Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Osmá Krchlebská káď Kdy: 22. 07. 2017 12:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 08. 07. 2017 00:00 Konec rezervace: 22. 07. 2017 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krchleby MužiDOPavel Krchlebak
22Srbice ZenyDODenis Balounová
33Strýčkovice mužiDOMarika Součková
44Hradec MužiPJZdeněk Horák
55Ves Touškov PJMiroslav Baloun
66Strýčkovice ženyDOMarika Součková
77Kostelec mužiTCjosef simek
88Srbice MuziDODenis Balounová
99Oplot mužiPJMarika Součková
1010Poděvousy MuziDODenis Balounová
1111Kostelec ženyTCjosef simek
1212Lisov PJZdeněk Horák
1313Hradec ŽenyPJZdeněk Horák
1414Stříbro MužiTCMichal Polívka
1515Všekary MužiDOSDH Všekary
1616Vidice MužiDOTereza Voráčová
1717Horní Metelsko Muži DOTomáš Zverka
1818Štítary A, mužiDOPetr Lešek
1919Honezovice mužiPJSDH Honezovice
2020Oprechtice mužiDOVáclav Pejsar
2121Mračnice DOVIKTOR Bosak
2222Křenovy muži DORoman Bufka
2323Honezovice ženyPJSDH Honezovice
2424Březí ŽenyDOJakub Kabourek
2525Poděvousy ŽenyDODenis Balounová
2626Oprechtice ŽenyDOVáclav Pejsar
2727Pasečnice mužiDOPetr Příbek
2828Bolkov PJJana Pechová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
10. 02. NevřeňPS
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
12. 05. CizkrajovJH
19. 05. Ves TouškovPJ
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. KřenovyDO
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Chlum u TřeboněJH
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
10. 06. ŠtichovicePS
16. 06. ŠtítaryDO
16. 06. LitenčiceKM
17. 06. KřenovicePR
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Knínice, hřištěJI
30. 06. KyniceHB
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
05. 07. KámenHB
05. 07. LisovPJ
06. 07. Žižkovo PoleHB
07. 07. VidiceDO
07. 07. KvětinovHB
07. 07. NevřeňPS
07. 07. LoukovKM
08. 07. BučíPS
14. 07. NovosedlyST
14. 07. VšekaryDO
14. 07. Horní MetelskoDO
15. 07. ZahnašoviceKM
21. 07. VěžHB
21. 07. RoštěníKM
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
22. 07. PravčiceKM
28. 07. TučapyKM
28. 07. ChrástPB
29. 07. ChrástPB
04. 08. StrýčkoviceDO
05. 08. Podhradní LhotaKM
11. 08. KostelecTC
11. 08. NětčiceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.