Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ Kdy: 22. 07. 2017 11:00
Kontakt:   Jiří Šlezingr Telefon:  +420 774 183 351
Začátek rezervace: 09. 07. 2017 20:00 Konec rezervace: 21. 07. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Kunčice DUOIvan Felkl
22Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
33Lhotky SportZRMartin Ondra
44Čeperka NPALeoš Kříž
55Oponešice TRMartin Ondra
66Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
77Prchalov  NJHonza Adamec
88Babice  VSHonza Adamec
99Velké Hoštice  OPHonza Adamec
1010Chrášťany  LTHonza Adamec
1111Pasohlávky  BVHonza Adamec
1212Bohdalín  PEHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice BUOAdam Nádvorník
1414Chářovice BNMartin Ondra
1515Plumlov  PVHonza Adamec
1616Letohrad JeleniUOMartin Ondra
1717Olešná  HBHonza Adamec
1818Stará Říše  JIHonza Adamec
1919Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Krasonice JILukáš Pivonka
2121Trnava  TRHonza Adamec
2222Louňovice pod Blaníkem BNMartin Ondra
2323Bašnice  JCHonza Adamec
2424Lavičky  ZRHonza Adamec
2525Chotěmice TAPatrik Baláž
2626Chrastavec SYJakub Šudoma
2727Obrubce  MBHonza Adamec
2828Rohovládova Bělá PAHonza Volejník
2929Zlatá Olešnice  JNHonza Adamec
3030Mladoňovice  TRHonza Adamec
3131Únětice  PJHonza Adamec
3232Hrobice  PAHonza Adamec
3333Míchov BKMartin Koutný
3435Radostín nad Oslavou  ZRHonza Adamec
3536Moravany  PAHonza Adamec
3637Čikov  TRHonza Adamec
3738Svídnice CRDavid Netolický
3839Dubenec TUMartínek z Dubence
3940Letohrad - Kunčice "B"UOLáďa Sýkora
4041Nemrlov SUJan Navrátil
4142Choustníkovo Hradiště TUHonza Seneta
4243Trnov RKdavid rohlena
4344Zderaz ACRJan Tměj
4445Babice VSDalibor Plesník
4546Touchovice LNLucie Hajmová
4647Velký Třebešov NAHonza Pajer
4748Jeníkovice HKMatěj Potůček
4849Novosedly STBohuslav Chval
4958Malá Skála JNRadek Havelka
5059Pšánky HKJakub Doskočil
5160Myštěves HKVeronika Borůvková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Červená UOadus
22Chrášťany  LTHonza Adamec
33Stará Říše  JIHonza Adamec
44Libuň  JCHonza Adamec
55Dvorce  TAHonza Adamec
66Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
77Radíkov  PRHonza Adamec
88Skrochovice  OPHonza Adamec
99Rokytno PAMartin Ondra
1010Benešov u Semil  SMHonza Adamec
1111Nepomuky UOKateřina Krudencová
1212Letohrad - Orlice UORomana Motlová
1313Myštěves HKVeronika Borůvková
1414Dlouhá Ves RKPepa Malý
1515Dolní Přím HKSDH Dolní Přím
1616Touchovice LNLucie Hajmová
1717Trnov RKdavid rohlena
1818Hrobice PAjan pleskot
1919Holice PAVeronika Janusová
2020Letohrad - Kunčice BUORadka Pavelková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 07. hřiště TJ Hornácko Hrubá VrbkaHO
29. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
29. 07. Rýmařov Sokolovská uliceBR
29. 07. Stará ŘíšeJI
29. 07. PřechoviceST
29. 07. DrnoviceVY
29. 07. Štěnovický BorekPJ
29. 07. Kobylí, hřištěBV
29. 07. Futbalové ihriskoMT
29. 07. PolkovicePR
29. 07. TučapyKM
29. 07. MeziříčkoZR
29. 07. Pod Hněvošickým pahorkemOP
29. 07. LipováPV
29. 07. Benešova HoraPT
29. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
30. 07. KarolínKM
30. 07. OboraPS
30. 07. LitovanyTR
30. 07. ČernoviceBK
30. 07. Hřiště TJ Hustopeče nad BečvouPR
04. 08. Bystřička hřiště u LukášůVS
05. 08. HrachovecVS
05. 08. Jílové u DržkovaJN
05. 08. O Zámecký pohár SDH PřílepyKM
05. 08. OboraBK
05. 08. MokroušePJ
05. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. FrahelžJH
05. 08. JakubovTR
05. 08. Milotice nad BečvouPR
05. 08. OldřišovOP
05. 08. Náměšť na HanéOL
05. 08. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
05. 08. KarlinkyLI
05. 08. VítoniceKM
05. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Hasičský areál ČastohosticeTR
06. 08. ChrástPB
06. 08. Pavlov hasičský areálSU
06. 08. Radostín nad OslavouZR
06. 08. Podhradní LhotaKM
06. 08. KrasoniceJI
06. 08. HradčoviceUH
11. 08. Mistřice noční M+Ž 3BUH
11. 08. Fotbalové hřištěPR
11. 08. Suchá Rudná,lyžařská sjezdovkaBR
12. 08. Loděnice, fotbalové hřištěZN
12. 08. MikulůvkaVS
12. 08. KostelecTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.