Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Libora Válka - VIII. ročník, 2B Kdy: 22. 07. 2017 21:00
Kontakt:   SDH Medlov Telefon:  605926215
Začátek rezervace: 10. 07. 2017 17:00 Konec rezervace: 22. 07. 2017 15:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Medlov ženyOLMagdalena Břeňová
22Jeseník mužiJEMagdalena Břeňová
33Měrotín OLTomáš Hlavinka
44Janovice mužiBRpetrb boxan
55Nová Hradečná ŽenyOLSDH Nová Hradečná
66Hlubočky OLGabriela Krejčí
77Svésedlice ženyOLMagdalena Břeňová
88Hlubočky OLGabriela Krejčí
99Janovice ženyBRpetrb boxan
1010Medlov mužiOLMagdalena Břeňová
1111Nová Hradečná MužiOLSDH Nová Hradečná
1212Troubelice OLMagdalena Břeňová
1313Nová Dědina ženy OLEva Dušková
1414Dolní Libina ženySUAdéla Blažková
1515Střelice OLMagdalena Břeňová
1616Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
1717Ráječek SUlallin
1818Nová Dědina OLEva Dušková
1919Kožušany OLPetr Zmeškal
2020Velká Bystřice ženyOLMagdalena Břeňová
2121Grygov OLštěpán dvorský
2222Kožušany ženyOLPetr Zmeškal
2323Sobíšky PRJaroslav Hubka
2424Velká Bystřice mužiOLMagdalena Břeňová
2525Blatec ženyOLEva Sahligerová
2626Břidličná BRJíří Skopal
2727Dub nad Moravou mužiOLMarek Kopeček
2828Studená Loučka SUMagdalena Břeňová
2929Újezd ženyOLPetr Petr
3030Moravičany SUTomáš Horák
3131Podolí PRBřeťa Koplík
3240Ludéřov OLLukáš Navrátil
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
10. 02. NevřeňPS
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
19. 05. Ves TouškovPJ
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. KřenovyDO
02. 06. Chlum u TřeboněJH
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
23. 06. Knínice, hřištěJI
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
05. 07. LisovPJ
07. 07. VidiceDO
07. 07. NevřeňPS
07. 07. LoukovKM
08. 07. BučíPS
14. 07. NovosedlyST
14. 07. VšekaryDO
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
28. 07. ChrástPB
29. 07. ChrástPB
04. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. KostelecTC
11. 08. NětčiceKM
11. 08. MokroušePJ
12. 08. Štěnovický BorekPJ
19. 08. VítoniceKM
25. 08. StříbroTC
25. 08. SendražiceKO
01. 09. ŽákavaPJ
01. 09. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.