Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty sboru Kdy: 22. 07. 2017 09:30
Kontakt:   Radim Haitl Telefon:  734 334 295
Začátek rezervace: 07. 07. 2017 09:30 Konec rezervace: 22. 07. 2017 09:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Střítež nad Ludinou PRKristýna Čočková
22Hrabůvka PRHonza
33Babice VSOndra Struška
44TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
55Radkova Lhota PRKristýna Čočková
66Malhotice PRLuboš Lehnert
77Prchalov NJJiři Buzinis
88Pravčice KMMishi
99Valašské Meziříčí Lhota u ChoryněVSTomáš Kamas
1010Valšovice (Hranice VI) PRJiři Buzinis
1111Špičky PRKristýna Čočková
1212Hranice PRVítězslav Stratil
1313Provodovice PRŠtefan Bršťák
1414Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
1515Hlinsko PRPetr Šromota
1616Luboměř NJAdam Melichar
1717Jasenice VSJakub Kopřiva
1818Opatovice PRlibor roman
1920Olšovec PRFilip Staněk
2021Vrchoslavice PVRadim Janečka
2122Mladcová ZLPetr Korábečný

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Špičky PRKristýna Čočková
22Radíkov PRKristýna Čočková
33Střítež nad Ludinou PRKristýna Čočková
44Pravčice AKMMishi
55Kunovice VSMarkéta Gábová
66TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
77Paršovice PRMichaela Mlčáková
88Pravčice BKMMishi
99Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
1010Drahotuše (Hranice IV) PRTereza Borbélyová
1111Hlinsko PRPetr Šromota
1212Opatovice PRlibor roman
1313Potštát PRVeronika Kocjanová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
10. 02. NevřeňPS
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
19. 05. Ves TouškovPJ
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. KřenovyDO
02. 06. Chlum u TřeboněJH
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
23. 06. Knínice, hřištěJI
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
05. 07. LisovPJ
07. 07. VidiceDO
07. 07. NevřeňPS
07. 07. LoukovKM
08. 07. BučíPS
14. 07. NovosedlyST
14. 07. VšekaryDO
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
28. 07. ChrástPB
29. 07. ChrástPB
04. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. KostelecTC
11. 08. NětčiceKM
11. 08. MokroušePJ
12. 08. Štěnovický BorekPJ
19. 08. VítoniceKM
25. 08. StříbroTC
25. 08. SendražiceKO
01. 09. ŽákavaPJ
01. 09. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.