Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Libora Válka - VIII. ročník, 2B Kdy: 22. 07. 2017 21:00
Kontakt:   SDH Medlov Telefon:  605926215
Začátek rezervace: 10. 07. 2017 17:00 Konec rezervace: 22. 07. 2017 15:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Medlov ženyOLMagdalena Břeňová
22Jeseník mužiJEMagdalena Břeňová
33Měrotín OLTomáš Hlavinka
44Janovice mužiBRpetrb boxan
55Nová Hradečná ŽenyOLSDH Nová Hradečná
66Hlubočky OLGabriela Krejčí
77Svésedlice ženyOLMagdalena Břeňová
88Hlubočky OLGabriela Krejčí
99Janovice ženyBRpetrb boxan
1010Medlov mužiOLMagdalena Břeňová
1111Nová Hradečná MužiOLSDH Nová Hradečná
1212Troubelice OLMagdalena Břeňová
1313Nová Dědina ženy OLEva Dušková
1414Dolní Libina ženySUAdéla Blažková
1515Střelice OLMagdalena Břeňová
1616Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
1717Ráječek SUlallin
1818Nová Dědina OLEva Dušková
1919Kožušany OLPetr Zmeškal
2020Velká Bystřice ženyOLMagdalena Břeňová
2121Grygov OLštěpán dvorský
2222Kožušany ženyOLPetr Zmeškal
2323Sobíšky PRJaroslav Hubka
2424Velká Bystřice mužiOLMagdalena Břeňová
2525Blatec ženyOLEva Sahligerová
2626Břidličná BRJíří Skopal
2727Dub nad Moravou mužiOLMarek Kopeček
2828Studená Loučka SUMagdalena Břeňová
2929Újezd ženyOLPetr Petr
3030Moravičany SUTomáš Horák
3131Podolí PRBřeťa Koplík
3240Ludéřov OLLukáš Navrátil
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 07. hřiště TJ Hornácko Hrubá VrbkaHO
29. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
29. 07. Rýmařov Sokolovská uliceBR
29. 07. Stará ŘíšeJI
29. 07. PřechoviceST
29. 07. DrnoviceVY
29. 07. Štěnovický BorekPJ
29. 07. Kobylí, hřištěBV
29. 07. Futbalové ihriskoMT
29. 07. PolkovicePR
29. 07. TučapyKM
29. 07. MeziříčkoZR
29. 07. Pod Hněvošickým pahorkemOP
29. 07. LipováPV
29. 07. Benešova HoraPT
29. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
30. 07. KarolínKM
30. 07. OboraPS
30. 07. LitovanyTR
30. 07. ČernoviceBK
30. 07. Hřiště TJ Hustopeče nad BečvouPR
04. 08. Bystřička hřiště u LukášůVS
05. 08. HrachovecVS
05. 08. Jílové u DržkovaJN
05. 08. O Zámecký pohár SDH PřílepyKM
05. 08. OboraBK
05. 08. MokroušePJ
05. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. FrahelžJH
05. 08. JakubovTR
05. 08. Milotice nad BečvouPR
05. 08. OldřišovOP
05. 08. Náměšť na HanéOL
05. 08. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
05. 08. KarlinkyLI
05. 08. VítoniceKM
05. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Hasičský areál ČastohosticeTR
06. 08. ChrástPB
06. 08. Pavlov hasičský areálSU
06. 08. Radostín nad OslavouZR
06. 08. Podhradní LhotaKM
06. 08. KrasoniceJI
06. 08. HradčoviceUH
11. 08. Mistřice noční M+Ž 3BUH
11. 08. Fotbalové hřištěPR
11. 08. Suchá Rudná,lyžařská sjezdovkaBR
12. 08. Loděnice, fotbalové hřištěZN
12. 08. MikulůvkaVS
12. 08. KostelecTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.