Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: FNC Tuř Kdy: 22. 07. 2017 21:15
Kontakt:   SDH Tuř Telefon: 
Začátek rezervace: 12. 07. 2017 20:00 Konec rezervace: 22. 07. 2017 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mělník MERadek Svoboda
22Frýdštejn JNJosef Hanuš
33Pěnčín JNOndřej Antoš
44Chyjice JCTomáš Mikolášek
55Tuř JCFNC
66Karlinky LIFNC
77Příchovice JNJan Kupka
88Valdice JCTomáš Mikšík
99Janův Důl LIHonza Mašek
1010Velké Hamry JNOndřej Antoš
1111Březová LIMarek Bárta
1212Škodějov SMTomáš Zelenka
1313Desná I JNDavid Hejcman
1414Jílové u Držkova JNRoman Paldus
1515Záskalí LIhasici Bezaskovice
1616Tanvald ŠumburkJNTomáš
1717Košťálov SMTomáš Tulach
1818Hradčany LITomáš Najman
1919Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
2020Nová Ves LILukáš Pokorný
2121Bukovina u Čisté SMJan Prokeš
2222Krásná Ves MBJan Macoun
2340Jeřmanice ženyLIJan Kühnel

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
23Příchovice JNJan Kupka
38Zlatá Olešnice JNJan Kupka
49Raspenava LILuboš Roušal
510Zlatá Olešnice JNJan Kupka
611Jeřmanice LIIveta
712Košťálov SMTomáš Tulach
813Slatiny JCTomáš Mikšík

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sukorady JCFNC
22Karlinky LIFNC
33Roztoky u Semil SMTomáš Zelenka
44Janov nad Nisou JNJan Sajewicz
55Dalešice JNDavid Beránek
66Chyjice JCTomáš Mikolášek
77Příchovice JNJan Kupka
88Mělník MERadek Svoboda
99Valdice JCTomáš Mikšík
1010Tuř JCFNC
1111Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
1212Záskalí LIhasici Bezaskovice
1313Janův Důl LIHonza Mašek
1414Škodějov SMTomáš Zelenka
1515Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov ALISDH Pilínkov
1616Křížkový Újezdec PHKarel K
1717Desná I JNDavid Hejcman
1818Hradčany LITomáš Najman
1919Slatiny JCTomáš Mikšík
2020Brada Brada-RybníčekJCMichal
2121Křížkový Újezdec ZenyPHPetra Skružná
2222Nová Ves LILukáš Pokorný
2323Bukovina u Čisté SMJan Prokeš
2424Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
2525Smržovka JNMartin Briestenský
2626Velké Hamry JNMAD Matthew
2727Rozstání LIAleš Korda
2828Rychnov u Jablonce nad Nisou JNKryštof Svoboda
2940Smržovka JNJan Sajewicz
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
10. 02. NevřeňPS
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
19. 05. Ves TouškovPJ
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. KřenovyDO
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Chlum u TřeboněJH
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Knínice, hřištěJI
30. 06. KyniceHB
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
05. 07. KámenHB
05. 07. LisovPJ
06. 07. Žižkovo PoleHB
07. 07. VidiceDO
07. 07. KvětinovHB
07. 07. NevřeňPS
07. 07. LoukovKM
08. 07. BučíPS
14. 07. NovosedlyST
14. 07. VšekaryDO
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. VěžHB
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
28. 07. ChrástPB
29. 07. ChrástPB
04. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. KostelecTC
11. 08. NětčiceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.