Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Fotbalové hřiště Kdy: 29. 07. 2017 13:15
Kontakt:   Mareček Tomáš Telefon:  tomas.marecek94@sezn
Začátek rezervace: 15. 07. 2017 20:00 Konec rezervace: 27. 07. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kokory PRTomáš Horák
22Křenovice PRSDH Křenovice
33Morkovice KMPavel Krejčí
44Ludslavice KMSDH Křenovice
55Vrchoslavice PVSDH Křenovice
66Chropyně KMSDH Křenovice
78Tršice OLTomáš Hradil
89Čechy PRMartin Školoud
910Císařov PRLuboš Zatloukal
1011Rokytnice PRHana Lašáková
1112Oplocany Muzi APRPetr Kadaník
1213Sobíšky PRHonza Balint
1315Oplocany BETAPRJana Bitalová
1416Hrabůvka PRHonza
1517Doloplazy PVRené Běhal
1618Němčice nad Hanou mužiPVPavel Kvíčala
1719Podolí PRBřeťa Koplík
1820Kožušany mužiOLPetr Zmeškal
1936Luboměř NJDaniel Peřina

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Počenice KMPavel Kunčar
22Kokory PRTomáš Horák
33Morkovice KMPavel Krejčí
44Trusovice OLTomáš Hradil
55Rokytnice PRHana Lašáková
66Čechy PRMartin Školoud
77Polkovice PRJana Zlámalová
88Oplocany PRJana Bitalová
99Určice PVvaša mirvald
1010Němčice nad Hanou PVPavel Kvíčala
1111Kožušany ženyOLPetr Zmeškal
1220Kojetín  PRMartina Partykova
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
10. 02. NevřeňPS
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
19. 05. Ves TouškovPJ
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. KřenovyDO
02. 06. Chlum u TřeboněJH
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
23. 06. Knínice, hřištěJI
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
05. 07. LisovPJ
07. 07. VidiceDO
07. 07. NevřeňPS
07. 07. LoukovKM
08. 07. BučíPS
14. 07. NovosedlyST
14. 07. VšekaryDO
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
28. 07. ChrástPB
29. 07. ChrástPB
04. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. KostelecTC
11. 08. NětčiceKM
11. 08. MokroušePJ
12. 08. Štěnovický BorekPJ
19. 08. VítoniceKM
25. 08. StříbroTC
25. 08. SendražiceKO
01. 09. ŽákavaPJ
01. 09. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.