Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Šumvald Kdy: 22. 07. 2017 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 16. 07. 2017 18:00 Konec rezervace: 22. 07. 2017 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Šumvald OLPavel Hlavinka
22Břevenec OLLukáš Kyselý
33Kožušany OLPetr Zmeškal
44Jeseník JEPavel Hlavinka
55Náměšť na Hané OLIvana Stratilová
66Měrotín OLIvo Hél
77Dětkovice PVPavel Hlavinka
88Nová Dědina OLEva Dušková
99Haňovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1010Ráječek SUlallin
1111Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1212Bílovice PVJan Krupa
1313Polkovice PRTomáš Mareček
1414Ludéřov OLPavel Navrátil
1515Střelice OLTábuk Kubát
1616Hlubočky OLGabriela Krejčí
1717Plinkout OLivo šnejdar
1818Domamyslice PVDavid Vykopal
1919Olešnice X team OLTomáš Hlavinka
2020Nemile SUMartin Sitta
2122Tršice OLTomáš Hradil
2223Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
2324Dolní Libina SUAdéla Blažková
2430Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dětkovice PVLadislav Kořínek
22Loučany OLDagmar Bartoňková
33Nová Hradečná OLSDH Nová Hradečná
44Dolní Libina SUAdéla Blažková
55Náměšť na Hané OLIvana Stratilová
66Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
77Haňovice OLMafka Sobotová
88Kožušany OLPetr Zmeškal
99Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
1010Nová Dědina OLEva Dušková
1111Pěnčín PVLenka Kopečná
1212Břevenec OLVeronika Hrabáčková
1313Hlubočky OLGabriela Krejčí
1414Olešnice OLMartina Hubáčková
1515Svésedlice OLAleš Zavadil
1616Trusovice OLTomáš Hradil
1717Trusovice OLTomáš Hradil
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
10. 02. NevřeňPS
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
19. 05. Ves TouškovPJ
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. KřenovyDO
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Chlum u TřeboněJH
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Knínice, hřištěJI
30. 06. KyniceHB
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
05. 07. KámenHB
05. 07. LisovPJ
06. 07. Žižkovo PoleHB
07. 07. VidiceDO
07. 07. KvětinovHB
07. 07. NevřeňPS
07. 07. LoukovKM
08. 07. BučíPS
14. 07. NovosedlyST
14. 07. VšekaryDO
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. VěžHB
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
28. 07. ChrástPB
29. 07. ChrástPB
04. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. KostelecTC
11. 08. NětčiceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.