Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Věž __ Kdy: 22. 07. 2017 11:00
Kontakt:   Martin Bárta Telefon:  727851973
Začátek rezervace: 08. 07. 2017 11:00 Konec rezervace: 22. 07. 2017 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Věž HBMartin Bárta
22Kámen HBmichal koubek
33Česká Bělá BHBMichal Semerád
44Krásná Hora HBVáclav Klofáč
55Kynice HBMartin Bárta
66Pohled HBJakub Vašíček
77Světlá nad Sázavou BHBMartin Šustek
88Smilov DobráHBDalibor Novotný
99Petrovice HBJakub Heřmánek
1010Květinov HBMartin Fikar
1111Světlá nad Sázavou AHBmichal schoula
1212Česká Bělá AHBMilan Kubát
1313Vepříkov HBSDHVepříkov
1414Milíčov JIFilip Pech
1515Žižkovo Pole BHBJaromír Joukl

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Světlá nad Sázavou HBKarolína Nedělková
22Česká Bělá HBMichal Semerád
33Pohled HBJakub Vašíček
44Herálec HBKateřina Stojanová
56Kejžlice PELenka Prokopová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
14Dolní Krupá HBVít Eisenvort
25Herálec HBMíša Janoušková
36Pohled HBJakub Vašíček
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 07. hřiště TJ Hornácko Hrubá VrbkaHO
29. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
29. 07. Rýmařov Sokolovská uliceBR
29. 07. Stará ŘíšeJI
29. 07. PřechoviceST
29. 07. DrnoviceVY
29. 07. Štěnovický BorekPJ
29. 07. Kobylí, hřištěBV
29. 07. Futbalové ihriskoMT
29. 07. PolkovicePR
29. 07. TučapyKM
29. 07. MeziříčkoZR
29. 07. Pod Hněvošickým pahorkemOP
29. 07. LipováPV
29. 07. Benešova HoraPT
29. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
30. 07. KarolínKM
30. 07. OboraPS
30. 07. LitovanyTR
30. 07. ČernoviceBK
30. 07. Hřiště TJ Hustopeče nad BečvouPR
04. 08. Bystřička hřiště u LukášůVS
05. 08. HrachovecVS
05. 08. Jílové u DržkovaJN
05. 08. O Zámecký pohár SDH PřílepyKM
05. 08. OboraBK
05. 08. MokroušePJ
05. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. FrahelžJH
05. 08. JakubovTR
05. 08. Milotice nad BečvouPR
05. 08. OldřišovOP
05. 08. Náměšť na HanéOL
05. 08. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
05. 08. KarlinkyLI
05. 08. VítoniceKM
05. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Hasičský areál ČastohosticeTR
06. 08. ChrástPB
06. 08. Pavlov hasičský areálSU
06. 08. Radostín nad OslavouZR
06. 08. Podhradní LhotaKM
06. 08. KrasoniceJI
06. 08. HradčoviceUH
11. 08. Mistřice noční M+Ž 3BUH
11. 08. Fotbalové hřištěPR
11. 08. Suchá Rudná,lyžařská sjezdovkaBR
12. 08. Loděnice, fotbalové hřištěZN
12. 08. MikulůvkaVS
12. 08. KostelecTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.