Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rýmařov Sokolovská ulice

Pozvánka | Obnovit
Kde: MEMORIÁL JANA SUKA, 2B Kdy: 29. 07. 2017 10:00
Kontakt:   Jaroslav Bálek Telefon:  777202888
Začátek rezervace: 01. 07. 2017 20:00 Konec rezervace: 28. 07. 2017 10:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Velké Kunětice, muži AJeseník Roman Varga
2. Vrbno pod Pradědem, Muži Bruntál Jan Urban
3. Jeseník, Jeseník Pavel Lučan
4. Široká Niva, Bruntál Lucie Čapková
5. Bílý Potok, muži AJeseník Jiří Urban
6. Vrbno pod Pradědem, ŽenyBruntál Jan Urban
7. Milotice nad Opavou, Muži ABruntál Pavel Bartoník
8. Leskovec nad Moravicí, ženyBruntál Erika Jelínková
9. Široká Niva, Bruntál Lucie Čapková
10. Janovice, mužiBruntál petrb boxan
11. Bílý Potok, muži BJeseník Jiří Urban
12. Břidličná, Bruntál petrb boxan
13. Milotice nad Opavou, Muži BBruntál Pavel Bartoník
14. Janovice, ženyBruntál petrb boxan
15. Leskovec nad Moravicí, mužiBruntál Erika Jelínková
16. Bílý Potok, ženyJeseník Jiří Urban
17. Janovice, veterániBruntál petrb boxan
18. Velké Kunětice, muži BJeseník Roman Varga
19. Světlá, mužiBruntál Martin Král
20. Zátor, mužiBruntál Jaromír Wysoglad
21. Suchá Rudná, mužiBruntál Edita Barčíková
22. Liptaň, mužiBruntál Jan Čech
23. Karlovice, ženyBruntál Edita Barčíková
24. Stará Ves, Bruntál Karel Gollinarsch
25. Zátor, ženyBruntál Jaromír Wysoglad
26. Karlovice, mužiBruntál Edita Barčíková
27. Široký Brod, muži BJeseník Roman Muzikant
28. Moravský Beroun, Bruntál Michal Klimek
29. Vraclávek, Bruntál Andy Adamcová
30. Lipová-lázně, mužiJeseník Michal Gajdoš
31. Široký Brod, muži AJeseník Roman Muzikant
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
41.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
42.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
43.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
51.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
52.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
53.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
54.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
55.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
56.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
57.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
58.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
59.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
60.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
61.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 07. hřiště TJ Hornácko Hrubá VrbkaHO
29. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
29. 07. Rýmařov Sokolovská uliceBR
29. 07. Stará ŘíšeJI
29. 07. PřechoviceST
29. 07. DrnoviceVY
29. 07. Štěnovický BorekPJ
29. 07. Kobylí, hřištěBV
29. 07. Futbalové ihriskoMT
29. 07. PolkovicePR
29. 07. TučapyKM
29. 07. MeziříčkoZR
29. 07. Pod Hněvošickým pahorkemOP
29. 07. LipováPV
29. 07. Benešova HoraPT
29. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
30. 07. KarolínKM
30. 07. OboraPS
30. 07. LitovanyTR
30. 07. ČernoviceBK
30. 07. Hřiště TJ Hustopeče nad BečvouPR
04. 08. Bystřička hřiště u LukášůVS
05. 08. HrachovecVS
05. 08. Jílové u DržkovaJN
05. 08. O Zámecký pohár SDH PřílepyKM
05. 08. OboraBK
05. 08. MokroušePJ
05. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. FrahelžJH
05. 08. JakubovTR
05. 08. Milotice nad BečvouPR
05. 08. OldřišovOP
05. 08. Náměšť na HanéOL
05. 08. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
05. 08. KarlinkyLI
05. 08. VítoniceKM
05. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Hasičský areál ČastohosticeTR
06. 08. ChrástPB
06. 08. Pavlov hasičský areálSU
06. 08. Radostín nad OslavouZR
06. 08. Podhradní LhotaKM
06. 08. KrasoniceJI
06. 08. HradčoviceUH
11. 08. Mistřice noční M+Ž 3BUH
11. 08. Fotbalové hřištěPR
11. 08. Suchá Rudná,lyžařská sjezdovkaBR
12. 08. Loděnice, fotbalové hřištěZN
12. 08. MikulůvkaVS
12. 08. KostelecTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.