Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ Kdy: 23. 07. 2017 09:30
Kontakt:   Jaroslav Motl Telefon:  731 726 683
Začátek rezervace: 09. 07. 2017 20:00 Konec rezervace: 22. 07. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rohovládova Bělá PAHonza Volejník
22Čeperka NPALeoš Kříž
33Krasonice JILukáš Pivonka
44Letohrad - Kunčice "B"UOLáďa Sýkora
55Oponešice TRMartin Ondra
66Stradouň UOSDH Stradouň
77Prchalov  NJHonza Adamec
89Velké Hoštice  OPHonza Adamec
910Chrášťany  LTHonza Adamec
1011Pasohlávky  BVHonza Adamec
1112Bohdalín  PEHonza Adamec
1213Čikov TROndřej Lukeš
1314Chářovice BNMartin Ondra
1415Plumlov  PVHonza Adamec
1516Letohrad JeleniUOMartin Ondra
1617Olešná  HBHonza Adamec
1718Stará Říše  JIHonza Adamec
1819Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
1920Myštěves HKVeronika Borůvková
2021Trnava  TRHonza Adamec
2122Chotěmice  TAHonza Adamec
2223Bašnice  JCHonza Adamec
2324Lavičky  ZRHonza Adamec
2425Malá Skála JNRadek Havelka
2526Trnov RKLukáš Žid
2627Obrubce  MBHonza Adamec
2728Lhotky Sport  ZRHonza Adamec
2829Zlatá Olešnice  JNHonza Adamec
2930Mladoňovice  TRHonza Adamec
3031Únětice  PJHonza Adamec
3132Hrobice  PAHonza Adamec
3233Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
3334Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
3435Radostín nad Oslavou  ZRHonza Adamec
3536Moravany  PAHonza Adamec
3637Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
3738Míchov BKMartin Koutný
3839Letohrad - Kunčice DUOIvan Felkl
3940Chrastavec SYJakub Šudoma
4041Velký Třebešov NAHonza Pajer
4142Svídnice CRDavid Netolický
4243Novosedly STBohuslav Chval
4344Dubenec TUMartínek z Dubence
4445Bystřec AUOHonzin Matějka
4546Pšánky HKJakub Doskočil
4647Choustníkovo Hradiště TUHonza Seneta
4748Nemrlov SUJan Navrátil
4850Babice VSMartin Ondra
4951Zderaz ACRJan Tměj
5052Lanšperk UOpetr
5153Touchovice LNLucie Hajmová
5254Jeníkovice HKMatěj Potůček

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Červená UOadus
22Chrášťany  LTHonza Adamec
33Stará Říše  JIHonza Adamec
44Libuň  JCHonza Adamec
55Dvorce  TAHonza Adamec
66Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
77Sloup PZBaďa
88Skrochovice  OPHonza Adamec
99Rokytno PAMartin Ondra
1010Benešov u Semil  SMHonza Adamec
1111Nepomuky UOKateřina Krudencová
1212Myštěves HKVeronika Borůvková
1313Letohrad - Orlice UORomana Motlová
1414Dlouhá Ves RKPepa Malý
1515Dolní Přím HKSDH Dolní Přím
1616Touchovice LNLucie Hajmová
1718Letohrad - Kunčice BUORadka Pavelková
1819Hrobice PAjan pleskot
1920Holice PAVeronika Janusová
2030Radíkov PRMartin Ondra
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 07. hřiště TJ Hornácko Hrubá VrbkaHO
29. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
29. 07. Rýmařov Sokolovská uliceBR
29. 07. Stará ŘíšeJI
29. 07. PřechoviceST
29. 07. DrnoviceVY
29. 07. Štěnovický BorekPJ
29. 07. Kobylí, hřištěBV
29. 07. Futbalové ihriskoMT
29. 07. PolkovicePR
29. 07. TučapyKM
29. 07. MeziříčkoZR
29. 07. Pod Hněvošickým pahorkemOP
29. 07. LipováPV
29. 07. Benešova HoraPT
29. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
30. 07. KarolínKM
30. 07. OboraPS
30. 07. LitovanyTR
30. 07. ČernoviceBK
30. 07. Hřiště TJ Hustopeče nad BečvouPR
04. 08. Bystřička hřiště u LukášůVS
05. 08. HrachovecVS
05. 08. Jílové u DržkovaJN
05. 08. O Zámecký pohár SDH PřílepyKM
05. 08. OboraBK
05. 08. MokroušePJ
05. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. FrahelžJH
05. 08. JakubovTR
05. 08. Milotice nad BečvouPR
05. 08. OldřišovOP
05. 08. Náměšť na HanéOL
05. 08. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
05. 08. KarlinkyLI
05. 08. VítoniceKM
05. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Hasičský areál ČastohosticeTR
06. 08. ChrástPB
06. 08. Pavlov hasičský areálSU
06. 08. Radostín nad OslavouZR
06. 08. Podhradní LhotaKM
06. 08. KrasoniceJI
06. 08. HradčoviceUH
11. 08. Mistřice noční M+Ž 3BUH
11. 08. Fotbalové hřištěPR
11. 08. Suchá Rudná,lyžařská sjezdovkaBR
12. 08. Loděnice, fotbalové hřištěZN
12. 08. MikulůvkaVS
12. 08. KostelecTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.