Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní stříbrnou proudnici Kdy: 23. 07. 2017 09:30
Kontakt:   Karel Jašík Telefon:  736 630 955
Začátek rezervace: 24. 06. 2017 09:30 Konec rezervace: 22. 07. 2017 09:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Valšovice (Hranice VI) PRPetr Řeháček
22Hrabůvka PRHonza
33Opatovice PRDavid Roman
44TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
55Malhotice PRLuboš Lehnert
66Tučapy KMRené Jašek
77Prchalov Muži ANJKarel Jašík
88Pravčice KMMishi
99Střítež nad Ludinou PRMagdaléna Hlavová
1010Hlinsko PRPetr Šromota
1111Špičky PRVeronika Květoňová
1212Luboměř NJAdam Melichar
1313Radkova Lhota PRJan Klimecký
1414Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
1515Provodovice PRŠtefan Bršťák
1616Mladcová ZLOndra Struška
1717Hranice PRVítězslav Stratil
1818Babice VSDalibor Plesník
1919Jasenice VSJakub Kopřiva
2020Kokory PRTomáš Horák
2121Olšovec PRFilip Staněk
2222Vrchoslavice PVRadim Janečka
2324Hodějice VYMartin Bezděk
2425Šarovy ZLOndra Moštěk
2529Radíkov ŽenyPRMagdaléna Hlavová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Špičky PRVeronika Květoňová
22TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
33Opatovice PRDavid Roman
44Střítež nad Ludinou PRKristýna Čočková
55Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
66Pravčice BKMMishi
77Loukov KMmarta
88Kunovice VSMarkéta Gábová
99Paršovice PRTereza Růžičková
1011Hlinsko PRPetr Šromota
1112Potštát PRVeronika Kocjanová
1213Kokory PRTomáš Horák

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Valšovice (Hranice VI) Staří pániPRKarel Jašík
22Opatovice PRDavid Roman
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
10. 02. NevřeňPS
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
19. 05. Ves TouškovPJ
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. KřenovyDO
02. 06. Chlum u TřeboněJH
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
23. 06. Knínice, hřištěJI
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
05. 07. LisovPJ
07. 07. VidiceDO
07. 07. NevřeňPS
07. 07. LoukovKM
08. 07. BučíPS
14. 07. NovosedlyST
14. 07. VšekaryDO
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
28. 07. ChrástPB
29. 07. ChrástPB
04. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. KostelecTC
11. 08. NětčiceKM
11. 08. MokroušePJ
12. 08. Štěnovický BorekPJ
19. 08. VítoniceKM
25. 08. StříbroTC
25. 08. SendražiceKO
01. 09. ŽákavaPJ
01. 09. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.