Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O Vánočního kapra SDH Kuřim Kdy: 09. 12. 2017 09:00
Kontakt:   Roman Dufek Telefon:  732265760
Začátek rezervace: 07. 10. 2017 19:50 Konec rezervace: 08. 12. 2017 18:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kuřim A BOEva Doubková
22Velké Opatovice BKJan Přichystal
33Milešovice VYJan Florián
44Kotvrdovice BKJosef Zouhar
55Šaratice VYEva Doubková
66Hostěrádky-Rešov VYJakub Dolák
77Radslavice VYLukin
88Kamenná Poruba ZAEva Doubková
99Petrovice SKBKRoman Skoták
1010Předměstí SYPavel Slezák
1111TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
1212Čikov TROndřej Lukeš
1313Kučerov VYSDH Kučerov
1414Senetářov BKLuboš Šebela
1515Hartmanice SYDavid Hřebec
1616Příložany TRMichal Machálek
1717Měrotín OLkryštof pluskal
1818Kuřim BBOJara
1919Velká nad Veličkou HOPavel Váňa
2020Brumov BKJiří Sedlák
2121Velká Roudka BKPavel Podlezl
2222Černovice BBKJan Spohner
2323Čikov TROndřej Lukeš
2424Střelice BOJakub Vašulín
2525Malá Lhota BKJaroslav Čuma
2626Luboměř NJJakub Vojtek
2727Čechtín TRMarek Vaněk
2828Račice VYAntonín Hloušek
2929Kotvrdovice BKradek Doležel
3030Habrovany VYJan Meitner
3131Šitbořice BVEva Doubková
3233Hostěrádky-Rešov VYJakub Dolák
3334Pustiměř VYPetra Krejčiříková
3435Tišnov HSBOEva Doubková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kuřim A BOEva Doubková
22Senetářov BBKLuboš Šebela
33TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
44Radslavice VYLukin
57Senetářov ABKLuboš Šebela
612Milešovice VYJan Florián
713Malá Lhota BKEva Kotolanová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
13. 01. Dolní HradištěPS
10. 02. NevřeňPS
26. 05. LudslaviceKM
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
07. 07. VidiceDO
07. 07. LoukovKM
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. NětčiceKM
19. 08. VítoniceKM
25. 08. SendražiceKO
01. 09. KarolínKM
01. 09. Štítary - hřiště SDHDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.