Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní poháry starostky SDH Svésedlice Kdy: 23. 07. 2017 10:00
Kontakt:   Aleš Zavadil Telefon: 
Začátek rezervace: 09. 07. 2017 20:00 Konec rezervace: 22. 07. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Svésedlice OLAleš Zavadil
23Kožušany ženyOLPetr Zmeškal
34Měrotín OLTomáš Hlavinka
45Tučapy KMRené Jašek
56Ludéřov OLPavel Navrátil
67Nové Dvory ženyOLJiřina Navrátilová
78Drahanovice OLJan Řezníček
89Pěnčín PVAlžběta Polanská
910Přáslavice ŽenyOLHana Bartoňková
1011Svésedlice ženy AOLAleš Zavadil
1112Velký Týnec muži OLAnna Majerova
1213Kožušany OLPetr Zmeškal
1314Ráječek SUAleš Zavadil
1415Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
1516Dolany OLPetr Holoubek
1617Nenakonice MužiOLJiří Tomecek
1718Velký Týnec Ženy OLAnna Majerova
1819Dolany BOLPetr Holoubek
1920Grygov MužiOLštěpán dvorský
2021Nenakonice ŽenyOLJiří Tomecek
2122Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
2223Podolí PRBřeťa Koplík
2324Hlubočky OLGabriela Krejčí
2425Staměřice PRMiroslav Kolář
2526Velký Újezd OLJitka Tomkova
2627Hlubočky OLGabriela Krejčí
2728Náměšť na Hané MužiOLRudolf Piterka
2829Bohuňovice ŽenyOLZbyněk Cenkl
2930Velká Bystřice ŽenyOLAleš Zavadil
3031Dub nad Moravou MužiOLMarek Kopeček
3132Bohuňovice MužiOLZbyněk Cenkl
3233Nemile SUMartin Sitta
3334Velká Bystřice OLAleš Zavadil
3435Janovice mužiBRpetrb boxan
3536Radslavice VYLukin
3637Janovice ženyBRpetrb boxan
3738Tršice OLTomáš Hradil
3839Tučapy ženyKMRené Jašek
3940Výkleky ŽenyPRIveta Hnilicová
4041Mladeč OLMiroslav Mlčoch
4144Břidličná MužiBRJíří Skopal
4245Grygov OLEliška Vávrová
4345Odrlice OLLukáš Kuba
4446Bělkovice-Lašťany ŽenyOLAleš Zavadil
4547Trusovice ŽenyOLTomáš Hradil
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 07. hřiště TJ Hornácko Hrubá VrbkaHO
29. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
29. 07. Rýmařov Sokolovská uliceBR
29. 07. Stará ŘíšeJI
29. 07. PřechoviceST
29. 07. DrnoviceVY
29. 07. Štěnovický BorekPJ
29. 07. Kobylí, hřištěBV
29. 07. Futbalové ihriskoMT
29. 07. PolkovicePR
29. 07. TučapyKM
29. 07. MeziříčkoZR
29. 07. Pod Hněvošickým pahorkemOP
29. 07. LipováPV
29. 07. Benešova HoraPT
29. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
30. 07. KarolínKM
30. 07. OboraPS
30. 07. LitovanyTR
30. 07. ČernoviceBK
30. 07. Hřiště TJ Hustopeče nad BečvouPR
04. 08. Bystřička hřiště u LukášůVS
05. 08. HrachovecVS
05. 08. Jílové u DržkovaJN
05. 08. O Zámecký pohár SDH PřílepyKM
05. 08. OboraBK
05. 08. MokroušePJ
05. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. FrahelžJH
05. 08. JakubovTR
05. 08. Milotice nad BečvouPR
05. 08. OldřišovOP
05. 08. Náměšť na HanéOL
05. 08. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
05. 08. KarlinkyLI
05. 08. VítoniceKM
05. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Hasičský areál ČastohosticeTR
06. 08. ChrástPB
06. 08. Pavlov hasičský areálSU
06. 08. Radostín nad OslavouZR
06. 08. Podhradní LhotaKM
06. 08. KrasoniceJI
06. 08. HradčoviceUH
11. 08. Mistřice noční M+Ž 3BUH
11. 08. Fotbalové hřištěPR
11. 08. Suchá Rudná,lyžařská sjezdovkaBR
12. 08. Loděnice, fotbalové hřištěZN
12. 08. MikulůvkaVS
12. 08. KostelecTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.