné terče

-muži, ženy 2B

-útok bude proveden na jeden pokus dle pravidel VC Prostějovska 2017 (možnost půjčení 2 závodníků)

-celkové ceny v hodnotě 10 000,-

-soutěží se na vlastní nebezpečí


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-celechovice-na-hane-8977.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Bílovice BPVJan Krupa
22Ludéřov OLJan Makovec
33Pěnčín ŽenyPVLukáš Navrátil
44Haňovice OLJan Makovec
55Soběsuky PVKamila Krychtálková
66Bílovice PVJan Krupa
77Čelechovice na Hané PVJan Makovec
88Císařov MužiPRAleš Pěkník
99Soběsuky ženy APVKamila Krychtálková
1010Krasice ženyPVKarolína Burešová
1111Bílovice APVJan Krupa
1212Hlubočky OLGabriela Krejčí
1313Soběsuky ženy BPVKamila Krychtálková
1414Nové Dvory ženyOLJiřina Navrátilová
1515Hlubočky OLGabriela Krejčí
1616Trusovice ŽenyOLTomáš Hradil
1717Tršice OLTomáš Hradil
1818Dětkovice ŽenyPVLadislav Kořínek
1919Otaslavice PVKarolína Burešová
2020Dolany OLPetr Holoubek
2121Morkovice KMPavel Krejčí
2222Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
2323Nenakonice OLJiří Tomecek
2424Náměšť na Hané RafaňiOLMichal Zbořil
2525Bořitov FOXBKFilip Páral
2626Krasice PVKarolína Burešová
2727Radslavice ŽenyVYIgor Formánek
2828Náměšť na Hané ŽenyOLRudolf Piterka
2929Ondratice PVKarolína Burešová
3030Radslavice VYIgor Formánek
3131Milešovice ŽenyVYTomáš Masař
3232Milešovice MužiVYTomáš Masař


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Ludéřov OL15,4515,1715,452017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Radslavice VY15,7815,7915,792017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hlubočky OL15,0715,8015,802017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Císařov PR16,7916,1316,792017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Krasice PV16,8416,2116,842017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Domamyslice DvojkaPV16,9315,9816,932017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nenakonice OL16,6717,2817,282017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Troubelice OL17,5517,5517,552017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Ludéřov OL17,5717,2117,572017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Domamyslice APV17,4217,5917,592017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Dětkovice PV17,6617,6617,662017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Ondratice PV17,0817,6817,682017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lipová PV17,7617,5417,762017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bílovice PV17,7717,2717,772017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Cholina OL17,8617,0417,862017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Olešnice OL17,7017,8717,872017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Otaslavice PV17,4718,3318,332017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Odrlice OL18,6018,3918,602017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Domamyslice BPV17,7618,6618,662017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Plinkout OL18,8417,1418,842017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Soběsuky PV18,8618,4318,862017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Chválkovice OL18,6418,9018,902017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Měrotín OL19,9817,4019,982017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Kožušany OL18,8020,0320,032017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Krasice PV20,1320,3320,332017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kelčice PV19,9122,5122,512017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Čelechovice na Hané PV19,0223,1923,192017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Náměšť na Hané OL23,4719,7323,472017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Milešovice VY17,2923,5323,532017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Čelechovice na Hané PVNP15,04NP2017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Niva PVNPNPNP2017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Bořitov BKNPNPNP2017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Niva PVNPNPNP2017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Soběsuky PVNPNPNP2017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Dětkovice BPVNPNPNP2015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Olešnice OL17,9417,9117,942017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Soběsuky APV17,9418,3918,392017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pěnčín PV18,3618,4118,412017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hodějice VY17,2618,6118,612017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Soběsuky BPV18,7818,6818,782017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Krasice PV18,8418,1318,842017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Soběsuky APV18,8618,3918,862015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Soběsuky APV18,8519,0619,062017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hlubočky OL19,0718,4519,072017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Pěnčín PV19,1418,2519,142017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nové Dvory OL19,2118,4419,212017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Radslavice VY19,3619,4119,412017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Cholina OL18,8919,7819,782017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Soběsuky BPV19,1919,8419,842017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Pěnčín PV19,9318,8319,932015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Loučany OL20,1418,0920,142015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bílovice APV18,1120,7020,702015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bílovice BPV19,5220,7020,702015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nové Dvory OL21,3320,3721,332017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dětkovice PV21,6821,9621,962017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Ludéřov OL22,4221,0022,422015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Olešnice OL22,9520,2522,952015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Milešovice VY22,1723,3423,342017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dětkovice PV25,6919,0025,692017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Náměšť na Hané OL27,7320,6227,732017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bílovice BPV26,8227,9127,912017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bílovice APV27,9128,0828,082017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Krasice PV40,4636,6140,462017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Soběsuky BPV22,7642,5942,592015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Bílovice PV19,77NPNP2017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/07/05 Čelechovice na Hané, PV,
HE
2009/07/04 Čelechovice, PV,
HE
2010/07/03 Čelechovice na Hané, O pohár starostky
VCPV
2011/06/11 Čelechovice na Hané, O pohár starostky
VCPV
2012/06/17 Čelechovice, O pohár starostky
VCPV
2013/06/16 Čelechovice, O pohár starostky
VCPV
2014/06/14 Čelechovice na Hané, O pohár starosty
VCPV
2015/06/13 Čelechovice na Hané, u rybníka, O pohár starosty
VCPV
2015/08/22 Čelechovice na Hané, 1. Ročník NOČNÍ soutěže v pú
-
2016/06/11 Čelechovice na Hané, O pohár
VCPV
2016/08/20 Čelechovice na Hané - NOČNÍ, 2. ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka
-
2017/06/03 Čelechovice na Hané, O pohár starosty
VCPV
2017/07/22 Čelechovice na Hané - NOČNÍ, 3. ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/12/02 Český Rudolec, XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2017/12/09 Kuřim, parkoviště u TOS Kuřim, O Vánočního kapra SDH Kuřim
-
2017/12/09 Prosetín, V. ročník O vánočního kapra na 2B úzké, sklopky
-
2018/04/14 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory
-
2018/05/05 FK Velké Hoštice, Hoštická májová soutěž na 2B
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/07/21 Krchleby, Devátá Krchlebská káď
-
Kdy Kde Liga