Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Meziříčko Kdy: 29. 07. 2017 14:00
Kontakt:   Telefon:  +420721617639
Začátek rezervace: 12. 07. 2017 14:00 Konec rezervace: 28. 07. 2017 22:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Stránecká Zhoř ZRTereza Bendová
215Hostovlice KHTereza Široká
316Jasenice TROndřej Nováček
417Maršovice ZRJiri Mica
518Horní Lhotice TRRadek Staněk
619Oponešice TRJosef Navrátil
720Katov ZRZdeněk Chylík
821Benetice BTRPetr Krejčí
922Kamenná TRMilan Prochazka
1023Dobřínsko ZNRadim Herout
1124Žďár nad Sázavou 2 JuniorZRMarek Entlicher
1225Trnava TRJakub Halouzka
1326Čikov TROndřej Lukeš
1427Krasonice JILukáš Pivonka
1528Lhotky Sport ZRTomáš Voda
1629Lavičky ZRJan Hejl
1730Radostín nad Oslavou BZRTomáš Láznička

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Meziříčí FňZRStanda Kratochvíl
23Lhotky Sport ZRPetra Pilátová
34Heroltice BOSoňa Vojtová
45Radostín nad Oslavou ZRTomáš Láznička
520Bohuňov SYBarbora Svojanovská
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
10. 02. NevřeňPS
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
19. 05. Ves TouškovPJ
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. KřenovyDO
02. 06. Chlum u TřeboněJH
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
23. 06. Knínice, hřištěJI
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
05. 07. LisovPJ
07. 07. VidiceDO
07. 07. NevřeňPS
07. 07. LoukovKM
08. 07. BučíPS
14. 07. NovosedlyST
14. 07. VšekaryDO
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
28. 07. ChrástPB
29. 07. ChrástPB
04. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. KostelecTC
11. 08. NětčiceKM
11. 08. MokroušePJ
12. 08. Štěnovický BorekPJ
19. 08. VítoniceKM
25. 08. StříbroTC
25. 08. SendražiceKO
01. 09. ŽákavaPJ
01. 09. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.