Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Tučapy

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty SDH Tučapy Kdy: 29. 07. 2017 14:00
Kontakt:   René Jašek Telefon:  775 517 615
Začátek rezervace: 16. 07. 2017 20:00 Konec rezervace: 28. 07. 2017 20:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Tučapy, Kroměříž Mishi
2. Rymice, Kroměříž Mishi
3. Karolín, Kroměříž Mishi
4. TAG Zahnašovice, Kroměříž Mishi
5. Mladcová, Zlín Mishi
6. Mistřice, Uherské Hradiště Mishi
7. Litenčice, Kroměříž Mishi
8. Pravčice, Kroměříž Mishi
9. Podhradní Lhota, Kroměříž Mishi
10. Mysločovice, Zlín braja96
11. Luboměř, Nový Jičín Mishi
12. Hlinsko, Přerov Petr Beránek
13. Radkova Lhota, Přerov Mishi
14. Nová Dědina, Kroměříž Mishi
15. Vítonice, Kroměříž Mishi
16. Nětčice, Kroměříž Mishi
17. Křenovice, Přerov Mishi
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19. Přílepy, Kroměříž Radim Kašpárek
20. Roštění, Kroměříž Pavel Lajda
21. Špičky, Přerov Lukáš
22. Hrabůvka, Přerov Honza
23. Valšovice (Hranice VI), Přerov Petr Řeháček
24. Radkova Lhota, BPřerov Štefan Bršťák
25. Zdounky, Kroměříž Jiří Šauer
26. Brusné, Kroměříž Martin Šťastný
27. Hlinsko, Přerov Petr Šromota
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29. Velká (Hranice III), Přerov Zdeněk Steiner
30. Ludslavice, Kroměříž Pavel Lužík
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
41.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
42.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
43.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
51.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
52.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
53.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
54.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
55.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
56.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
57.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
58.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
59.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
60.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Nětčice, Kroměříž Mishi
2. -, volné pro pořadatele bez určení okresu Mishi
3. TAG Zahnašovice, Kroměříž Mishi
4. Rymice, Kroměříž Mishi
5. Pravčice, AKroměříž Mishi
6. Hlinsko, Přerov Petr Beránek
7. Radíkov, Přerov Magdaléna Hlavová
8. Špičky, Přerov Lukáš
9. Loukov, Kroměříž Jakub Adámek
10. Výkleky, Přerov Iveta Hnilicová
11. Pravčice, BKroměříž Mishi
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 07. hřiště TJ Hornácko Hrubá VrbkaHO
29. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
29. 07. Rýmařov Sokolovská uliceBR
29. 07. Stará ŘíšeJI
29. 07. PřechoviceST
29. 07. DrnoviceVY
29. 07. Štěnovický BorekPJ
29. 07. Kobylí, hřištěBV
29. 07. Futbalové ihriskoMT
29. 07. PolkovicePR
29. 07. TučapyKM
29. 07. MeziříčkoZR
29. 07. Pod Hněvošickým pahorkemOP
29. 07. LipováPV
29. 07. Benešova HoraPT
29. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
30. 07. KarolínKM
30. 07. OboraPS
30. 07. LitovanyTR
30. 07. ČernoviceBK
30. 07. Hřiště TJ Hustopeče nad BečvouPR
04. 08. Bystřička hřiště u LukášůVS
05. 08. HrachovecVS
05. 08. Jílové u DržkovaJN
05. 08. O Zámecký pohár SDH PřílepyKM
05. 08. OboraBK
05. 08. MokroušePJ
05. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. FrahelžJH
05. 08. JakubovTR
05. 08. Milotice nad BečvouPR
05. 08. OldřišovOP
05. 08. Náměšť na HanéOL
05. 08. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
05. 08. KarlinkyLI
05. 08. VítoniceKM
05. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Hasičský areál ČastohosticeTR
06. 08. ChrástPB
06. 08. Pavlov hasičský areálSU
06. 08. Radostín nad OslavouZR
06. 08. Podhradní LhotaKM
06. 08. KrasoniceJI
06. 08. HradčoviceUH
11. 08. Mistřice noční M+Ž 3BUH
11. 08. Fotbalové hřištěPR
11. 08. Suchá Rudná,lyžařská sjezdovkaBR
12. 08. Loděnice, fotbalové hřištěZN
12. 08. MikulůvkaVS
12. 08. KostelecTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.