Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Úněšov, Dílny statek Úněšov

Pozvánka | Obnovit
Kde: Ledové útoky Kdy: 27. 01. 2018 11:00
Kontakt:   Sak Josef Telefon:  +420 604 575 141
Začátek rezervace: 01. 01. 2018 01:00 Konec rezervace: 27. 01. 2018 10:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Úněšov, Plzeň-sever Josef
2. Nevřeň, Plzeň-sever Houk
3. Vidice, MužiDomažlice Tereza Voráčová
4. Úněšov, ženyPlzeň-sever Josef
5. Horní Metelsko, mužiDomažlice Tomáš Zverka
6. Štítary, ženyDomažlice Denis Balounová
7. Zahorčice, SportKlatovy Josef Kolář
8. Vidice, ŽenyDomažlice Tereza Voráčová
9. Mirošov, Rokycany smatlak vaclav
10. Úněšov, ženyPlzeň-sever Denisa Joudalová
11. Štítary, mužiDomažlice Denis Balounová
12. Bolevec, ženyPlzeň-město Zdeněk Vykoupil
13. Radětice, Příbram Radětice Vaci
14. Rožmitál pod Třemšínem, ženyPříbram Libuše Poláková
15. Chotíkov, Plzeň-sever SDH Chotikov
16. Bolevec, mužiPlzeň-město Zdeněk Vykoupil
17. Zahorčice, Strakonice Marek Janoušek
18. Příšov, Plzeň-sever Jitka Racková
19. Neznašovy, Klatovy Martin Salamánek
20. Letiny, Plzeň-jih Dušan Faitenhanzl
21. Štítary, muži BDomažlice Miroslav Žáček
22. Nebílovy, Plzeň-jih Zbyněk Šebek
23. Čelákovy, Plzeň-jih Jiří Böhm
24. Mochtín, Klatovy Michal Kloupar
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
41.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
42.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
43.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
10. 02. NevřeňPS
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
19. 05. Ves TouškovPJ
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. KřenovyDO
02. 06. Chlum u TřeboněJH
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
23. 06. Knínice, hřištěJI
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
05. 07. LisovPJ
07. 07. VidiceDO
07. 07. NevřeňPS
07. 07. LoukovKM
08. 07. BučíPS
14. 07. NovosedlyST
14. 07. VšekaryDO
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
28. 07. ChrástPB
29. 07. ChrástPB
04. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. KostelecTC
11. 08. NětčiceKM
11. 08. MokroušePJ
12. 08. Štěnovický BorekPJ
19. 08. VítoniceKM
25. 08. StříbroTC
25. 08. SendražiceKO
01. 09. ŽákavaPJ
01. 09. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.