Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Kučerov Kdy: 22. 07. 2017 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 14. 07. 2017 12:00 Konec rezervace: 21. 07. 2017 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kučerov VYLeoš Dofek
22Hodějice VYLeoš Dofek
33Tvarožná BOPeti
44Ivanovice na Hané VYMichal Hrabánek
55Radslavice VYLukin
66Mokrá ABOLukáš Machanec
77Dětkovice VYMichal Hrabánek
88Drnovice VYPeti
99Habrovany VYJan Meitner
1010Topolany AVYStanislav Vidlář
1111Hostěrádky-Rešov VYTomáš Masař
1212Tučapy AVYLukáš Machanec
1313Habrovany VYJan Meitner
1414Topolany BVYStanislav Vidlář

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dražovice VYKristýna Kachlíková
22Drnovice VYPeti
33Dětkovice VYMichal Hrabánek
44Radslavice VYMonika Bonczkova
55Ivanovice na Hané VYKlára Urbánková
66Milešovice Dorostenky VYJan Florián
78Hodějice VYDenisa Kežlínková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
10. 02. NevřeňPS
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
19. 05. Ves TouškovPJ
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. KřenovyDO
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Chlum u TřeboněJH
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Knínice, hřištěJI
30. 06. KyniceHB
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
05. 07. KámenHB
05. 07. LisovPJ
06. 07. Žižkovo PoleHB
07. 07. VidiceDO
07. 07. KvětinovHB
07. 07. NevřeňPS
07. 07. LoukovKM
08. 07. BučíPS
14. 07. NovosedlyST
14. 07. VšekaryDO
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. VěžHB
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
28. 07. ChrástPB
29. 07. ChrástPB
04. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. KostelecTC
11. 08. NětčiceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.