Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O Pohár SDH Široký Brod HL Praděd 2B Kdy: 22. 07. 2017 10:00
Kontakt:   Závada Pavel Telefon:  +420 731267650
Začátek rezervace: 22. 06. 2017 10:00 Konec rezervace: 20. 07. 2017 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Široká Niva MužiBRErika Jelínková
23Leskovec nad Moravicí BRNikola Škodáková
34Bílý Potok muži AJEJiří Urban
45Vrbno pod Pradědem mužiBRJan Urban
56Karlovice MužiBRDominika Mikulášková
67Bílý Potok ženyJEJiří Urban
78Leskovec nad Moravicí ženyBRNikola Škodáková
89Stará Ves BRKarel Gollinarsch
910Vrbno pod Pradědem ženyBRJan Urban
1011Karlovice ŽenyBRDominika Mikulášková
1112Břidličná BRJíří Skopal
1213Bílý Potok muži BJEJiří Urban
1314Široká Niva ŽenyBRErika Jelínková
1415Velké Kunětice MUZI AJERoman Varga
1516Janovice MužiBRErika Jelínková
1617Lipová-lázně mužiJEMichal Gajdoš
1718Suchá Rudná MužiBRjiři lajmar
1819Liptaň mužiBRJan Čech
1920Velké Kunětice MUZI BJERoman Varga
2021Janovice ŽenyBRErika Jelínková
2122Milotice nad Opavou Muži ABRPavel Bartoník
2223Zátor mužiBRJaromír Wysoglad
2324Sádek OPDušan Gregořica
2425Milotice nad Opavou Muži BBRPavel Bartoník
2526Dolany OLPetr Holoubek
2628Zátor ženyBRJaromír Wysoglad
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
10. 02. NevřeňPS
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
19. 05. Ves TouškovPJ
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. KřenovyDO
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Chlum u TřeboněJH
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Knínice, hřištěJI
30. 06. KyniceHB
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
05. 07. KámenHB
05. 07. LisovPJ
06. 07. Žižkovo PoleHB
07. 07. VidiceDO
07. 07. KvětinovHB
07. 07. NevřeňPS
07. 07. LoukovKM
08. 07. BučíPS
14. 07. NovosedlyST
14. 07. VšekaryDO
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. VěžHB
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
28. 07. ChrástPB
29. 07. ChrástPB
04. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. KostelecTC
11. 08. NětčiceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.