Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Přechovice

Pozvánka | Obnovit
Kde: Přechovice Kdy: 29. 07. 2017 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 14. 07. 2017 19:00 Konec rezervace: 29. 07. 2017 11:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5. Benešova Hora, Prachatice Ondřej Carvan
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7. Dolany, Prachatice Tereza Chvalová
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27. Doubravice u Volyně, Strakonice Václav Buben
28. Šipoun, Prachatice Jaroslav Petrlík
29. Žernovice, Prachatice Václav Zaunműller
30. Bezdědovice, Strakonice Josef Motyka


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2. Dražejov, Strakonice Monika Hůdová
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13. Žernovice, Prachatice Václav Sedlecký
14. Nihošovice, Strakonice Milan Daňa
15. Dolany, Prachatice Tereza Chvalová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 07. hřiště TJ Hornácko Hrubá VrbkaHO
29. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
29. 07. Rýmařov Sokolovská uliceBR
29. 07. Stará ŘíšeJI
29. 07. PřechoviceST
29. 07. DrnoviceVY
29. 07. Štěnovický BorekPJ
29. 07. Kobylí, hřištěBV
29. 07. Futbalové ihriskoMT
29. 07. PolkovicePR
29. 07. TučapyKM
29. 07. MeziříčkoZR
29. 07. Pod Hněvošickým pahorkemOP
29. 07. LipováPV
29. 07. Benešova HoraPT
29. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
30. 07. KarolínKM
30. 07. OboraPS
30. 07. LitovanyTR
30. 07. ČernoviceBK
30. 07. Hřiště TJ Hustopeče nad BečvouPR
04. 08. Bystřička hřiště u LukášůVS
05. 08. HrachovecVS
05. 08. Jílové u DržkovaJN
05. 08. O Zámecký pohár SDH PřílepyKM
05. 08. OboraBK
05. 08. MokroušePJ
05. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. FrahelžJH
05. 08. JakubovTR
05. 08. Milotice nad BečvouPR
05. 08. OldřišovOP
05. 08. Náměšť na HanéOL
05. 08. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
05. 08. KarlinkyLI
05. 08. VítoniceKM
05. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Hasičský areál ČastohosticeTR
06. 08. ChrástPB
06. 08. Pavlov hasičský areálSU
06. 08. Radostín nad OslavouZR
06. 08. Podhradní LhotaKM
06. 08. KrasoniceJI
06. 08. HradčoviceUH
11. 08. Mistřice noční M+Ž 3BUH
11. 08. Fotbalové hřištěPR
11. 08. Suchá Rudná,lyžařská sjezdovkaBR
12. 08. Loděnice, fotbalové hřištěZN
12. 08. MikulůvkaVS
12. 08. KostelecTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.